• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
Unutra je motor Deutz,koliko je vjerovati onom što piše i onom što prodavač govori.Ako stvarno je onda je motor o.k.,nisu to loši motori.
 
B

Bobo

Guest
Tomislav kaže:
...I Bobo nisam siguran da je traktor dulji,,iz kojeg razloga je dulji????.Možda je hauba kod Deutza krača zbog toga što nema hladnjak pa izgleda da je osovina pomaknuta više naprijed nego normalni 549.Uglavnom pričao sam sa tipom što ih prodaje i odmah mi je rekao da više troši a buku nije spominjao :lol: .I rekao je da IMT od 1.1. 2007. više ne ugrađuje domače motore nego neke indijske...jel je to točno ili on bunca??.


Zasto je onda kardan od prednje vuce produzivan?

Uglavnom, sto se motora tice, mozda da ugradjuju bugarske "VAMO" kakav je i bio na 549 koji je bio izlozen na sajmu. Za indijske nisam cuo, i lik nema pojma sto prica...

Meni je lik na IMT standu rekao da IMT nikada nije proizvodio 3x10" plug, a zasto ga onda ima na prospektima i na internet stranici IMT-a? Da sam imao vise vremena, svadjao bih se s njim tamo, ali zurio sam kuci...

Da trosi vise, ne bih rekao, posto Deutz motori trose manje, ali ne svidja mi se iz razloga sto je tu Torpedo motor i gotovo, to nije traktor da jebe rak raka! Bar ako se mene pita...
 

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
Imam njegov prospekt pa ču vidjeti dimenzije ako tamo pišu.Glupost je ako su ga produživali,samo si povečavaju troškove proizvodnje a time si rade medvjeđu uslugu....Ja samo govorim što mi je tip rekao a oni iz predstavništva bi mu trebali dati nogu ako ljudima iznosi krive informacije.Uglavnom rekao mi je da su veči potrošači od klasičnog IMT-a. 549.Nego, simpatičan je u toj zelenoj boji,dobro mu pristaje.
 
B

bojance

Guest
Covek kod mene je kupio 539 sa bugarskim motorom. Evo posle dve godine grdno se kaje. Slabije vuce nego standardan sa IMR motorom a sto je najgore vec je dizao glavu na njemu jer su ventili pogoreli i neznam sta jos nije valjalo. Majstor mu je rekao da su toliko slabi ventili i ostalo da nije normalno. Tako da ga on vise nikome ne preporucuje i veoma se kaje.
 
B

Bobo

Guest
Ja sam cuo da je na 539 bolji IMR, a na 549 da je bolji VAMO motor...
Ipak sam uzeo IMR, jer za njega imam dijelove svugdje...
 
N

new holland tn70da

Guest
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
SVAKA CEST NA OVOME!!!

Ne mozes ni znati koliko sam zahvalan na ovim slikama...

Ide mi suza na oko...


Dobrodosao na forum!
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
i vrlo je nepregledan,pogotvo za vočnjak...to ti je najbolje 549 sa dv,ako si u brdu
 
N

new holland tn70da

Guest
Bobo kaže:
SVAKA CEST NA OVOME!!!

Ne mozes ni znati koliko sam zahvalan na ovim slikama...

Ide mi suza na oko...


Dobrodosao na forum!

Nema problema. Imam cijeli katalog IMT-ja iz godine 1990. Stavit ču još nešto kad poskeniram.
 
B

Bobo

Guest
Ajde stavi sve ako nije problem, jer sve sto ima veze s IMT-om je uvijek dobrodoslo s moje strane...
 
R

robert

Guest
prijatelj mi ima 5220...ajme koja skropocija.......moj stari mtz-50 je za njega avion....a potrosnja.....boze sacuvaj...pije kao zedan svedjanin usred pustinje... :cry: ..takodjer i potrosnja ulja.
 
R

Ratarko

Guest
robert kaže:
prijatelj mi ima 5220...ajme koja skropocija.......moj stari mtz-50 je za njega avion....a potrosnja.....boze sacuvaj...pije kao zedan svedjanin usred pustinje... :cry: ..takodjer i potrosnja ulja.

