• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 565

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ako ide gumeno crijevo jedan kraj na instrument drugi kraj je oko 8 mm isamo trebaš duži šuplji vijak tak da spojiš crijevo koje ide na kompresor i svoje novo crijevo na isti ali duži vijak znači skineš vijak koji imaš i dodaš novo crijevo na crijevo kompresora naravno i tri nove pločice prva do kompresora druga između crijeva i treča između glave vijka i novog crijeva . Kako je Muhač bil brži molim one koji mogu da izbrišu poruku .
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Nema potrebe jer ti si to do u detalj pojasnil pa nek stoji :eek::
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Aha, a vi ste to tak zamislili...hmmm

Al ja bi radije na mjesto predviđeno za to, da bude skupa s indikatorom.
Ako je moguče da se složi s onakvom redukcijom kakvu mi je muhaničar več poslal za malog Fiata!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Bum složil. Kolko ti je to hitno?
Nekak mi je vruče ovih dana :(whew):
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dok budeš, nije hitno...čak i do kukuruznog branja da se složi, jer branje mu bude najteži posel pa me zanima kak se bude pritisak ponašal.
Dok složiš javiš kaj ja kolegu obavestim o pošiljci.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
@Šanana,ovak nekaj bi ti htio stavit:
20976943.jpg
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Dok budeš, nije hitno...čak i do kukuruznog branja da se složi, jer branje mu bude najteži posel pa me zanima kak se bude pritisak ponašal.

Šanana jednoredni ili dvoredni?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Markane, baš tak nekak, da se spoji manometar i indikator na isto mjesto.

Daniels, dvoredni ZMAJ, ubica kukuruza :)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Nemoj spajati manometar , slušaj puknutog .
Dobar indikator i gas .
Manometar je isto kao i kamenčić u cipeli , jebe te a ako ga izvadiš niša s njim ne možeš pošudrati .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Zakaj nebi???

Od indikatora se ne rastajem, to definitivno!! Imam ih na svim traktorima i odlično rade svoj posao!

Al htio bi i manometar, to je više zbog interjera, kužiš ne, samo da ima čim više tih urica na tabli :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma to je suvišna elektronika za IMT mašine :)

Samo klasika za mene zakon!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
S buzerom bi bar znal jel si kontakt ostavil .
ali ako nečeš tvoja stvar .
Evo imam 3 komada na stolu ispred sebe , jednog sam frendu prodal jer je ostavil kontakt min .3 tjedna na tom istom klasičnom IMT-ju .
Sjebal je novi akumulator .
Koliko je novi govori činjenica da smo ih kupili skupa a ja svojeg još nisam ni ugradil .
Daj mi sad reputacije , ne bu te ubilo?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Moreš ti ugraditi aparaturu da u slučaju nestanka pritiska odmah gasi motor, ako hoćeš, ali ja bi ti preporučil ovak :(giggle)::(giggle):

 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ha?! I toga ima? Gdje i kolko kosta? Naravno,meni treba za drugu marku traktora (da bi rec rekel protiv IMT-a)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Danas malo gledam satove za temperaturu za imt i imam na ponudi sljedeće:

Neki indijski sa skalom Crveno-Zeleno-Crveno za 95 kn

Neki turski sa brojkama klasični i označenim poljima u boji za 45 kn

Neki talijanski sa skalom Crveno-Zeleno-Crveno za 165 kn

Kaj bi od toga bilo najbolje??

Ovakvog kakvog sad imam neki oriđiđi srpski sa znakom IMT-a unutra i brojčanim oznakama nemrem više nigde najti za kupiti, a dural je 10 godina, za takvog bi dal i 200 kn samo da ga najdem.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
A ruski ? temp je na struju prit ulja mehanika ne kvare se a čak ni su ni ružni bilo jeftino u Mađarskoj a kak ti voliš vurice pa da uzmeš od abartha imaš temp vode ulja ulja u getribi itd !
 

Najnoviji postovi

Na vrh