• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

K

kingletic

Guest
Evo jos jednog naseg 5136.. Imamo 4 komada ovakvih..

Obrisan neispravan link.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
dobro sačuvan traktor.....
bi se dao nabaviti kakav takav 5136 ???
i da li bi bio problem da se dopremi do mene????
 
K

kingletic

Guest
Ovaj je ja mislim '97 godiste, ima drugaciju tablu i uopste se razkuje od starijih modela.. kupljen je na licitaciji. ako neko bude prodavao slican ja cu ti javiti..
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
evo slika samo za bobu... ;)
Obrisan neispravan link.
evo bobo uzeo sam malo vremena i stavio masku :p
Obrisan neispravan link.
i jos jedan IMT kojemu radi instalacija:
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
Ma, na mom 539 ne radi instalacija... Pa mi marka "vadi mast" ovim slikama...

Kod mene od instalacije rade samo 3 stvari: Kontrolna lampica, svijetlo na satu temperature vode i svjetlo na satu od pritiska zraka...

Kontrolna lampica MORA biti na traktoru uvjek ispravna, pa tako i kod mene. Termostat je iz traktora izvadjen, tako da stalno radi u "hladnom" posrucju i svjetlo na ovom satu mi niti ne treba, svejedno nista po noci s njim ne radim. A boca za zrak je takodjer skinuta s traktora, posto je bila ona dugacka ispod, pa je smetala za po sumi i u dubljem oranju, tako da niti ovaj osvjetljeni sat nema apsolutno nikakvu funkciju...


Toliko o mojoj instalaciji na 539 ;)
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
kod mene svjetla rade, duga, a mislim da i kratka, neznam pošto mi uvjek rabimo duga, jel to večinom bude po leniji i njivi, pa zašto nebi upalio duga, iza imam lampu, bjelu, štop rade, žmigavci i zadnje pozicije, a jedna prednja pozicija nerad(ošla sijalica) a ona sa strane, desna se pali-gasi...negdi gubi kontakt

eto toliko o mojim svjetlima, a ono iznutra, mi imamo onaj za temp. radi(nemamo tamo u onom okruglom nego drugačiji, uslikat ču ako se sjetim) a rade onda 2 crvena...a ostalo za žmige i to neradi kolko znam, čak radi i ono gore u kabini ;)

jbg OT je... :oops: :oops: :oops: sad če bobo opet psovat,
 
B

Bobo

Guest
Necu psovat, nit biti ljut nego odmah vracam loptu na IMT teren...

Kad smo vec kod strujne instalacije na IMT-u, na mom 549 radi SVE sto raditi moze ;) Tako da ti sa svojim ursusom koji "namiguje na jednu poziciju" a druga mu ne radi, nemas sto traziti u IMT visokom drustvu ;)

NHF ;) ;) ;)
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
ovako:

nitko nije rekao da ja svog didicu uspoređujem sa tvojim 549...

a de ga usporedi svog didicu i mog didicu :blackeye :blackeye :blackeye :blackeye

a de mi sad reci kolko kg ima tvoj 549 i jel znaš kolko ima moj didica?
 
B

Bobo

Guest
Ne poznam tvog djeda, tako da ne znam koliko je tezak... Moja oba su umrli, pa ne znam niti taj podatak al je zato moj tata zato jaci od tvog tate... ;)

Molim da se ova tema nastavi u duhu hvaljenja i uzdizanja kvalitete i imena IMT traktora ;)

;alo crnog humora nikome ne skodi... bar se nadam...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
joj oko čega se vi prepirete :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
no na mojem IMT-u samo ne rade žmigavci jer otišao automat :blackeye :blackeye
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
sad ču ja tebe:pa neče propast svijet ako promijeniš automat :lol: :lol:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
evo jedan:
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Iza sebe ima IMT 755 niski, a mastan nije bog zna šta...
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Naspram tvog ursusa je preuredan, jel si ga opro? joj, joj marko, uskoro stavim slike pa ćeš vidjet kako ursus mora izgledat, a i jedan djeda 533
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
nisam ga, oprat ču ga kad završimo sa žitom i oranjem, onda ga za zimu uredit...
 

Najnoviji postovi

Na vrh