• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT dorade i prerade.

Gajan

Aktivni član
Tu od
27 Sij 2018
Poruka
183
Imaš na You Tube ugradio lik mislim da su spojničke iste samo zvono mora biti od 577 i prednja kolijevka se prerađuje nepašu rupe
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Generalno bi motor trebao pasati jedino šta ima dosta finesica za prepravljati poput hladnjaka i ostalih stvarčica. I ovisi od čega je motor jel od tamića ili baš od IMTa 577
 

Gajan

Aktivni član
Tu od
27 Sij 2018
Poruka
183
Ako je od tamića treba i karter traktorski i pumpa na reglažu.
 

Fendt 108s

Novi član
Tu od
29 Sij 2020
Poruka
7
Imaš na You Tube ugradio lik mislim da su spojničke iste samo zvono mora biti od 577 i prednja kolijevka se prerađuje nepašu rupe
Motor je od tamica 80 mene samo spojnicke muce nezanima me YouTube trebam nekog tko to radio i zna
 

strijelac1974

Novi član
Tu od
8 Svi 2014
Poruka
25
Zanimljivo. Videl sam jednog MHF-a s 4 brzine, koji je imal aluminijsko kućište mjenjača.
znaš da nisam obraćal pažnju...sad kad pitaš nekako struktura materijala i izgleda drugačije. inače mjenjač ima 4 brzine, nema sporih, + rikverc+ kranje desno je sustav paljenja-daje impuls alnaseru...uglavno mjenjač ima 6 položaja, utora, neznam kak bi to nazval.
 
  • Like
Reactions: ZJ

Nino2507

Član
Tu od
11 Lip 2020
Poruka
34
Decki,vjerujem da se to vec radilo i diskutiralo o tome sto gdje i kako al ne mogu nigdje nac,a jednostavno nemam vremena (il neznam pronac) cijeli forum pretrazit gdje se o tome pisalo? Moze li mi netko pomoc oko toga il bar rec gdje to mogu nac samo da vidim kaj treba napravit i kak to izgleda...
Inace,ja sam novi-stari na forumu ,prije bio pod imenom medimurec,al zbog posla,gradnje kuce i opcenito nedostatka vremena nisam bio na forumu dobrih 4 il 5 god,prije sam imo vinkovica na kojim sam radio dosta prerada i imo puno postova,al mi ocito izbrisan profil zbog neaktivnosti... Lp svima
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Poz drustvo. Jel iko uradio ravan pod u kabini i digao kabinu na kojem imt?? Molio bih da stavi kakvih slika, da se vidi kako je napravljeno...
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Fendt939, puno hvala. Ali ovdje je malo slabiji kvalitet snimanja. Možda još šta u vezi ravnog poda i dignute kabine?
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Hvala. Šta može da se da ispod gume u kabini da se smanji zvuk motora u kabini? Ljes ili šta, stiropor?
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Jutro. Nemam ga jos, ali cu nesto uzeti. 558, 560 ili mozda 577. Malo se pripremam za rad.
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Hvala. Inace niti ja ne znam kaj bi uzel. Ali sam se nekako odlucil za imt. Ovi stari zetori imajo ravan pod u kabini?
 
Na vrh