• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 565

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Onda je to to dečki!
Bude išel pod brazdu, možda več sutra malo za probu...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Ja neznam Šanana kaj bi ti štel?
Na mestu ga moreš turirati do preksutra i osluškivati sa šerafcigerom na uhu.
Moraš znati da kad se makina malo raspuše puno mekše radi tak da je ovo beba, možda da je malo življi na gasu ............ Ne, prevaril sam se ipak.
To je to.

Pod pluge s njim i da vidiš jel fučka ili ne.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Šanana,ja ti budem dao najbolji savjet,natočiš punog Gileta goriva i dođeš na moju stranu,imaš jedan komad 4 hektara,znaš koji,udariš od jutra i kada završiš budemo rezimirali rad Gileta,ma sada si ga sredio i budeš izgubio volju da ga prodaš
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
@Šanana:tiraj toga 565 ko vrag grešnu dušu,i videv budeš nebu se buniv nika..:icon_smile:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma toooo...sve pršti od savjeta!!! Evo cjena 50.000 kn za njega tak sređenog, forumaši dobiju na poklon i USB transmiter :)

Istina Muha kaj veliš, več je do kraja dana bil možda zeru mekši nakon raspuhavanja u transportu, valjda mora sve to malo sjesti.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
nemogu da cujem jer konekcija nedozvoljava .ima taj da radi jos kod tebe ohoho. kao i kod rajke pumpa i dizne su im malo problematicne i cesce hoce pregled i reparaciju mozda spram ostalih ali kad radi kako treba nemozes se odvojiti od njih.prosto su to bas ostri motori i dobri na paljenju. samo ga nemoj maziti previse nego teraj.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Niš ne sjeda dečec dragi , dere se , troši ...iza svakog okreta je osovina sve tanja .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Opče je poznato da ih ja ne mazim, kod mene sve pršti od okretaja :) Održava se, al se bome i tera žestoko!

Istina puknuti, sve kaj se vrti, se i izvrti :)
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,198
Keljar mi je pripovedal da se bude resil rajke i da bi zel nekakvoga solidnoga 565.. Eto, to bi mu bila super prilika.. Al za ozbiljno, el bi ga prodaval sad?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Čuj, kad bi dobil 50.000 kn na ruke prodal bi ga :)
Iako je to skoro pa nemoguće, pa nek se vrti kod mene, posla ima za njega poprilično!
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Ak ga uspiješ prodati za te novce uz nadoplatu točno znam koji bu ti traktor došel na dvorište!
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,198
A cuj, probaj ga deti na njuskalo pa budes videl.. Po meni, toga bi se sad bolje isplatilo kupiti nego novoga imt-a te ili priblizne snage, koji je duplo i jos vise skuplji.. A ovo je sad skoro novi traktor, velis mjenjac i hidraulika su dobri..
Ja da sad npr kupujem novoga 539, rade bi kupil toga tvojega i usparal ohoho novac, a imal kud i kamo boljega traktora..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Šanana, ako to sad prodaš ti si onda bedaček
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Budem probal, jer u protivnom nebudem nikad kupil Fiata :)

Neznam, neznam, sve je moguće ove zime!

Znam da bi bil bedak nakon svega kaj je uloženo i koliko je muke bilo s njim, ali ako se bude moralo, ide na bubanj.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
stavi nalepnicu fiata preko ove posto ce i rzati ko fiat i eto ti ga
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Danas sam orao s 565 i ide fino, dima nema, jedino u leru kad je još hladan motor kadi plavkasto.
Temperatura ništa posebno nije rasla, do 60°c, u traktoru je antifriz i ima termostat, sve kak mora biti, no takva mu je u 95% posla uvjek radna temperatra (možda i sat nije baš točan, ali to je to)
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Nije on tebi reparirao pumpu za te pare.Samo je zamjenio par gumica i "prestelovao je."Tacnije to je skupa zabava...
 
Posljednje uređivanje:

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
to je neka normalna cijena cijelu ju je pregledao predihtao ispitiao jedan mi je hrtio samo 400 kn za demontazu pupme
 

Najnoviji postovi

Na vrh