• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Imam ja kopresor od frižidera , taj može i više nego treba , da vidiš panike i strke kad koji put zaboravinm da sam ga priključio .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Imam ja kopresor od frižidera , taj može i više nego treba , da vidiš panike i strke kad koji put zaboravinm da sam ga priključio .

Taj stvarno može dugo samo nikad gotov :icon_super: Malo ti ipak ne vjerujem pa ipak si ti Puknuti :icon_weed:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Dobro veli puknuti ti motori od skrinja i frizidera su zakon za pumpanje svih guma valda do 10bara mogu.
Ja vec 10god imam jedan al veci,od skolske duple skrinje i radi da ga ne cujes a nikak da rikne,i sve pumpam s njim do lani kad smo kupili neki mali kompresor.

@puknuti ajd probaj kak sam napisal kaj se pumpanja tice,negdje je 2bara malo negdje prevec!
Preporodil se bus,na autu stavi sve na 2.2,a na traktoru prednje na 2.5 zadnje max.1.4bara.
 
Posljednje uređivanje:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Imam pitanje kako ugraditi pumpu od viličara na 560 pumpa je prvapetoletka d83 razlog ugradnje orig pumpa ima malu litražu pa sporo vrti omotač bala .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Več sam i ja tak nekaj planirao.
I rekli su mi da remenski prenos bude loš, odnosno da nebude snage, bude klizilo, unutra u getribu može samo original pumpa i tak da ne vidim neko rješenje, jedino da se ugradi iza na kardan.
 

fiat615

Novi član
Tu od
17 Velj 2012
Poruka
25
Kod mene imt 539 okrece omotac gotovo pa na ler gasu ja sam ugradio pumpu na omotac i rezervar za ulje.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kod mene imt 539 okrece omotac gotovo pa na ler gasu ja sam ugradio pumpu na omotac i rezervar za ulje.

Razmišljal sam o tome ali mislim staviti prednji utovarać .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,032
Skini pumpu volana (mislim da je kod tebe hidraulični) i ovu uturi na njeno mjesto.
Koristiš jednu za oboje.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ak nema snage prek remenice i remena stavi se veca remenica i nema proklizavanja remena.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ak nema snage prek remenice i remena stavi se veca remenica i nema proklizavanja remena.

Kak misliš veča po obodu ili šira pumpa od volana krilna uzima od 2 do 8 ks a ova koju mislim ugraditi od 2 do 15 ks teško bi remen izdržal .

Skini pumpu volana (mislim da je kod tebe hidraulični) i ovu uturi na njeno mjesto.
Koristiš jednu za oboje.

moguče ali ova ima 83 lit protok i 250 bara preoštro za volan otpadnu mi kotači .
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,032
Za protok nebrini to buš rješil ventilskom kockom, a pritiska ti bu dost 150.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Da veci promjer remenice i remen 17x bi trebali drzat i vrtit bez brige.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,032
Ima se nekaj takvoga.
Jedan dio ide na volan (manja količina), a ostatak na ostalu hidrauliku.
Korištenjem bilo koje obadvije ostaju u funkciji, tj ne krade jedna drugoj.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
[Korištenjem bilo koje obadvije ostaju u funkciji, tj ne krade jedna drugoj.[/QUOTE]

to je super riješenje još ak se vrti u pravom smjeru imam par rastavljenih pumpi od volana pa ću vidjeti a onda akcija po zimi !!!:icon_syda: Jel ima tu kocku indus viličar ?
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh