• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 577

  • Temu pokrenuo Neven 533
  • Datum prvog posta

danijelvukovic

Novi član
Tu od
30 Pro 2015
Poruka
8
Hvala na savjetu uzet cu ja 577.

Sretna i uspješna vam nova godina ! !
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

danijelvukovic

Novi član
Tu od
30 Pro 2015
Poruka
8
Ljepi pozdrav!Nasao sam na njuskalu imt577 sifra oglasa je16158577 pa me zanima sta vi mislite o traktoru.svaki savjet je dobrodosao.hvala
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Čini mi se skup,a i prve gume su 0,tu odmah dodaj 200e...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
A i felge prednje su mi čudne, ko da je za trke pripremljen.
Struja napravljena na pol, kabina malena, ostalo sa slike baš nije vidljivo.
 

danijelvukovic

Novi član
Tu od
30 Pro 2015
Poruka
8
Pozdrav decki kupio sam imt 585. E sada zadnje kolo mi ima malo lufta! Da li se kod njega da lezaj zategnuti ili ga treba zamjeniti? Hvala!
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Malo ce uvjek imati .
Možeš malo dotegnut a ne bi ti bilo naodmet da zamjeniš nove i semering usput.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Na planetarcima se može dotegnuti , ako ne onda novi ležajevi a ako su otišli kroneri onda nema pomoči . Kod mene nema nimalo lufta desna strana mijenjani ležajevi .
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Lako se pritegne, veći jr problem brtvljenje na spoju reduktora.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Malo kvalitetne diht mase i nece ni kapi curiti i gušći hipenol ja sam 90 stavljao a neki cak 140
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Skineš kotač pa odšarafiš šarafe koji drže reduktor za trubu ispuštiš ulje pa skineš (odvojiš) reduktor pazi dosta teško . Kad ga skineš vidjeti češ maticu koja drži poluosovinu istu osigurava kajla sa unutarnje strane matice a kajlu drži seger . Možda treba samo dotegnuti , možda otišel navoj itd ma sve se vidi kad skineš .
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ja sam zalijepio lagano sa meta prenom brtvu na jednu stranu kućišta i kad stisne nema problema a diht masa me tu nije baš usrećila, možda sam pogrešno radio pa nije držalo.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
U originalu nema brtve nego gumice samo obrisati dosjed i suho ko barut .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ja sam zalijepio lagano sa meta prenom brtvu na jednu stranu kućišta i kad stisne nema problema a diht masa me tu nije baš usrećila, možda sam pogrešno radio pa nije držalo.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk

E treba dobro odmastiti gdje ona dolazi i da bude skupa ja uzmem plinsku berner al ta i drži.,
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Imam mali problem sa paljenjem na 577..
Kad je malo hladnije bez grijača uopče ne pali,i treba mu jako dugo da uhvati,samo vergla,vergla..I onda kad ga upalim,malo radim s njim ugasim ga,i nakon sat-dva ako ga idem palit opet mu teško ide..

Šta bi tu moglo biti,boš pumpa,ventili,dizne ili nešto treče ??
 

Najnoviji postovi

Na vrh