• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 567

  • Temu pokrenuo mrvica
  • Datum prvog posta

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Viš ti, viš, nebi nikad rekao, Bobo, kaj misliš koliko je jak s tom RBR pumpom, izgleda neka bijesna pumpa???? :!:
 
B

Bobo

Guest
RBR pumpe su se ugradjivale u Torpedo traktore... njena je prednost sto kad ostanes bez gorive, ne moras ozracivati sistem, samo naspes u rezervar i vozis dalje...

Za 539 takva nova pumpa kosta oko 1 000Kn i kad budem generalku radio na svom, vjerovatno cu kupiti takvu pumpu, jer ne znam koliko ce kostati remont moje stere pumpe...

Izgleda bjesno, no ne mora bit da je bjesna ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Znači ima iste motore in 567 i na 577, i iste bosch pumpe, mora da često ostaje bez goriva kad si je stavio te pumpe :lol: :lol: :lol: :mrgreen: ;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
ŠANANA IMT 565 kaže:
Znači ima iste motore in 567 i na 577, i iste bosch pumpe, mora da često ostaje bez goriva kad si je stavio te pumpe :lol: :lol: :lol: :mrgreen: ;)
ili su te pumpe original takve :scratch
 
B

Bobo

Guest
ŠANANA IMT 565 kaže:
Znači ima iste motore in 567 i na 577, i iste bosch pumpe, mora da često ostaje bez goriva kad si je stavio te pumpe :lol: :lol: :lol: :mrgreen: ;)


A kako ti je promaklo da ima veci hladnjak na 577?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nije mi promaklo, to sam prvo uočio na markovoj slici, nema onaj kružni oklop oko ventilatora, pa mi je izgledalo malo čudno i nisam htio komentirati, stavljen je veči vjerojatno jer se traktor puno grijao, il je otišao oriđiđi hladnjak pa si je čovjek pripasao od nekog kamiončiča :scratch :scratch :scratch
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
čovjek je s tim 577 imao dosta problema pa je valjda napravio neke preinake.
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Ni jedan od ta dva traktora nema dobro hlađenje, pa pogledajte malo bolje.

Na 567 je ventilator predaleko od hladnjaka i definitivno nevuče zrak onoliko koliko bi trebao.

A na 577 nema onog oklopa i opet vuče samo kroz sredinu hladnjaka (onoliko koliki je ventilator), sve u svemu nepoznam čovjeka ali ovo je napravio jako traljavo. Možda je tata-mata za imt ali opet samo za rastavit i sl. treba sjest zapalit jednu i razmislit....
 
B

Bobo

Guest
petar kaže:
Ni jedan od ta dva traktora nema dobro hlađenje, pa pogledajte malo bolje.

Na 567 je ventilator predaleko od hladnjaka i definitivno nevuče zrak onoliko koliko bi trebao.

A na 577 nema onog oklopa i opet vuče samo kroz sredinu hladnjaka (onoliko koliki je ventilator), sve u svemu nepoznam čovjeka ali ovo je napravio jako traljavo. Možda je tata-mata za imt ali opet samo za rastavit i sl. treba sjest zapalit jednu i razmislit....


Pa vidi se iz aviona da je po traktorima burgijano...

Onaj prvi nema na ventilatoru onaj "nastavak" da ga priblizi hladnjaku, a i ventilator je neki veliki, i ne stane u hladnjak... Drugi pak ima neki hladnjak koji je bio u nekom kamionu ili necem slicnom, te nema "obruc" oko ventilatora...

Traljavo je , slazem se. Ali ako radi, ja zamjerke nemam ;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
petar kaže:
Ni jedan od ta dva traktora nema dobro hlađenje, pa pogledajte malo bolje.

Na 567 je ventilator predaleko od hladnjaka i definitivno nevuče zrak onoliko koliko bi trebao.

A na 577 nema onog oklopa i opet vuče samo kroz sredinu hladnjaka (onoliko koliki je ventilator), sve u svemu nepoznam čovjeka ali ovo je napravio jako traljavo. Možda je tata-mata za imt ali opet samo za rastavit i sl. treba sjest zapalit jednu i razmislit....
kod togaa gazde nije bitna estetika niti da lijepo zgleda več da funkcionira...taj traktor ti je jednu večer na pol drugi dan več ore mislim na 577 :mrgreen:
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
marko hurlimann xa86 kaže:
kod togaa gazde nije bitna estetika niti da lijepo zgleda več da funkcionira...taj traktor ti je jednu večer na pol drugi dan več ore mislim na 577 :mrgreen:

Ja nisam ni spoiminjao estetiku nego to kako je traljavo napravito i kako taj traktor 100% nema dobro hlađenje. A to što mu je jedan dan traktor na pola a drugi već radi govori o tom njegovom majstorskom radu. Jadan je to poso kad moraš malo-malo rastavljat traktor i non-stop imat ključ u ruci, što znači nevalja majstor ili vozač.

Ma poso kad se radi treba napravit kako treba ili nikako. Kad sfušariš onda se samo izjebeš ko konj poslje i stalno imaš nekakvih zajeba, i kad ti pukne film moraš sve opet ispočetka kako treba a to je više od duplog posla i košta živaca
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
nemoj pričat nekaj napamet ako niti neznaš čovjeka niti niš...... :twisted: :twisted:
tu se ne slaže sve neg samo ono kaj se pokvari i čovjek ima IMT-u malim prstu i sve zna o njemu,,tak da nemoj pričat kak je neko majstor ili ovo ili ono..da ti svaki dan slažeš doma IMT,tamiče vidio bi kako imaš vremena da sve složiš tip top...taj traktor je inače radio s 3m rotobranom cijeli dan i moralo se neka desit da rikne i to se složilo i drugi dan idemo nazad nema tu da se dugo zadržavamo na njemu...svom srečom gazda je kupio IMT 5136 pa nema više probleme s 577..
i on ima dobro hlađenje jer d anebi imao nebi radio.. ;) ;)
 
M

misaaa

Guest
IMT 567 ima samo nozni gas i ima 5 brzina za razliku od IMT 560 i kod IMT 567 4 ,10 i ove vece brzine su sinhronizovane i moze da se salta u toku voznje bez stajanja kao kod auta,dok rikverc,prva,druga i treca po pravilu trebalo bi da se stane pa da se salta...pozzzz
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Evo malo iznutra.
dsc05759k.jpg

By kemolisnik at 2012-07-23

p7040005u.jpg

By kemolisnik at 2012-07-23

p7040023.jpg

By kemolisnik at 2012-07-23

dsc05770y.jpg

By kemolisnik at 2012-07-23
 
Posljednje uređivanje:

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Sinhron je 500_tinjak kuna. Ako je prsten poderan zamjeni i njega i on otprilike isto kosta. Federe i kuglice isto moras uzet nove.
Dobro vodi racuna kako sastavljas! (da ne nastrada spojnicka)
Zanimljiva stvar da isti sinhron ide i na 577, na 5106 i 5136.
 

Najnoviji postovi

Na vrh