• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT prikolice

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,664
Jel ko imal problem na IMT-ejki da mu je spigan rog di sjeda kipa
IMG_20190604_174556.jpg
Znači ovaj dio di ide bolcn za kipanje visi nekih 5-6cm i onda je kipa auzvinkl i stranice zijevaju.
Sad, jel se to da kak poravnati i jel se isplati?
Ili mi ne gine podmetanje flaha pod kipu?.....samo kaj onda nemrem kipati lijevo

I ne pitajte kak se to spigalo, to su stari moj i njegova braća sredili dok sam bil mali, a niko neće reći kaj su delali
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,675
Kipali su sa sva četiri bolcna... Nije to prva kojoj se to dogodilo.
Pogledaj kaj je zvijano: šasija, samo rog ili sanduk. Ili sve.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,009
To buš jako teško idealno na mjesto vratil ali da se.
Ja sam ravnal kolegi na hladno, tak se i spigala pa se tak mora dati i vratiti, uz pomoč hidraulike i kojekakvih drvenih greda. Nismo ju dobili da bude idealna ali sjeda sama. Ovo kod tebe nije jako i moralo bi se dati bolje poravnati.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,664
Najviše me smeta kaj mi stranice zevaju, onda moram krpe metati u žetvi da mi ne curi
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,009
Zato i velim na hladno i pomalo.
Ako griješ ili udaraš onda popušta na zagrijanom i tu gde si lupil pa na kraju dotjeraš na mjesto gde bi htel ali je sve grbavo.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,442
Koja sasija je savijena? Gornja ili donja?
Nisam peglao prikolice ali slicne stvari sam ravnao da drvene grede podmjestim pod betonsku gredu, a od ispod dizalicu i ide.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,664
Koja sasija je savijena? Gornja ili donja?
Nisam peglao prikolice ali slicne stvari sam ravnao da drvene grede podmjestim pod betonsku gredu, a od ispod dizalicu i ide.
Spigana je šasija kaj ide od kotača na rudo

Preporuka za nove gume za IMT 4T.
Ove sad su stare i lošeee..
Ja trenutno imam od kombija 225/65/15 C, i drži... Isto vozim 4t u njoj
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,696
Isto imam takve od kombija C oznake na svojoj. Vozio i po 5 tona pjeska i drže. Da ih se naći dobrih polovnih za male novce.
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,364
Jel imate kakve preporuke, proizvođača...htio bih uzet neke bolje gume, da se ne brinem stalno.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,675
A koja je dimenzija felgi?
Ak ti se da, poišći felge s 5 rupa 9.00-15.3 s gumama 11.5/80-15.3.
Košta malo više ali se i dobije puno.
 

Najnoviji postovi

Na vrh