• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,941
preletio sam temu ovako poprilicno detaljno,ali nisam nigdje nasao,da li 577 stariji tip ima grijanje kabine?
zahvaljujem
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
komer kaže:
preletio sam temu ovako poprilicno detaljno,ali nisam nigdje nasao,da li 577 stariji tip ima grijanje kabine?
zahvaljujem
koje godište otprilike :?:
 
B

Bobo

Guest
Imas staru staru tipu 577 koji je imao samo 3 brzine i na njih se grijanje kabine nije ugradjivalo. Imas liniju kao sto je Sananin 565, i na njih se grijanje kabine moglo nadoplatiti, kao i na novije modele. Traktori (577) "srednje" i "nove" linije svi imaju 5 brzinski, djelimicno sinhroniziran mjenjac, moglo se nadoplatiti nekih 600€ za potpuno sinhroniziran, al takav traktor sam samo jedan vidio uzivo i to je bio sajamski primjerak nove linije 549, tako da ono...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
kaj se tiče tih godišta 81 pa na gore, recimo bilo je moguče kao dodatna oprema za imt traktore naručiti zatvorenu original kabinu s grejno-ventilacijskim uređajem, imam to u katalogu od mog bivšeg 540 ('81.g.), tako da sigurno je tako nešto bilo izvedivo i na starim, prvim linijama 577, samo je to vjerojatno u ono vrijeme masno koštalo i moralo se čekati na traktor možda i više od godinu dana! ;)
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,941
ima ko kakvih informacija o 577 traktoru iz prve ruke?ja imam na poslu,vidim da ima hidraulicni volan,sad neznam jel to naknadno ili serijski i bas mi se svida izvedba...mislim da cak ima i prednju vucu ali nazalost nisam bio u kabini da vidim u kakvom je stanju...vidim u oglasniku se prodaju od 4000€ pa nadalje...jel vuce to 2 brazde bez problema?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
prijatelju 577 se igra s 2 brazde 14 16 cola ;)
ti to misliš o kupovini takvoga traktora????
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
definitivno 2x 14-16 mora ići samo tako. Iako je meni osobno bolje 3x10 nego 2x16 ali....
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,941
a neznam ni sam,nisam pri parama da kupim nekaj novo,a ni staro,nego vise razmisljam kao o opciji...trebat ce mi traktor kad tad,pa onda da ne patim na novim traktorom moze posluzit i stari:)naravno bolje od tome viknovica kojeg imam:)a i nije prevelik novac u igri...muci me ova "svjetska kriza" pa sam i ja u krizi...bas mi se ne ulazi u kredit za novi traktor a mogu sutra ostat bez posla:(
zato evo malo sakupljam informacije o imt 577:)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
ako nije velika para i ako je traktor dobar kupi....
ako nije problem da staviš koju sliku 8)
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,941
zasad skupljam informacije i gledam oglasnike...kada i ak ose kupi traktor a adam se da ce se kupit naravno da cu poslikat i stavit slike:)
 
A

Ado

Guest
Re:

Molim za pomoc i savjet int me da li iste uloske dizna koristi Massey Fergusson 535x i IMT 539. -Hitno mi je potrebna pomoc imam problem kad radi u leru da mi kuca masina i trosi puno nafte nigdje nisam primjetio da pusta gorivo sto se tice crijeva i bos pumpe .Pumpa je ok nemam problema pali . Ado_
 
B

Bobo

Guest
Vjerovatno se radi o istim uloscima, jer je cjeli traktor licenciran, pa tako i motor...

Ako vec imas rastavljen motor, izvadi jedan ulozak i odnesi u trgovinu i s trgovcem usporedjuj. Vjerovatno ce ti i trgovac moci pomoci, jer kroz takve trgovine prodje ljudi i ljudi, a mozda budes neke srece pa tamo naletis bas na nekoga tko se u problematiku kuzi...

Mozda i netko na forumu zna, pa pricekaj jos malo, a ako ne, onda uradi kako sam ti rekao i tako ces najbolje znat. ja sam 90% siguran da pase s IMT-a.
 
T

Toyo

Guest
imt 559 je g. 84
ima 2900 kg
tip motora M34T
delovna prostornina 3330
i ima 43 kw-58ks
sa traktorom sam jako zadovoljan. bio sam u sobotu v šumi, i vukao sam 7tonku i bez kojih problema.
ali budem ga malo popravi jer olje kaplja iz motora i kabina je vrla neugodna i nemaš ništa placa unutra, posveti ne rade. :?
ima mošda tko el.shemu od imt 558?
 
T

Toyo

Guest
ado
ako radiš sa njim isto rade motor, tamo na pola gasa?
dihtungu na galvi motora si preverio.
i ac pumpo pogledaj ako so fitri unotra čisti(notra sta dva fitra)
mošda da ti šoba neradi dobro
 
Z

zrine892

Guest
to ti je osjecka sijacica...psk...naravno proizvodi se u osijeku...i kosta oko 45.000 kuna sa pdv-eom
 

Najnoviji postovi

Na vrh