• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 565

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Znam, sve mi je to jasno.

Nego, čiji ulošci dizni bi se preporučili za DM 34 motor???

Sad prije generalke su stavljeni novi, srpski (ako me bošista neje lagal), i evo mislim da nesi ni 300 sati izdržali, mislim da je barem jedan propišao.

Jel postoji nekaj kavalitetnije, zapadno, od perkinsa, a da paše ne IMR DM??

Sredil bi pumpu i dize, pa da barem to ide 1000 rh, inače me sve to jako počinje živcirati, svako malo nekaj nevalja zbog tih loših djelova.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Ne zamaraj se s tim, nazad k bošisti s ulošcima pa nek se on bakče s njima.
Oni su uvjek imali kvalitetniju robu nego okolni dučani
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma k tomu više nepem.
Od sad sve nosimo k dečkima iz D. Daruvara, pokazali su volju i znanje, moram se još i kod njih raspitati čije djelove ugrađivaju.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Ma zabole tebe čije djelove oni ugrađuju, bitno da ti daju garanciju kakvu takvu na njih.
Ionak neznaš (kak ni ja) kakve ti bu on ugradil, a ni na kakvu seriju bu on naletel
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Istina puknuti.

Evo prije mjesec dan smo menjali na 539 uloške i kupim u trgovini 3 nova, srpska (barem tak piše) i zmontiramo i traktor neće upaliti ili upali al jako teško, pumpa je bila na remontu, ajde opet sve dolje skine majstor, kad ono dve dizne potpuno loše, treća tak-tak, uzeli onda neke indijske i evo ga sad reže ko pravi...pitanjeje samo koliko bude dugo.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kak si uzel tri nova uloška , ugradil , neće da upali ili jako teško .
Onda masjtor sve dolje i ustanovi da su uloški loši
Kak ste ih zmontirali bez probe tj. podešavanja pritiska?
Istina puknuti.

Evo prije mjesec dan smo menjali na 539 uloške i kupim u trgovini 3 nova, srpska (barem tak piše) i zmontiramo i traktor neće upaliti ili upali al jako teško, pumpa je bila na remontu, ajde opet sve dolje skine majstor, kad ono dve dizne potpuno loše, treća tak-tak, uzeli onda neke indijske i evo ga sad reže ko pravi...pitanjeje samo koliko bude dugo.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma majstor je to delal, normalno da su naštelani na stroju prije ugradnje, ali prilikom prvog verglanja su prdnuli...tak bi to logički bilo. Znači kvalitta čista 0
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kak bi mogli prdnuti prilokom prvog verglanja , ajde molim te .
I kaj to znači kad se kaže da prdne uložak nakon prvog verglanja ? bogati pa nije to žarulja .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Šanana nekako sve zeza tvog majstora bio kod mene sličan slučaj mušterija je mastoru dirao ženu a ovaj POŠTENO slagal strojeve a ti mlad pa da ne ???
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Istina puknuti.

Evo prije mjesec dan smo menjali na 539 uloške i kupim u trgovini 3 nova, srpska (barem tak piše) i zmontiramo i traktor neće upaliti ili upali al jako teško, pumpa je bila na remontu, ajde opet sve dolje skine majstor, kad ono dve dizne potpuno loše, treća tak-tak, uzeli onda neke indijske i evo ga sad reže ko pravi...pitanjeje samo koliko bude dugo.

Nisu krivi ulošci nego majstor . Svaki novi uložak je premazan sa konzervansom kao vosak i treba povaditi klipiće van i dobro ih oprati sa benzinom i razraditi u nafti jer su male tolerancije i štekaju .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nemam ja posla s ničijim ženama!! :)

Neznam ko je kriv dal majstor ili ulošci, ali definitivno nekaj nevalja.
Majstor je bez greške sa puno iskustva i zna kaj dela, mlad čovjek, pretero kroz dvor desetine IMT traktora i traktori su mu uvek pic-pic, trentno ima 577DV, 560 i 539.

Priča s ulošcima diza je takva kakva je i kod njega se pokazalo da su srpski ulošci definitivno postali jako loši, sad stavlja indiju u traktor, kao trenutno po kvaliteti najbolje.

Puknuti.
Uložak na aparatu pokaže sve ok, a kad se stavi na traktor i pumpa mu nabije pritisak valjda propiša, neznam ja kak bi to drugačije opisal.
Bil sam polek dok smo šerafili, te uloške izbacimo van i ponovno na aparat i nevalja. Idu drugi gore i dalje sve ok, a ovi bili novi. A kaj da velim kad su i u dučanu rekli ako nebudu dobri nek vratimo da reklamiraju, znači i oni znaju da se več to događalo.

kec-m i željko kž
Nije to isti majstor koji mi je delal generalnu na 565, sad je servisa na 539 radil jedan drugi, a bil je zauzet dok sam delal generalnu na 565 pa nije mogel primiti traktor taj put.
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Ne znam ja Šanana koji ti majstor servisira kojeg traktora ,ali znam kaj se dešava s dizama . Ja sam prošle godine slagal pumpu i stavljal nove uloške dizi na 558 i neke uloške sam tri puta pral .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Zato lepo (kao što več i napisah) dize k bošisti ....
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Danas mi veli jedan majstor da ugrađuje uloške dizne od nekog poljskog-češkog proizvođača u M i DM motore, veli da su se njemu pokazali kao trenutno najbolji.
Nije znal napamet kak se zovu, pa možda zna netko od vas??
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Češki, imaš kod Hubzina u Virju.
Moja preporuka, daj ih njemu nek ih slože i drugi dan ti ih donese.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Na mojem 560 također su bile kod Hubzina ima oko 2 god Muhač je u pravu :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Jel moguće da su Motorpal Češka??

Oznaka YDL 150S 6743 CF


Da pitam, kakve su razlike između YDL, LDA, DLLA, jel to sam do proizvođača??


A planiram dize i pumpu skupa, tak da hubzin nije u igri, a i zdanji puta dok sam kod njega uzimal nove dizne sve komplet, prodal mi je od 549, a striktno sam tražil za 565 ili z R65, a mali se kunul da budu te dobre, a nisu bile!
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Stvarno se ne sječam, ali pakirane su slično ko Motorpalove.
 

Najnoviji postovi

Na vrh