• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT dorade i prerade.

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Jao kupljenec... 😇 Pa ne zelim biti glavni na forumu. I DV mi nekako nije potrebna. Pa cijena je dvaput visa.
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
🙈 Pa mislim da necu DV.... A kak su mjenjaci sa 5 brzina na imt 577? Rade dobro?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Bolje ti je DV pa ne kupuješ svaki dan traktor, vjeruj mi. I imal budeš pilu, nebude ti žao. I nedaj Bože da zatvore granice ti možeš snjim i na more i bilo kam, dobra kola zakopčiš i gore neku ceredu namontiraš, stol, šporet neki, krevet i ko da imaš kamp kučicu. I preko šume moreš na morje 🍺🙂😉👌👍😊Nema prepreke 😉
A sad kaj se tiče brzina super je 5,al mu fali šesta, da ima bilo bi bolje, manje bi trošil. Ali i sa 5 je zmaj.
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Jao jao kupljenec... Sta ti mene nagovaras.. 🙈 Pa mogel bi se s njime dva tjedna voziti na more... I bilo bi konac sa odmorom a vec nazad ne bi stigel... 🤔
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pa prijatelju vjeruj mi da bi užival u vožnji, bil bi glavni na moru, svi bi te častili sa sladoledom i limunadom🙂nebi bilo kraja, gazda bi ti još dal 2do3 tjedna odmora zbog toga gušta.
Prava mašina je prava pila kod nas, pravi stroj, ili traktor za prave gazde. 🍺
 

Najnoviji postovi

Na vrh