• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT plugovi

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,913
Imam plug fop 14 cola, pravio mi probleme tako sto prvu brazdu nije dovoljno gurao u stranu. Čak u tezoj zemlji iako je rucka do max naprijed plug izbjegavao otpor i kosio se, te tako prva brazda ostavljala nepoorano (zahvat joj se povecavao).Juče otkrijem problem u savijenom nosacu raonika i daske. Na oko je bilo neprimjetno. Sad super radi, ali i dalje rucka skroz naprijed. Jeli to tako mora ici, lufta nema, dotegao rucku na gredi. greda nema lufta. Jedino nisam gledao luft poluga traktora.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kod dobrog oranja ručka nebi smjela biti skroz napred,daj se malo poigraj pa probaj orati u drugim položajima ručke.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,853
Meni na 757 prvu brazdu uvijek bolje prevrne nego drugu. Kod mene je problem u kozlacu. Nisto zavareni na iste mjere. Lani sam to malo dotjerao u red, rasjekao i ponovo zavario, ali to još nije kak treba.
 

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
487
Možete li mi dati procjenu, koliko vrijedi ovaj plug, u ovakvom stanju.

Koja je to oznaka, 610.07 pretpostavljam?
Koliko je cola, koja visina?

5Vq2bmS.jpg


4nqnOwp.jpg


WtteGPj.jpg


kRt8nbQ.jpg
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
2500 bi ja rekao maks izgleda nije loš ali ipak poviri da nije varen kriv i tako.
 

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
487
Jesu li plugovi na prodaju?

Nisu još na prodaju, ali bit će uskoro :)

2500 bi ja rekao maks izgleda nije loš ali ipak poviri da nije varen kriv i tako.

Nije varen niti nigdje pomotan, jedino što nije radio zadnje cca 4 godine, i tako stoji ne garažiran...
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Taman za moj 560 :eek::
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,659
Po dimenzijama isti kao 756, ali po kvaliteti materijala bolji od IMT. Rađen je u FOP-u.
 

borna92v

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
648
Ekpa ako koga zanima moj prijatelj prodaje IMT 756vk, nove daske i novi su lemeši stavljani prošle godine pa ako koga zanima nek se obrati u privatne poruke... Nemam sliku, još....
 

antolo46

Aktivni član
Tu od
23 Srp 2014
Poruka
316
Za plug 14 cola razmak od sredine do sredine zadnjih kotaca mora biti 142 cm ili manje, ako je vise ne moze se dobro nikada nastelati plug i uvijek vuce u desno traktor
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,913
Prvi put cujem takvo sto, sto bas toliko, i sto bas samo IMT 14 cola, sta je sad rugim duzim plugovima, recimo sa vise brazda, koliko je kod njih ta udaljenost, pa ne vuku u stranu,

Mozda mislis na sirinu razmaka zadnjih tockova, onda ok,
 

antolo46

Aktivni član
Tu od
23 Srp 2014
Poruka
316
Bilo koji plug 14 cola, ne samo imt, bitan je zahvat prve brazde, ako prvi plug hvata vise nego drugi javlja se vuca udesno jer se plug ne moze pomaknuti vise do desnog kotaca traktora, a ako se suzi trag kotaca automatski se plug pomice blize kotacu i tu se smanjuje zahvat prve brazde
 

Najnoviji postovi

Na vrh