• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 565

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
More biti. Nikad nisam otvaral novu pumpu da bi probal.
Ne sječam se kak su bile pakirane nove membrane.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Nekad nove membrane su bile pakirane kao tetrapak bile su kao gumirano platno i držale oko 20 godina čak i lisnatih ventila je bilo za kupiti govorim o 70-tima .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Ih, 70-tih nisam ni u planu bil.
Sjeti se kak je bilo na prelazu 80-te na 90-te.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,053
Nit' više Poljotehne, nit preprodaje marki, ali niti Kohara... :(
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Nit' više Poljotehne, nit preprodaje marki, ali niti Kohara... :(

Nažalost ZJ žal mi Dadiča štel je pomoči i bil umjeren u zaradi .
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Svaka cast,znaci stroj je za pet i sve stima,samo gas.:icon_super:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja zadovoljan, sad bude dobio još jednu izmjenu ulja zbog onog problema s AC pumpom i do 250 rh mir!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ma bit ce spreman za sezonu branja kukuruza i ima da sve odradi ko novi.
Neznam jesam ti rekel al bas je ljep i izgleda mocno!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
6 bara na leru :icon_scratch:
Jel bil hladan?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
6 bara na leru :icon_scratch:
Jel bil hladan?

Da, da 6 bara pritiska u boci zračne instalacije :):icon_weed:
Bil je složen da kihne ne 5 bara, al dok je kupljena Pronarka slabo mi je kočil pa sam moral povečati max pritisak na 6 bara da koči kak se spada.

Manometar ulja nemam, no u planu je ugradnja, tu čekam onu tvoju redukciju.:)
Dok je bil motor na probi pritisak ulja na hladno je 3,5 bara, a kad se dobro ugrije ne pada ispod 2,5 bara na leru.

Ma bit ce spreman za sezonu branja kukuruza i ima da sve odradi ko novi.
Neznam jesam ti rekel al bas je ljep i izgleda mocno!
Ma rođen spreman za berbu kukuruza!!!
Pa s obzirom kakvih traktora ima, ovaj je još ko u tvorničkom stanju koliko je očuvan, a radio je dosta.
Na zimu ide na njuškalo, ak dobijem ono kaj hoću (iako nevjerujem) kupujem nešto par konjića jače i obavezno dv.
 
Posljednje uređivanje:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Lijepo nas zeznuo manometar samo kaj ne bi taj moral imat dvije kazaljke jedna pokazuje tlak u boci traktora a druga tkz razliku a ako ni je bilo dobro kočenje na 5 bara trebalo podesiti rasporednik ili vas bilo sram kupiti vazelin da ne bi rekli da ste ped...!!!!!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kaj ce ti dv pa ravno je kod tebe i netreba ti veci za manje poslove a za teze je same tu.
Kaj ti ga nebi bilo sad zal prodat,a nikad neznas kaj bus kupil!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Lijepo nas zeznuo manometar samo kaj ne bi taj moral imat dvije kazaljke jedna pokazuje tlak u boci traktora a druga tkz razliku a ako ni je bilo dobro kočenje na 5 bara trebalo podesiti rasporednik ili vas bilo sram kupiti vazelin da ne bi rekli da ste ped...!!!!!

Nije mi se dalo s ničim zezati, ovo je najbolje i najbrže, rekli su na m da je zračna instalacija na prikolici podešena na 6 bara za najbolji rad, pa sam tak složio i na traktoru.

Jel se ima za kupiti onakav manometra s dvije kazaljke??? Takav bi si kupio za zračnu instalaciju, a ovaj njegov originalni bi postavio za pritisak ulja :)
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Bilo je u SEKRA -i kod mene je sa dve kazaljke a prikolicu istu ima poznanik buduči da ju vozi sa više traktora njezin rasporednik je poštelan na 5 bara jer na jednom talijanu sve regulira komp pa je nemoguče podesiti na 6 bara a za mazati membrane najbolji vazelin .:icon_razz:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Manometar ulja nemam, no u planu je ugradnja, tu čekam onu tvoju redukciju.:)
Dok je bil motor na probi pritisak ulja na hladno je 3,5 bara, a kad se dobro ugrije ne pada ispod 2,5 bara na leru.
Nebum lagal, ali zaboravil sam :icon_redface::icon_redface:
Hvala kaj si me podsjetil jer najgore od svega je kaj sam još jednom forumašu obečal.
Poradičemo na tome kroz koji dan, bičete obojica izvješteni.
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
@Šanana jesi li riješio onaj problem što si napisao prije par strana da 565 rad koda vuče zrak?,čini mi se da moj MF ima isti problem :fiery:
 

Najnoviji postovi

Na vrh