• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT prikolice

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Moral bi biti negdje s prve strane oko ruda.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Jel ispod sanduka ili baš sa vanjske strane. Tražili smo nema dugo i ne bi našal nigdje niš. Bila je nekad registrirana i sad bi ju malo obnovil pa ponovo na regu.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Mora ti biti negde oko prihvata ruda na šasiju, mislim da je tak na mojoj, pogledaj malo okolo.
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Prosipa mi ulje cilindar na prikolici, i to prilicno. Je li moguce da je stradala neka mandzetna ? Koliko je komplikovano prepakovati ??
 
Posljednje uređivanje:

rudamaca

Aktivni član
Tu od
6 Ruj 2007
Poruka
487
Manžete na segmentima nisu problem za promijeniti, problem je ako pušta na kugli ako je oštećena.Onda ide prerada sa drugim priključkom i gibljivim crijevom.
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Pusta mi dole na dnu cilindra, proljeva, na postolju, gdje je crijevo. Skidat cu ovih dana pa sta bude..

Poslano sa mog Picasso koristeći Tapatalk
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Mnogi to rješavaju tako da buše sastrane da bude crijevo i nema problema više.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Bolje je izbušiti donji poklopac i napraviti izvod s koljenastom cijevi, blindirati kuglu na istom, te dolje, umjesto priključka, postaviti mazalicu.
 
Posljednje uređivanje:

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Evo kako je kod menee.. Curi na toj gumi koja se vidi..

be9efeb59b24f697a7c89f31399dd1d9.jpg
03e390b741c309807f74842fc2717ea0.jpg
3e7cc88461bf0be9ad79e7ff8e1fad37.jpg


Poslano sa mog Picasso koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Imamo i mi takav problem na Tehnostrojki. Samo bi radije nabavil dulji cilindar umjesto popravljanja ovoga.
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Pa kud ce duzi od ovoga, 4 segmenta i ispravi potpuno sanduk.. Mislio sam da je neki sitniji kvar jer curi pored te gume..

Poslano sa mog Picasso koristeći Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
uhvati majstora i izvedi priključak sastrane , ,jasno brindirati na kugli .
no , ako je kugla ispravna možeš mu dati šansu s novom brtvom
 

EMIR

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
293
Kod mene je bio isti slučaj i rijesio sam sa drugim priključkom. Tokar mi je napravio. Slikat cu ti sutra
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
3 segmenta teleskopa ima...da je 4, nebi ga trebalo mijenjati.
Bočno ga nagne dovoljno, ali u natrag premalo.
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Hvala @puknuti ide van cilindar pa ce se nesto srediti.

Hajde posalji Emire da vidim to, ako me bude zezalo doletim do tebe.

@ZJ, da, sa tri segmenta nazad lose kipa, cini mi se da su te originalne sve sa tri? Kod mene je 4 segmenta i ispravi je odlicno.


Poslano sa mog Picasso koristeći Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
probaj malo pronjuškalti kod vas , mogli bi se nači kopletnih seova za male pare ..pa kad je vani preroštaj ga kopletnog
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,272
Kod mene je iskočilo bolcno kad je kipa bila dignuta,, pukne klip dole kod kugle,,
odnio majstoru on zavario blindiro dole priključak,, sastrane zabušio i sve postavio, uzeo mi 70 km., i nema više da kapa ulje,
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
Kupio sam Imt kiper prikolicu al onu koja kipa samo unazad, pošto pod i stranice su drvene i to baš i nije nešto pa me zanima gdje kupujete stranice ili znadete nekog tko ih savija po nekoj normalnoj cijeni?
 
Na vrh