• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Mene naucilo ovdje da je polovni 539 puno bolji od 533 (i kvalitetniji i jaci), a 542 jos bolji za oranje i teze poslove (540 je ako se nevaram nesto izmedju 539 i 540, s tim da je blizi 542 nego 539). Ima negdje i rasprava 533 vs 539
 
M

marioJB

Guest
540 ima istu snagu kao i 542 sam su neki dijelov drugčiji,orginal 5 brzina i nožni gas i još neke sitnice,bobo će daaat točan savjet
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
mario 00 kaže:
540 ima istu snagu kao i 542 sam su neki dijelov drugčiji,orginal 5 brzina i nožni gas i još neke sitnice,bobo će daaat točan savjet
Naravno, ni na kraj pameti mi nije da svoje misljenje smatram apsolutnim :) niti imam znanja niti iskustva za takvo nesto. Ovo gore je bilo samo kratko razmisljanje :)
 
S

seljaček

Guest
Danas sam nakon dugo vremena vozio IMT i mogu vam reči da je osječaj stvarno super 540 pila bez kabine ma nešto super.
 
B

Bobo

Guest
marko355 kaže:
ali nema bobe ovih dana, izgleda da se bacio na oranje :D

Evo Bobe, tko za Bobu pita!

Uglavnom, u usporedbi 533-539-540-542. po meni prvo mjesto zauzima 542, a iza njega je 539, 540, i tek onda 533.

542 iz tog razloga jer se tu radi o 5 brzinskom mjenjacu koji zlata vrijedi, pogotovo ako imas dosta posla na cesti., 539 prije 540, jer je 539 pregledniji i po meni komforniji traktor. 540 sam vozio i tanjurao s njim jedan dan, i mogu vam rec da nije to TO. istina da ima 12 gume iza i masivniji prednji most, no 539 mi je uvijek prije 540...

Objektivno gledano je 540 bolji od 539, ali samo po nijansama...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
pa ima i 539 gume 12!...
svakao po meni bolji 539!!
laksije i ima vise snage od 540!! recimo ja kad sam prije orao s 539 to je išaoko metak u 1brzini ali sam proabao i u 2 ;)
dok recimo 540 je puno slabiji jer ima isto ks a malo je teži tak da ono malose "teže"pokreče..s njim dok sam orao njemu su okretaji padali a dok kod 539 toga nije bilo on se prije zakopao do getribe ;)
 
B

Bobo

Guest
Original gume koje dobijes na IMMT 539 su 11.2, a 12.4 ljudi stavljaju sami... Vidio sam i jedan sa 14 gumama, ali to je bila perverzija...
 
M

marioJB

Guest
ja znam da je 542 best of,vozio ga imam ga 5 brzina dušu daje,,i 540 vozio ali neko je masivan previše,nepregledan je pogotova ako ima kabinu,aj navjerovatnije ću uzet 540-nisu skupi,a dosta mi s čine dobri,a 533-ću teško čujem de se teško djelovi nabaljaju, ito,kad kupim,možda već sutra,stavim slike.

a i vidit ćemo šta stari kaže,on je finacministar
 
T

tehno mag

Guest
Re: IMT-560

zvona kaže:
A šta valja osim što je dobar orač jer je težak, kočnice nikad ne rade ,spor, mal anšlag teško ga okrenit itd
IMT-560 je potukao najzvucnija imena te klase, pa mi nije jasno zašto se forumaši ne javljaju da te razuvjere!
 
M

marioJB

Guest
560-to neću prejak mi je,nebi se đalio da ga imam,ali za to šta nam treba 533-539-540 su mi dosta
 
M

marioJB

Guest
odluka je pala,mislim stari je donio odluku,kupit će se 533 na moju žalost,još samo majstor sutra mora pogledat, sutra ili prekstura ćete dobit slike da malo vidite,i ocjenite
 
V

Vujo

Guest
mislim da je to "najloša" opcija moje mišljenje imam taj traktor 533 več 30 g ali uvjek mu fali bar malo "force"
mislim da bi 539 bio kud i kamo bolji i jači a isi gabariti
 
M

marioJB

Guest
78g, rađena generalka(nije trebala)prije 5 g i prošlu godinu je mjenjao ventile,traktor je odlično očuvan
 
B

Bobo

Guest
Bez obzira sto je tako super sredjen, ali cinjenica je da za njega vise ne mozes NIGDJE kupiti novi anlaser... Moj kolega s tim muci velike muke, a to je traktor jako star...

najmanje na sto trebas ici je 539. A ovaj je radio generalku iako nije trebalo, mijenjao je ventile prosle gdine... Znaci da nesto na traktoru nije stimalo i pokusali su vrlo drasticne korake da ga poprave...
 
M

marioJB

Guest
ja sma rejao starnm ali on zapeo za 533,da je jeftin,da nema novaca za 539 i bla bla bla
 
B

Bobo

Guest
marko355 kaže:
mene zanima razlika između starog IMT 549 i novog 549(kao bobin)


Razlika je u limariji i boljoj kabini... te eventualno u godini proizvodnje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh