• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 565

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A ovo je prije par dana, poskidani limovi i rezervar, izvađene dize, sad se čeka na skidanje PVP pa na remont.




 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jel pvp riješena ? sorry bil sam prebrz izbriši ako hočeš .
 
Posljednje uređivanje:

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
I čemu sad:icon_scratch: za filter
Još si zamotaj lajtunge da ti se ne zapraše pa bude bošista kriv za dize .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
@Željko...bude pumpa rešena, čekaju se novci...

@kec....kaj za filtere, nerazmem???
Ma lajtunge svejedno ispuhavam s komresorom prije montaže, znači dok se reši pumpa.

@puknuti...
ma to je samo pumpa :)
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
šanana kolko ti je isplativo slagat pumpu neznam. niti jednom reparaturom pumpe kod nekoliko meštara nisam bio zadovoljan. (govorim o roto pumpi)
nije to više isti a ni slican traktor kakav je bio prije, ne kažem ali budeš vidio. računaj da ispod 1500 nećeš proć sigurno. samo više.
bez brige ja sam na svom 560 skidao 3 puta i na kraju kad ju konačno uspjel jedan servis složit kako mora bit koštala me 5600 kuna, al dobro moj je perkins, a nova je bila 5800 a ja budala nisam išo pitat prije al jbg.
sad mi je na 539 klipna počela lupat, sigurno ju neču popravljat, nova roto je 2200 kuna s pdv kupim stavim i mir će bit,
moj savjet bolje izdvoji par kuna više za novu.
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
@Željko...bude pumpa rešena, čekaju se novci...

@kec....kaj za filtere, nerazmem???
Ma lajtunge svejedno ispuhavam s komresorom prije montaže, znači dok se reši pumpa.

@puknuti...
ma to je samo pumpa :)

Zgledalo mi je ko da se čudiš kakav je filter
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ova je bila več jednom slagana prije 7-8 god. Komplet raparatura skup s dizama za 1600 kn.
Sad računam oko isto toliko, ali bez diza.
Ako bude tak to bude super i znam da se bude dobro složila, jedino kao je kučište več poderano onda bude svakak morala nova, a ona je oko 2600 kn.

@kec...ma čudil sam se svim onim gumicama u pakovanju, uvjek su se dobivale 2 velike i 1 mala, a sad su bile 3 male, svaka različitog promjera. Predpostavljal sam za odzračnike možda.
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Na odzračnike idu bakrene . Jedamput ne dobiš ništ drugi put duplo . Sad si viška pospravi jer drugi put nebuš ništ dobil . Možda ni filtera ne bude u kutiji .:biggrin:
Velike na uložak gore dolje ,srednja na kučište na kaj se natakne filter, mala pod šaraf kaj drži filtera ,i treća mala na donjoj strani ako imaš za ispust vode .
 
Posljednje uređivanje:

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
A tko mu garantira da će nova biti super!? Moj 539 dok je bio mlad je otišla pumpa, u nekih 1000r/s a sad je prešao 6000 i radi kao zvrk, majstor dobro ju složio! Tako bi trebao napraviti i na 549 i vjerujem da bi bilo samo bolje, nikako gore, morao bi se požuriti dok mi majstor živ!
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
a budeš vidio. super ako bude tolko reparatura, i ako će se dat složit, i ako bude sve dobro, bez zaletavanja, dobrog starta i potrošnje....
tvoje je prednost kaj imaš dolje gdi štelaš količinu goriva, na mf-u tog nema, ima to nutra i jebena je za složit......
zadnji mešter koji mi je slago je reko a koji su to mesari prije slagali, sve su zeznuli i više nego kaj je bilo......
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
A taj tvoj meštar bi to trebal znati složiti ako i on nije mesar:(clap):
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
slagala su trojica, i nije bilo dobro i reklamacije bile i opet ništa, a uredno sam platio, odnio kod purića platio malo previše stavio gore i gle čuda radi kako treba,
a još koliko sam ih skinuo i nosili ljudi sami popravljat i nakon reparature, ili se zaletaval, ili nije htel palit ili nije bilo snage, tak da. sam iznosim mišljenje... kažem teško je nać dobrog bošista koji će složit a oženit će te svaki
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Znam, znam da je teško naći dobroga, al svaki zna dobro naplatiti..
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Zato se za takve popravke ne gleda gdje je jeftinije nego reputacija majstora .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Purić je skup, ali vjerujem da napravi posao.

Imam ja sad dobar, štoviše, odličan boš servis, ovi dečki kaj su Same-a radili, sve pohvale, sad budu i ovu pumpu slagali. Mislim da oni mogu uz bok s purićem bez greške!
I nisu skupi, s obzirom kaj i kak rade!
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Ne baš uz bok možda koji korak iza . Mislim da je Purić No1 u HR Bar koliko ja znam . Ja sam svoju nosil u Zelinu .Dogovoril s čovjekom , donesel u jutro , složil , pokupil na povratku iz Zagreba a cijenu mi je rekel dok je pumpa bila na stolu za reglažu . dok sam dogovaral popravka rekel mi je da ne slaže pumpe na pol i da bude mijenjal sve kaj treba . ja zadovoljan.:icon_thumright:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Neznam za toga u Zelini, no i ovi u Daruvaru mogu isto tak, rastave ju pred tobom i odma reču kaj sve treba novo i koliko košta.
Ja budem telefonski pital za kompletnu reparaciju kolko dođe, odma mi bude sve jasno.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Nije tema ali kad se radi o navedenom bosh-servisu (iz Daruvara) jednostavno ih moram pohvaliti! Necu u detalje ali kapa do poda!
 

Najnoviji postovi

Na vrh