• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
danas sam vozio IMT 577 novog onu noviju liniju visok je jako uzak je jako bučan je u kabini jako prve gume uske katastrofa moraš iti na faks da naučiš kako mu brzine mjenajt sve je to razbacano sve u svemu traktor je ajmo reč dobar što se motora tiče i same getribe al je nekvalitetno napravljen ima 14 rh i več je mastan ulje mu procurilo na hidrauliku otraga. je*eš traktor koji propusti ulje za mjesec dana rada i još tako izgleda. ma ne bi ga gledao na dvorištu a ne da ga bi kupio. nažalost nisam ga poslikao jer nisam imao s čim al budem rekao kumu da ga poslika pa mi slike pošalje preko msn-a
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
da s prednjom vučom al ima gume široke ko da nema prednje vuče. procuriolo je tam gdje su poluge koje podižu i spuštaju onaj semering
 
B

Bobo

Guest
kikic MF kaže:
da s prednjom vučom al ima gume široke ko da nema prednje vuče. procuriolo je tam gdje su poluge koje podižu i spuštaju onaj semering

Na ovoj slici traktor nema ni 300 radnih sati:
Obrisan neispravan link.

Ovdje ulje curi na hidraulicnim prikljucnicama, jer vjerovatno pri ulasku i izlasku iz traktora zapnes nogom, ostavis nesto na razvodnik, i tu i tamo mu baci pritiska u prikljucnice, pa mora i curiti. Treba i na novom traktoru sve vijke prekontrolirati i po potrebi dotegnuti, sto na ovom traktoru nije radjeno, posto na svim vijcima i dalje ima boje...


Dakle, ako mozes, oznaci gdje to na onom 577 curi ulje, ako nije problem.


Sto se guma tice, to nije bez vraga. imas u opciji i uze gume, s kojima mozes orati i malo komfornije i one su po meni bolji izbor, no s ovim sirokim traktor tek dolazi do izrazaja, jer jednosavno ima snage, a nema ju kako prenijeti na podlogu. Prednji most je ostavljen s "malim" gumama jer takav i treba biti... zadnje gume su prevelike, a prednji most nema snage da izdrzi siroke gume...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
vanjska hidrauilika ;) cilindri izgledaju dosta jaki i poluge su malo jače..
puno mi se bolje sviđa od starijeg 577.. :D
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,628
Slika002.jpg

Slika030.jpg
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Baš iz NG.Blizina Kovačevca odnosno zapadni dio NG.Zašto pitaš i to baš u ovoj temi.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
bobo nemogu sliku od imt staviti na internet nešto se sje... tako dsa kad riješim problem označim ako se sjetim sad ti mogu reči da ne pušta na polugama gdje su cilindri nego polugama koje podiže traktor znači ovim bočnim kaj su spojene u poklopac gore ako me kužiš i nije taj tip imt nego onaj noviji visoki s sivom kabinom i ima isto tako široke zadnje gume samo su prve uske. kum je uzeo najšire gume koje mogu stavit na te prednje felge jel je problem što su same felge uske pa nemogu nešto puno šire gume naprijed. al dobro u savkom slučaju ovaj stariji model mi je lijepši od kojeg si ti stavio sliku puno je niži i nekako mi puno lijepše izgleda mada su isti motor i getriba samo je malo limarija drukčija i visoka kabina pa zato mi i nije baš nešto. al inače 577 ovaj tu s tvoje slike je traktor skroz ok samo jebi ga da su malo pripazili oko te fine obrade da ne propuste nakon nekog vremena ma traktori bi bili odlični al meni smete kad vidim da negdje masti mehaničar sam pa sam malo frik kad vidim tak nešto jednostavno mi smeta i onda mi se traktor zamjeri jako. ;) :mrgreen:
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
marko hurlimann xa86 kaže:
Meni osobno najjači traktor :mrgreen:
Obrisan neispravan link.

.. i meni ali po potrošnji :lol: :lol:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Marko, jel taj 577 tvoj traktor, si s njega stavio prednje utege na hurlija???
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
ŠANANA IMT 565 kaže:
Marko, jel taj 577 tvoj traktor, si s njega stavio prednje utege na hurlija???
od mog djeda je i s njega sam stavio utege na hurli 8)
 

Najnoviji postovi

Na vrh