• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
imam ja tu polugu,ali onda mi trpi hidraulik,a španeri su preslabi da bi to držali,ima nje,900 kg,a od toga je bar 500 na prednjem kraju...
 

ZiRi

Član
Tu od
17 Kol 2008
Poruka
79
Bobo kaže:
Original gume koje dobijes na IMMT 539 su 11.2, a 12.4 ljudi stavljaju sami... Vidio sam i jedan sa 14 gumama, ali to je bila perverzija...
I ja na svom 539 imam 14 gume, i nist mu ne fali.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
evo jedan 5106:
100_3551.jpg

on i moj: :twisted: :twisted: :twisted:
100_3553.jpg
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
da barem, nego smo ispuhavali hladnjak moj, kad je on dao pun gas, koji zvuk!!!! i čak nam je crijevo puklo ;) ali na tom mjestu nije bilo onih konaca, nego se skinilo, i imam clip kako radi, nego mene zanima jel taj traktor ima turbu, fička...
 

Najnoviji postovi

Na vrh