• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

B

Bobo

Guest
Na svu srecu nikad nisam imao potrebe to raditi, a za obje tehnike sam cuo od ljudi iz sela i svi su vise koristili ovu s malim popracnim drvetom, ili se cak znali komad lance omotati oko guma, tako da dobiju velike ripne, ako bas ne bi nasli drveta u blizini...
 
J

jokapz

Guest
Još je bolja tehnika vezanje za felge ak imaš drvo u blizini svežeš za drvo i za felgu i kak se točak okrene povuče te il ak nema drvo jedan traktor se ukopa na suhom il tvrdom i onda vežeš za njega. Sam tu se mora pazit da ventil neotkineš sa sajlom to se baš men uspjelo dogodit ;) ;)
 
B

Bobo

Guest
Trebam nabaviti sliku jednog traktora sto na lijevom tocku ima na felgu namontiranu felgu od nekog auta i na njoj namotana sajla... Taj kad negdje zapadne, odmota sajlu s felge, zaveze ju za nesto ispred traktora i samo krene naprijed pod sperom i izvuce se... Vrlo zanimljiv sistem...
 
B

Bobo

Guest
Sipeta kaže:
Interesujeme cena imt 2070 u Srbiji sa punom opremom!!!

Koliko znam da ti traktori nisu zazivjeli, te da su napravljeni samo izlozbeni primjerci 2070 i 2090... Koliko mi je poznato da se 2050 prodaju, ali samo u srbiji...
 

rudamaca

Aktivni član
Tu od
6 Ruj 2007
Poruka
495
Imas ventil na hladnjaku ispred dinama , ventil na cijevcici koja ide iz bloka motora odma iza dinama i ventil na najnizem (metalnom) dijelu cijevi koja ide na hladnjak sa druge strane .
 
M

marioJB

Guest
ona dva napret na bloku znam, nego taj treći,cijev z bloka u kiler.ima onak šeraf sa oni gore širjim(glava je onak kao komad žice prepeljan kroz)
 

rudamaca

Aktivni član
Tu od
6 Ruj 2007
Poruka
495
Taj sa zicom na cijevi ti je treci


Ma samih ventila je bar dvije vrste . jedni imaju taj " komad zice " ,drugi imaju napresan leptir na cervrtasti dosjed .

Onda su odma i dvije podvrste- kad pukne ta zica pa treba klijestima i kad otpadne leptiric pa opet treba klijestima :D

Nemoj zaboraviti skinuti čep sa kilera, brze ide .

Nekad tesko protjera vodu nakon izmjene , zrak ostane oko termostata pa ga treba dobro zagrijati da povuce vodu .

Gledaj korz otvor kilera kad se zagrije i pocne mjesati vodu ako nivo ne pada onda je ok .
 
M

marioJB

Guest
ok.a na toj sjievi nije ništa išlo,a čep na kileru samo naravno otvorili.
 
J

jd 6830

Guest
kingletic kaže:
evo dva nasa IMT-a 5136

Obrisan neispravan link.

da ne bude zabune, nije isti traktor, samo lice zato sto nemaju sve oklope.. :D

Obrisan neispravan link.


kako on vuče tu tanjuraču?
 
M

marioJB

Guest
jd 6830 kaže:
kingletic kaže:
evo dva nasa IMT-a 5136

Obrisan neispravan link.

da ne bude zabune, nije isti traktor, samo lice zato sto nemaju sve oklope.. :D

Obrisan neispravan link.


kako on vuče tu tanjuraču?

na kotačima je tanjurača,to stavlju teške tanjrače da se nebi puno hidrauliki mučila.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,628
Slika028-1.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kaj bi to trebalo biti na slici, neko šlepanje il kaj??? :scratch :scratch
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,628
ma zezam se,,,ma deck isa laza kopali kanale pokraj ceste a ovaj sa 577je odvozio zemlju pa sam stao malo da popijemo koju putnu,,,
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
oooo da., to več može, još gledan tu ove znakove i ne reagiram :mrgreen:
 
J

jd 6830

Guest
mario 00 kaže:
[quote="jd 6830":38av74oy]
kingletic kaže:
evo dva nasa IMT-a 5136

Obrisan neispravan link.

da ne bude zabune, nije isti traktor, samo lice zato sto nemaju sve oklope.. :D

Obrisan neispravan link.


kako on vuče tu tanjuraču?

na kotačima je tanjurača,to stavlju teške tanjrače da se nebi puno hidrauliki mučila.[/quote:38av74oy]


ma znam da je na kotačima jer imam i ja takvu tešku 3,20 širine tešku. Mislim kojom je brzinoom vuče po oranju? Jer ja svoju s MTZ-om 82 vučem brzinom oranja s 2 brazde 30 cm dubine...
 

Najnoviji postovi

Na vrh