• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

K

Karlito

Guest
dobro došao Ronin

taj tvoj imt je nedavno sređivan ili je tako ljepo usčuvan??dobar auspuh..
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Hvala na dobrodošlici.

E moj 539 je pomalo i jedno i drugo i sređivan i usčuvan a auspuh ko auspuh.
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
bila su tri na svakom točku dva su otpala stavio sam ih kad je bio led
marko hurlimann xa86 kaže:
Bome ovaj se nardadio :roll:
čemu služi onaj lanac na felgi?
 
K

Karlito

Guest
Ronin kaže:
E moj 539 je pomalo i jedno i drugo i sređivan i usčuvan a auspuh ko auspuh.

da auspuh ko auspuh ali izgled..ima stranica dve tri ispred sam stavil slike djedovog 533 pa pogledaj kakav je auspuh :|
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
moj 560 ima linijsku boš pumpu a vidio sam i sa rotacionom pumpom koja je razlika :scratch
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Ma vidio sam "malo" je dobio po čelu, a ovaj moj je novi samo je ofarban i nije onaj original imt-ov auspuh što strši metar iznad kabine a gore na vrh mu moraš stavit lampu da ne zakačiš koji avion u niskom letu.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
aj ko mi može objasnit.
na malom 533 iz rezervara idu dva crijeva jedno na filtere goriva
a drugo koje mi ni jasno ide na neki ventil i usisnu granu i ima žicu na sebi koja je pokidana i isprjed je ko neka mala pipa koja se otvara i zatvara,pa čemu i kak to radi?
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
daniels kaže:
aj ko mi može objasnit.
na malom 533 iz rezervara idu dva crijeva jedno na filtere goriva
a drugo koje mi ni jasno ide na neki ventil i usisnu granu i ima žicu na sebi koja je pokidana i isprjed je ko neka mala pipa koja se otvara i zatvara,pa čemu i kak to radi?

To ti je za grijač...

Moj savjet, kupi grijač s el.mag. ventilom i nemoraš svaki puta kad griješ otvarat pipicu pa onda zatvarat (znači skidaš ju). Žica ide na njega.

Puno lakše upali kad se ugrije, dakle sredi si to. Obavezno zatvaraj pipicu da ti nebi pomiješao gorivo i ulje...
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,628
Foto908.jpg
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
To je ovaj IMT:
[youtube:3db6n9e7]5HOLUGoEqJw[/youtube:3db6n9e7]
Ovo u traktoru je bećarov brat, godinu mlađi!
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ahaaaaaaaa a vi ste ti specialci kjoji driftaju s imt-om. strašni ste dečki nema kaj. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: al ga grijete to da mu nebu zima valjda. al ga ubijate :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
jedan zanimljivi video :)

[youtube:5ggjyvjj]YwbzOlUSC5s[/youtube:5ggjyvjj]

nisam ja snimao tako da neznam detalje. malac navodno ima vodu u gumama. a vidi se kad frajer ustaje na 560 i kasnije po tragovima da stisce speru,ali ne pomaze.. :scratch
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Samo što malac ima visoko zakvačeno a 560 nisko.

Bez obzira na sve, ljepo mi je gledat kako ga maže ko od šale, s obzirom na težinu 560tke
 

Najnoviji postovi

Na vrh