• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
577 je makina, još ako ima prednju... Ciii... Motori su im izdržljivi do bola, ostalo donekle. Sve u svemu u ono vrijeme koliko para jako dobar traktor
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,628
IMG_4392.jpg

IMG_4393.jpg
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,628
kupio ga prošlo ljeto,snjim je ove jeseni izorano o ko 10 jutara,,i tak,,vuče prikolicu i ništa posebno više, eto voza se čovjek snjime,zadovoljan je zasada
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Fino, fino, al svaka čast tome traktoru, nebi ga nikad u svome dvorištu više!!!
Iskreno, puuuuno su mi ljepše predhodne linije!!!! ;)
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
e o takvome sam ja imt 577 govoril al svejedno starija linija nekako lijepše izgleda manje mislim po izgledu
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ta slika je več odavno na forumu, čini mi se, al je DOBRaaaaa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
TOMO VINKOVIĆ kaže:
IMT-539DeLuxe s dodatnom opremom ;) :lol: ;) :

Da ne bi ljubitelji TV-a ostali zakinuti ,evo ga .......Tomo Vinkovic s dodatnom opremom



Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
puknuti kaže:
TOMO VINKOVIĆ kaže:
IMT-539DeLuxe s dodatnom opremom ;) :lol: ;) :

Da ne bi ljubitelji TV-a ostali zakinuti ,evo ga .......Tomo Vinkovic s dodatnom opremom


E, sad ces plakat... Evo je jos jedna ;) Ovaj ima opremu "za nju" i "za njega"...

Obrisan neispravan link.


Jos samo da nadjem onu sliku sto je Abrkili poslo ;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
jd4755 kaže:
Pročitaj onaj grafit na zgradi pa ćeš vidjeti odakle je.
desna strana slike mi je odsječena tak da sam jedan čas tražio grafit.al sam skinuo sliku i ako se ne varam piše:
BEŽANIJSKA GARDA :!:
 

Najnoviji postovi

Na vrh