• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 577

  • Temu pokrenuo Neven 533
  • Datum prvog posta

matabab

Član
Tu od
12 Lis 2016
Poruka
57
A ono... ne znam ni sam... gledao sam malo oglasnike, i ni nema ih bas u ponudi... sto i ima cijena im je preko 10 000€... ovo je na poznato, pa racunam da i to ima nekakvu vrijednost... uz njega sam dobio gornju i donju vucu, toplink, kardan, prednji utezi... el. instalacija sva radi, pa i ono malo svjetlo sto osvjetljava kabinu, gume su dobre... goriva više od pola ;)
Jedina mana za sada je sto prednji desni kotac lagano ide u tzv. osmicu...
I kad idem 5. bez gasa znaju prednji kotaci onako "zaševeljat"
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,147
Puno si ga platio tu lovu ne vrijedi ali što je tu je.
Samo nemoj vitlo gore kačiti uništit ćeš traktor.
Moraš vitlo za kuku kačit njima kad napne nabije balansnu oprugu pa podiže hidrulik.
A onda pukne poklopac i tako i kućište dobije.
 

matabab

Član
Tu od
12 Lis 2016
Poruka
57
Veca mi je briga to sto ja nemam s njime sta radit...imam vec dva traktora u dvoristu koja stoje po dva tjedan da ih se ne upali, sad jos i ovaj...

A ovo sto se tice vitla ste u pravu...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

matabab

Član
Tu od
12 Lis 2016
Poruka
57
A da... ciljao sam na nekakav moderniji traktor, recimo same explorer... pa onda razmisljam, s obzirom da cu u traktoru provodit malo vremena, tu buku i neudobnost mogu podnijeti, a zbog jeftinijeg i jednostavnog održavanja sam odlucio za ovaj 577...
 

Ciksi

Novi član
Tu od
24 Ožu 2022
Poruka
5
Kočnice su ozračene na IMT 577 pedale su tvrde ali opet neće da koči samo je lijevu točak kočio a desni nikako lijevi je tocak bio vruć kod diferencijala pregrijao se dok je desna ostala hladna. Koje su moguće solucije ostale da se to sredi i sta je u kvaru.
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,025
Cime su ozracene? Plutonijem? Uranijem?

Jesi provjerio al naser?

Sala mala....

ODZRACITI- izvuci ili istisnuti zrak iz sustava.
 

matabab

Član
Tu od
12 Lis 2016
Poruka
57
Dali mozda tko ima iskustvo iz "prve" ruke koliko ona donja vuca gdje se kaci jednosovinka moze da podnese tereta, ali kad ju se rotira za 180°, ako kuzite kako mislim, posto moj 577 ima zadnje gume 38coli dosta mu je ta kuka dosla visoko, i tek kad je okrenem "naopako" dođe mi na nekakvu normalnu visinu... e sad, u tom slucaju sav teret nose ona dva vijka....
 

558DoDo

Novi član
Tu od
1 Ruj 2021
Poruka
13
I tako evo mene sa prvim pitanjem.

Trebao bi na svojem 577 (1986.) promijeniti orbitrol iliti obrtni razvodnik. Ima li itko ikakve savjete u vezi toga? Kojim redoslijedom ga rastaviti? Kabinu treba micati, ploču s instrumentima...nisam to nikada radio, a on je lagano dao svoje. Jer je cilindar novi, pumpa nova, samo je on originalni. I volan ne funkcionira kako treba. U jednu stranu vrtim dva kruga, a u drugu i po 4 - 5.
Lijep pozdrav
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,156
To bi trebal biti stari tip limarije (popularno zvana mrtvački kovčeg).
Ako je tak onda nebi trebal biti problem doči do njega od motora ako se ne varam.

Daj neku slikicu
 

558DoDo

Novi član
Tu od
1 Ruj 2021
Poruka
13
A limarija je ovakva
20220923_182856.jpg


20221025_204737.jpg

20221025_204719.jpg


On je zarobljen unutar te ploče...pa ni sam ne znam jel treba baš sve rasturiti

Molim da me netko opomene ako krivo stavljam slike.
 

Marko96

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2018
Poruka
316
Otpusti prednje nosače kabine a na zadnjima prebaci šarafe u druge rupe i samo nagni kabinu prema nazad, to ti je pola sata posla a puno ćeš si olakšati posao.. instrument tablu ćeš morat rastavit
 
Na vrh