• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT plugovi

matijavz

Član
Tu od
13 Pro 2015
Poruka
234
U nabavci sam lemeša za IMT jednobrazni 16"...uzeo bih plamenov,da li uzeti običan,samooštreči ili SO sa izmjenjivim kljunom??
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Najbolje samoostreci sa izmjenjivim kljunom, ja sam takve kupio za landsberga i nakon 80 rali potrosili se nisu nu 15% a ostriji bolje neg su bili novi.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Plamenov dobar za cijenu imaš u antošu za 215 kn .
Izorao sam i po kamenu svuda nije mu ništa.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ivane ja ih imam par godina i po meni jedini lemeši kaj se isplate a da režu uvijel lijepo i jednako,a ne troše se brzo.
Cijena je nešto veča ali vrijedi svaku kunu.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Ivan533

Član
Tu od
19 Velj 2016
Poruka
254
Najbolje samoostreci sa izmjenjivim kljunom, ja sam takve kupio za landsberga i nakon 80 rali potrosili se nisu nu 15% a ostriji bolje neg su bili novi.


Koliko si dao za takav lemeš ?
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Lemes mislim 450kn + 80kn izmjenjiva spica + 3 sarafa za lemes plus 2 za spicu i sve puta 3 nakupi se dosta al i vredi. Jednom zasarafis sve i samo ori kad se spica potrosi okrenes spicu i ori dalje, ovo je cijena za landsberg a za Imt je puno jeftinije.
 

Ivan533

Član
Tu od
19 Velj 2016
Poruka
254
U kojoj to trgovini ima s tim cijenama ? Ja moram sebi uzet za 1brazni imt 14 coli
 

Ivan533

Član
Tu od
19 Velj 2016
Poruka
254
Stigla prinova-plamenov SO lemeš i novi vijci,matice i podloške 350 kuna

Novi i stari lemeš

2d78wmw.jpg


2150hw3.jpg


3004235.jpg


11w83uu.jpg


10iavpg.jpg


Sada je na redu DASKA jer je i ona gotova :))))
 
Posljednje uređivanje:

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Prije par godina sam uzeo takav, odradio je dosta i skoro da se nevidi trosenje, zapeo za žilu u zemlji, nije se savio, dosta su dobri, biti ces zadoviljan

Kod mene isto daska nije nesto, al necu mjenjati jer ga sada slabo koristim
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Ja uzeo običan takav sav crven 215 kn , čemu je sad tako skuplji neznam.
ALi opalio u par kamena pošteno i nikud nije išao.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Zato sto su ovi od kolege samooštreći pojačani i stvarno su čvrsti i tvrdi.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Onaj je čvrst morem si mislit kakav je ovaj.
Kod mene dosta kamena možda je bolji mekši taj bi možda puknuo.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
a možda da uzmeš onaj umetak za dasku, i samo taj dio odrežeš i zavariš, ja sam to isto planirao, al pošto slabo koristim taj plug više mi se nije radilo....
 

mijo

Član
Tu od
31 Srp 2014
Poruka
247
a možda da uzmeš onaj umetak za dasku, i samo taj dio odrežeš i zavariš, ja sam to isto planirao, al pošto slabo koristim taj plug više mi se nije radilo....

Ivanz ,molim ak imaš volje da mi pojasniš taj umetak za dasku. Ja se ne kužim previše u plugove ,ali susjed me pitao da mu popravljam stari plug s lošim daskama ,pošto se bavim kojekakvom željezarijom .Ako sam te dobro shvatio ,može se kupiti samo dio daske tj. taj umetak ? Možda imaš sliku ?
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Imaš takve gotove umetke za kupit!
102b1ea6cc39331180d98999b2de5ec2.jpg

Mogu se prišrafit ili odrežeš stari komad proć i novi zavariš gore.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,659
Nemojte pisat napamet...kakvo varenje??? odrežeš oštečen dio daske toćno po mjeri novog umetka, i samo novi umetak pričvrštiš šarafima.
 

Najnoviji postovi

Na vrh