• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT plugovi

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Nekaj ti ne štima z ovom ručkom, tj s onom kosom kajlom koja ju drži.
Ručke mora biti u smjeru ove desne poluge na kojoj je zašarafljen bolcn.
Tu nema kose kajle jer je rucka od drugog pluga tj od Imt 756.
Ovakva je rucka i lezi dobro na cijevi, a polozaj je takav kakav je.
20201219_091453.jpg

Inace rucka nikak ne moze doci do stakla jer i ja imam problem s visinom dizanja poluga na traktoru.
Poluge moze podici samo 70 cm od zemlje i isto moram paziti dok idem u rikverc s plugom.
 

Zdenko80

Član
Tu od
17 Pro 2020
Poruka
92
Jel zna ko nešto više o plugu imt 756.25 veli mi čovjek od kojeg sam ga kupil da je nešto kvalitetniji od običnog 756 pluga
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Ni gazda nema pojma kakav plug ima...
To ti je IMT plug koji ima radna tijela od Kvernelanda.
 

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
Poštovani, tko bi znao gdje kupiti nosače i deflektore za imt 756.20 plug sa kvernelandovom daskom. Hvala
 

Zdenko80

Član
Tu od
17 Pro 2020
Poruka
92
Ni gazda nema pojma kakav plug ima...
To ti je IMT plug koji ima radna tijela od Kvernelanda.
Ja sam plug jučer kupil komolet s traktorom i gazda mi je reko da je nešto bolje odrađen nego obićni zato pitam
 

miksan

Novi član
Tu od
27 Ožu 2019
Poruka
17
Zj mislim da se ovo ne može na 558 okrenut...a nešto ću morati promijeniti jer ovako je muka prava za okretanje
Na 558 okreces polugu moras da je zarotiras.Raskacis unutranje lance i poluge ramena zamenis mestama rupama i tako dobijes visi klirens.

Sto se tice toplinka gledaj da nemas kose vuce ako gledas da ti stoji toplink u sredini traktora prva brazda ce ti hvatati samo 10cm.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Dečki da pitam kakav je ovo plug koji tip? Piše imt a ne vidim kaj piše dalje.
E sad jel to 10,12,14,16,18,ili 20 cola? Jel je možda limit edition?
Al kad ga zakopčim za raketu ko da repu orem.






 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
pusti kaj piše na pločici, bolje si odi kupi ova pera iznad daski, i ona nešto znače... 🤭
...ili to nede tak duboko kak pričaš?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Je pa nisam nikad uzimal metar i meril kak ide duboko, ja ga zakopčim i vozim, spustim ga u zemlju da mi lepo hiče na stranu i to je to, nema posebnog štelanja ko neki. I svaki put mi kuruza zraste, znači dobro je zorano?
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
pa bilo bi čudno da ne naraste na oranom...kad sad raste i ovima kaj samo brljaju...
a taj plug je napravljan za rakete, bila bi sramota da slabo oru skupa... 🤭
imam i ja istog takvog, i mali vladimir isto radi s njim bez problema...
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja velim kak ja delam, ja ga zakopčim i samo ga spustim u zemlju i vozim, jel to pravilno ili nije to neznam, ali svaki put mi kuruza zraste. 😊
 

Najnoviji postovi

Na vrh