• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT plugovi

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Da nisam znal!
Jel on kuje lemese onima u kontenjeru ispred placa?
 

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
974
Nee,,radi samo doma ,ali moras dovest plug komplet da lnto porikta,
Velika buna ,4 kuce dalje od vatrogasnog doma na desnoj strani.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Hvala znam di je to,ako bi bilo kaj trebal da mi okuje ili skali povrsinski jel radi to?
Imam jos jedan plug na kojem trebam par komada dati napravit,pa mozda plug u prikolicu k njemu i neka sredi sve.
 

SavoI94

Član
Tu od
27 Tra 2013
Poruka
281
Da li je ovo orgina IMT plug?
Star je samo 3 godine uzorao je samo 1h.
Vrijedili 500e
Imam samo ovu sliku
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ko ce ih vise znat,ja bi po izgledu rekel da je,al opet me buni ova kvadratna cjev,imt je imal okrugle.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Po meni vrijede i 600€ ako nisu popigani i ako daske nisu jako potrosene,a ovo drugo se da nac svuda,jer djelova za njih ima,i cvrsti su.
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
@savo kolko se može vidit sa slike nebi reko da ,je ovo original boja,čini mi se da je farban...a neznam koja potreba farbat tri godine star plug,također bi trebao imat i pločicu s podacima na sebi....moj imt 755 star skoro 30 god. pa ima pločicu i nema potrebe za farbanjem:confused:
Al svejedno ako sve štima na njemu :daska,plaz,lemeš,nije varen i savijan ....nema razloga da nebude dobar:icon_idea:
 

Nenad35

Novi član
Tu od
12 Sij 2014
Poruka
10
Cale je kupio prvi plug imt 755 niski klirens za nas nov traktor imt 539.

Evo par slika kada ga je juce doneo:

UEzSt


F4CWd


U9SFL


zQO0J


Posto nisam neki strucnjak nadam se da ce biti neko da mi da neki odgovor ili komentar u vezi pluga sa slike.
Prvo sto mi se nije svidelo jeste to sto sam video da je plug prefarban tako da pojma nemam u kakvom je zapravo stanju bio, da li je na njemu nesto radjeno i posto nema one plocice proizvodjaca nisam siguran ni da li je originalan 755 NK?
Zatim sam video da nema onih drzaca deflektora ili kako se vec zovu i deflektora.


Ako je ovaj plug dobar kupio bih mu nove samoostrece raonike, pa jos kad bih znao gde mogu da nabavim nosace deflektora i metalne deflektore...uh :)
Ako neko zna koji na njemu zavrtnji idu na raonike i daske?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
To je orginal imt plug,koji je jako malo radio ili je komplet restauriran,na njemu je sve orginal,osim kaj mu fali prvo crtalo,i deflektori koji su u orginalu plasticni.
Koji je model neznam,al ima lemese od 756.
Ako su orginal onda je 756nk,al trebalo bi mu izmjerit zahvat druge brazde.
 

Nenad35

Novi član
Tu od
12 Sij 2014
Poruka
10
Imam u komsiluku 755 NK plugove pa mi recite koji tacno deo da premerim da uporedimo i vidimo da li je ovaj 755 ili 756 :)
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Navodno je sve isto,osim duzine lemesa,na 755je kraca ostrica za 5cm,drugo bi sve trebalo biti isto.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,233
Nije baš sve isto. 756 ima, osim zahvata, i veći razmak brazdi. Dale, dulji je.
 

Najnoviji postovi

Na vrh