• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
:lol: :lol: :lol: :lol:
ak nemaš garažu za ferca, kad pada kiša prebaciš ceradu prek utovarivača i taman ferac ide ispod :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
:shock: :shock: :shock: nemoj me zaje*****, pak dok sve to skupa popališ, ima da istog trena izgori alternator s kompletnom instalacijom i cijelim traktorom, skupa zajedno s akumulatorom, tobom, samnom i svima skupa zajedno :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:
 

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
svjetla su mi super poslužila kod branja šljiva za tržnicu,krajem rujna je brzo mrak,a palim ili donja ili gornja-sa relejom
 
G

gogych

Guest
Evo mog stroja nakon izvažanja gnoja...
dsc00072modified.jpg
 
B

Bobo

Guest
Smiljan kaže:
Da, nema automatsku klimu :lol: samo poluautomatsku :)

Ne...
Nema prednju vucu, hidro volan, grijanje kabine, vjerovatno nema ni dvoradni hidro razvodnik...

Klimu ima i rucnu, i automatsku i kontinentalnu... Nista se ne klima, al se sve klima... Standardna oprema na ovim modelima...
 
J

jokapz

Guest
Čovjek pokraj xt 105 i Rusa uprego 560 i trobražnjaka!! Al sam zatvara jarke.. ;) ;)

 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja sam se ponadao da če djed i pluga zakaparit, pa reko odma čim dođe da mu odem daske prosvijetliti s 565, da stvarno vidim jel može 3x12 il nemože :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
ŠANANA kaže:
Ja sam se ponadao da če djed i pluga zakaparit, pa reko odma čim dođe da mu odem daske prosvijetliti s 565, da stvarno vidim jel može 3x12 il nemože :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Znači nisi kupiv plug :?:

Dobar je ovaj 542 bio s full ili ne opremom.
 
G

gogych

Guest
Ljudi,ovako,zanima me imt 549,zelene boje,torpedov motor,viđen na sajmu u Gudovcu neznam točno jel lani ili kad već,proizvodi li se to uopće,gdje se može kupiti,također me zanima imt 2050,ako ima kakav link na neku trgovinu gdje se može kupiti da se malo raspitam,u Hr naravno.Ako tko ima ijedan od navedenih neka kaže svoja iskustva sa njima.
 
B

Bobo

Guest
Cjena IMT 549 s Torpedo motorom je oko 18 000e i za te pare mozes kupiti kud i kamo bolji traktor. 2050 se kod nas ne prodaje, jer ne moze dobiti homologaciju, a njegovu cjenu ne zelim niti znati. IMT je pred raspadom i cjene su nenormalno nabrijali.

549 s torpedo motorom je dosta dugacak, a slab anslag ima pa je jako neokretan...

Za te pare mozes dobiti puno bolji traktor... recimo IMT 577 za kojeg znas na cemu si a kud i kamo bolji traktor od bilo kojeg 549 i 2050...
 

Najnoviji postovi

Na vrh