• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT prikolice

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
to je ko i tvoja,možda nađem u kakvom je stanju bila prije,totalna koma....
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Mjerio sam svoju Imt-ovu prikolicu i zapremnine je s nastavcima 5.4 kubika (3X2X0.90). Koliko u nju stane onda kukuruza, pšenice, ječma kad je puna??
Inače moja prikolica je prebojana ovih dana, riješena je signalizacija, dobila je ručnu kočnicu i registrirana je. Kad budem nešto radio uslikat ću ju da vidite.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
@mtd001, dopeljam ti ja svoju i uredi ju na pol kak je ta i ja zadovoljan :icon_winkle:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
ja sam sudjeloval samo u farbanju,tast i šogor su odradili bravarski dio,ipak su oni na tom području domaći...:biggrin:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma bitno samo da se srede da ne propadaju dalje. To su još vrlo, vrlo zahvalne prikolice!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
a joj,na kaj je ova ličila,stranice i pod truli,gume koma,jedino je šasija bila ok.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Ja moram pod mijenjat, daske su strunule i sad na mjestima lim propada. Najgore je kaj je taj lim zavaren okolo naokolo za okvir. Dok to sve zbrusim treba mi hrpa brusnih šajbi i barem cijeli dan vremena. A i stranice su loše pa bi i njih trebalo nove napravit. Signalizacija je dobra, kočnice sam neki dan napravio i koči odlično. Gume stavljene pred tjedan dana druge tako da još ovo navedeno ostaje za napravit
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bar znaš da je bila u originalnom stanju:)

Moja je ostala u originalnom stanju uz neke sitne modifikacije i gornje stranice nove.

Ona je zapravo najviše propala od stajanja, stala je godinama kod kuma, ponekad je bila korištena od moje ili stričeve strane, nikad ništa, sad je sređena i parkirana kod mene u šupi, sad oni traže mene za posudbu :)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
ova je stajala ispod oraha,jadna,sad se spasila od propadanja...
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
Tema je malo zaspala pa da je malo probudim.
Obnavljao sam jednu imt prikolicu pa da vidite jel to dobro urađeno.


[IMG]
IMG][/URL][/IMG]

20150805_091625_zpsuytck0nx.jpg
[/URL][/IMG]

20150805_091919_zpsbhuomapq.jpg
[/URL][/IMG]

20151110_110606_zpsuxhdzmsk.jpg
[/URL][/IMG]

20151110_110629_zpszkcgkvtz.jpg
[/URL][/IMG]


20150805_091919_zpsbhuomapq.jpg
[/URL][/IMG]

20150805_091645_zpsne5dce2m.jpg
[/URL][/IMG]
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
Banijac kako skidas nadstanice, s obzirom da su prilicno teske, i koji je nacin kopcanja na donje,
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
Tibore visina je 118cm zbog lima nisam mogao ići niže jer je takav kalup a u jesenskom djelu sezone točnije kad se skida kukuruz većinom je na dvorištu od sušare do silosa.Gume su stavljene nove 2002 nekakve kineske 14pr i još uvijek drže a navozala se tereta .U planu je izrada novih felgi i kupnja drugih guma ali išao bi na nekakvu nižu verziju od ovih sto ima zetorproxima90


Powershift skidam ih jedaput godišnje kad idem na registraciju dva dečka skinu. Imam jos jednu imt sa manjim nastavcima pa nju koristim kad vozim pijesak ili zemlju.Nadstranice su pričvršćene flahom debljine 10mm vidi se na drugoj slici i šeraš od 8mm prolazi kroz flah i u profil.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Istina moje su malo previsoke, kad kipam više na stranu zapinje sanduk za gumu, ali ja skoro nikad ne kipam na stranu pa nije problem :).
 
Na vrh