Stvarno imaš taj IMT , joj sad si gotov kad bobo čuje ,evo ga sutra u inspekciju i pazi da ti ga ne ukrade . Kuglu volana za njega več ima , još samo traktor ... 8) :lol:
 
R

robert

Guest
ako mi sutra poprave mob,jer mi fotoaparat jos nisu ni nakon 2 mjeseca.. :evil: ...uslikat cu ga a i ostale njegove maschine i poslat slike,a i baji cu kazat kako da dodje na sajt,cesto sarafa strojeve,pa neke stvari zna...
 
B

bojance

Guest
Ljudi imam jedno pitanje. Zeleo bih da cujem vase misljenje a i iskustva.
Naime zeleo bih da na IMT 577 DV stavim manje gume pozadi. Konkretno sada su 18-30 a ja bih stavio 16-30 pa me zanima da li bi to moglo i da li bi bilo problema zbog odnosa prednja zadnja vuca jer u tom slucaju bi zadnji tockovi prolazili manji put za jedan krug a prednji bi ostali isto.
Da li je neko od vas to radio i na drugim traktorima i uopste sta mislite o tome
 
B

Bobo

Guest
Sto se tice 5220:

DETALJNE slike molim. Po mogucnosti iznutra jedno 10-ak raznih, bez zajebancije, jer nemam pojmakako to iznutra izgleda, a volio bih znati... Ne znam gdje su Novi Jankovci, ali cu ih naci kad-tad...


Sto se tice 577: A koji je razlog stavljanja manjih guma? Prednja vuce ti nece imati smisla, jer ce se tockovi sporije vrtit i samo ce u radu kociti kad prednju vucu upalis... Nema mi smisla nikakvog.

Znam da je jedan lik u Pozegi na suzuki vitaru naprijed stavljao manje gume da se prednje brze vrte, i to je radilo, ali 4x na asfaltu, i gume ne izdrze ni godinu dana...
 
R

robert

Guest
ako su ti tockovi manji,nesmijes ukljucivat prednju vucu,ako su uzi,a promjerfelge isti nema veze..koje su tocno oznake guma?
 
B

bojance

Guest
Bobo razmisli opet. Ja mislim da ako stavim manje pozadi da ce se prednji brze obrtati jer ce za jedan okretaj sa vecim obimom da predju vise puta nego zadnji. Prema tome nece kociti nego ce proklizavati a zadnj ce kociti.
Tu me strah da ne bude problema pa sam hteo znati da li postoje iskustva. Ja takodje mislim da ne bi bilo dobro i da bi i fabrika stavila mozda 16 a ne 18
 
R

robert

Guest
bobo pogodi... 8) (Novi Jankovci su istocno od vinkovci 15 km,juzno od vukovara 12km)
Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
@bojance

Evo ti moj primjer sa Rx-ima 170
Zadnje gume na RX-ima su mi došle 18.4 a prednje su 14.9 . Sa takvim odnosom guma prednja vuča je uvijek bila malo brža . Tu nikako ne mogu reči da je zadnja vuča kočila traktor , nije , nego ja prednja bila malo brža i samo je vukla malo više ngo normalno . Jedan od RX-a mi ima taj isti odnos guma i dan danas , radi potpuno ispravno , nikada nije imao kvar na prednjoj vuči ili diferencijalu.

Drugi RX mi je nakon 2-3 godine po kupnji dobio zadnje gume 20.4 ( po katalogu su te gume serijski dolazile sa Rx-ima ) baš iz razloga što smo primjetili kako prednja vuča doslovno kopa i kada je uključena u polju se vidi kako otkida i baca komadiče zemlje prema nazad .
Stvar je u tome da i taj RX radi potpuno normalno kao i onaj prvi , nikakvih problema nismo imali zbog toga. Ako bih morao birati što mi je bolje izabrao bi ovu zadnju varijantu sa 20.4 gumama jel ipak djeluje normalnije u radu.

E sada da li ti je ovaj moj monolog nešto pomogao , ne znam
 

Najnoviji postovi

Na vrh