• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

B

Bobo

Guest
DF&Torpedo kaže:
Lijepo su oni tebe izigrali :shock: , to je samo kod nas u hrvatskoj moguće.... :cry:

Pisao sam na ovom forumu vec o ovome, cudi me kako se tog ne sjecas...
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
--zanima me još kakav mu je mjenjač
--šta se sve može uzeti kao dodatna oprema jel ima klimu
Bobo ajd ako možeš stavi sliku unutrašnjosti traktora.
 

ZiRi

Član
Tu od
17 Kol 2008
Poruka
79
DF&Torpedo kaže:
Lijepo su oni tebe izigrali :shock: , to je samo kod nas u hrvatskoj moguće.... :cry:
A tek da vidis u Bosni!!!!!!!!
 
B

Bobo

Guest
bole kaže:
--zanima me još kakav mu je mjenjač
--šta se sve može uzeti kao dodatna oprema jel ima klimu
Bobo ajd ako možeš stavi sliku unutrašnjosti traktora.

Od dodatne opreme mozes uzeti Obrtnu limariju (nova linija), grijanje kabine, dva para hidraulicnih prikljucnica, te automatsku kuku za vucu jednoosovinskih prikolica. Ja sam rekao da mi uz traktor isporuce i poluautomatsku kuku, ali ju nisam dobio... Kompresor je standardna oprema, a ako uzimas prednju vucu, hidraulik volan ide u kompletu. Mozes traziti i vece gume, te se spominjalo negdje i hidraulicne kocnice, no ne znam je li ovo za kocnice istina.

Slika unutrasnjosti kad je traktor bio par dana star:

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Na nekim slikama se vidi kako smo nagurali spuzva doljle, jer je traktor bio jako bucan u kabini, ali na ovaj nacin je duplo tisi. Koliko novaca toliko i buke ;)

A sto se tice mjenjaca, on je ovakav:

[youtube:1ciqu7qf]KBsIuXoy9TM[/youtube:1ciqu7qf]

Od 1. do 5. bez ikakvih problema poslije nekih 20-30 sati rada, ako ga u razradjivanju budes vozio saltajuci od 1. do 5. razradi se lijepo i kad se ulje promijeni na 50 sati, nemas brige s ubadanjem brzina. Cest problem na puno 542 i 549 je taj sto nizbrdo izbacuju iz 4. brzine. Meni to nije problem, jer 4. ne koristim apsolutno nigdje...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ako ču si ikad kupovati novi traktor oko 50 ks, svakako če to biti baš takav imt 549 4wd, jednostavno mi je prekrasan, koliko god da je kvaliteta loša, al odrastao sam uz imt sredit čemo si mi njega i biti če uvijek ko novi :mrgreen: :mrgreen:
 
Z

zrine892

Guest
bobo zar nisi stavio zvucnike kao i kod mene u rusu :) rekao si da ces kopirati od mene...
 
B

Bobo

Guest
Da, zadnje zvucnike cu na proljece stavljati kao sto ti imas od one cjevi, a prednje cu ostaviti kakvi i jesu...
 
P

pepek

Guest
Pozdrav svima! Zamijenio bi Pasquali 30ks(sličan Tomo Vinkoviću) za novi IMT 536, ali ne mogu naći podatak za njegov promjer okretanja. To mi je važno jer na jednoj tabli vinograda nemam baš previše mjesta. Traktor sam naručio kod Autopoljostroja ali oni ne znaju te podatke. Ako netko zna, bio bih zahvalan...
 
T

Toyo

Guest
bok!
može mi ko povedati kako se slike daju na forum.
Imam slike od IMT 559
 
B

Bobo

Guest
swizach kaže:
@bobo...dis naso onu kuglu na volanu tak je... 8)


U bosni na pijacu... CARBON LOOK... imas crno-sivu, crveno-sivu, plavo-sivu... Cjena 10 Maraka...

Imam i jednu s IMT logom koju mi je poklonio Ratarko. Ta se cuva kad si kupim Brenu ;)
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
swizach kaže:
@bobo...dis naso onu kuglu na volanu tak je... 8)

Bilo u ipercoopu po 20-30kn, i čini mi se dosta jače od ove bobine. Ja bio distributer za komšije.....
 
B

Bobo

Guest
Sta ce ti jaca kugla za hidraulik volan?

Kugle se na mehanicke volane ni ne stavljaju, jer ljudi stalno drze za kuglu, pa kad odes tanjurat a volan se otme... polomis si saku samo tako...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Bobo kaže:
Sta ce ti jaca kugla za hidraulik volan?

Kugle se na mehanicke volane ni ne stavljaju, jer ljudi stalno drze za kuglu, pa kad odes tanjurat a volan se otme... polomis si saku samo tako...
Nije zajebancija ali mogu samo reci nikad više bez kugle (na mehanickom naravno) ...
A kad se tanjura ili sl. obje šake na volan i ne zaboravite na palceve
 
B

Bobo

Guest
Svaka tebi cast, ali ljudi koji imaju kuglu na volanu, stalno ju drze. Cuo sam od njih vise kako je to odlicna stvar ovo, ono... Ali isto tako cujem price da se neome oteo volan, pa mu je kugla prst polomila, ili cak odbila... Nije se s tim za zezat...
 

Najnoviji postovi

Na vrh