• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 565

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Možda bi Muhač znal to se stavljalo u fiču nakon friziranja ili možda na nekom drugom forumu meni ti baš ne idu ti kompjuteri ali ta vurice sam nekad davno znal spojiti .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I tako prošlo je malo više od mjesec dana, a moj 565 je okrenuo danas 50 rh...i sad si tak nekaj malo razmišljam i dolazim do zaključka da je on zadnjih 3-4 godine od kad ja intenzivno radim poljoprivredu tukao i preko 500 rh godišnje što bi na kraju bilo da je imao i više od 6000 rh prije generalke, možda čak i 7000-7500 rh.
Jbg, nikad mu sat nije radil, veli stari da je to crklo još dok je bil novi na nekih 400 rh i nisam imal neku sliku o tome koliko radi...sad tek vidim da dosta radi
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Jee...u petak idem po ulje, danas nisam stigel kupiti peticu, a filter več čeka doma!
Izmjena u petak i odmah ga bacam pod kosilicu u otavu!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
možda ga nekad i razrežem, ako mi se bude dalo dok se dobro iscjedi
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ne smiješ reazati .flekosm pobrusi gore gdje je zapertlan.
Ako ga režeš budeš ga kontaminiral rezom pa ne buš ništa vidio
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kaj se mene tiće uopče se ne zamaram kaj bude u filteru, filter je tu i ima svoju svrhu, nego kad je puknuti to več spominjal raspravljali smo o rezanju....
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Puknuti bolje ti reži kruh špek i luk ne plaši Šananu vidiš da njegovi traktori prosvjeduju protiv njega neemoj ga još i ti pa znaš kaj mora biti u filteru kod prve izmjene ulja .
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ako te baš toliko jako interesira kaj je u njemu pošaljem ti ga pa se igraj s njim :) ako sutra ne završi u smeću...

Željko....prosvjeduju protiv mene??? nerazmem:icon_scratch:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Otkazuju ti poslušnost kvare se neznam kak da se izrazim ali vidim da imaš problema sa njima a riječ prosvjeduju sam uzel iz trenutne situacije .
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Aha...to sam i mislio...Ma uglavnom kad opčenito pogledam na situaciju nisu to neki kvarovi...generalka se je čekala svakog trena na 565 :) jedino nas je Same jako iznenadio, 539 i 540 se vrte stalno bez nekih značajnih kvarova, sve se rješava skupa s održavanjem u hodu.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jedan moj rođak je imal par samea on veli super traktor dok nisu stavili vodeno hlađenje a danas ti je sve nekak na sreću .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
U petak pala izmjena ulja i filtera, te ugradnja novog sata za temperaturu.

Izmjena se odigrala na 56 rh.






Po preporuci trgovca gdje inače kupujem ulje i filtere sam uzeo neki WIX filter, navodno neka Bosch grupacija u Poljskoj, a na filteru piše Made in Ukraina, jbg, nije imal bosch, valjda bude taj dobar, a možda bolje da sam uzel Frad.




Novi sat temperature, oriđiđi teleoptik srbija, platio ga masnih 235 kn, valjda bude i vredio toliko :)
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Baš se lijepo uklapa kaj sad imaš dva mjerenja temperature i da li novi ima živu ili alkohol ? Svaka čast tank je pun .
 

Najnoviji postovi

Na vrh