• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 577

  • Temu pokrenuo Neven 533
  • Datum prvog posta

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,340
Nemam imt pa nisam upoznat sa tim detaljima, vidio sam neki dan video Grbića gdje baš to objašnjava za naletni utovarivač i hidrauliku.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,685
Da li na imt isto kada je pod većim opterećenjem na tu oprugu podignu se poluge?
Poluge se podižu stiskanjem toga federa, a ne bi trebalo razvlačenjem.
 

Gear

Novi član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
8
Pozdrav, znade netko di bi mogao pronaći centralno kučište diferencijala za 577-560 ili nekog tko prodaje?
IMG_20221223_074908.jpg
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,370
Njuškalo, Facebook marketplace i sl.
Znam za jednog čovjeka u Križevcima koji prodaje polovne dijelove za IMTe pa ti pošaljem sutra kad mi otac da broj, jel bu imal tak nečeg nemrem ti garantirati...
 

Gear

Novi član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
8
Nitko ne prodaje na oglasima..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,370
Da, na gospodina Marijana sam mislil.
Znam da je doboše za manje fergane imal, a u ove veće stvari nisam siguran..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Slabo je kaj više ostalo ali tih glomaznijih stvari kaj su slabije išle je nekaj još ostalo. Bil sam lani nekaj kod njega pa sam videl. Ali i za to kaj je ostale cijene su paprene.
Evo brojevi pa nek kolega zove i vidi.

098 803 121
091 791 2118
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Imt 577 1983.god. bez prednje vuce kada ga ugasim cuje se zujanje zupcanika 2-4 sec iza gasenja motora sta bi moglo biti u pitanju?Alternator nije. Alnaser kaze elektricar da nije iako jako sumnjam na njega skinuo sam ga i kaze da je uredu.Iako taj zvuk se ne javlja svaki puta samo kada se prvezem.i vratim kuci pa ugasim i ponovo upalim
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Tako je, kad držiš kvačilo potisni je stisnut i mogel bi se čuti, a to ne čuješ kad motor brunda
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Samo kad bi mogel jednostavno do njega dojti, a i rastaviti ga je malo problemčić
 

Najnoviji postovi

Na vrh