• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
mali 533,e sad godina je upitna,po papirima 64g.
al bil sam nedugo sa prvim vlasnikom koji ga prodal prije 8g čovjeku od kojeg sam ja uzel.
veli da to ni ta mašina.a i na kučištu je kao on nekaj otrgel a sad je cjelo.koristil ga u šumi i praktički se traktor raspadal kad ga je prodal zato ga i išel vide jel ni veroval da radi još.
pa sad ga znaj.
a i sad sam išel probat kardan krene al ne vrti onak kak treba več skroz pomalo,tek da ne stoji i kad počne traktor kretat onda počne vrtit normalno.mislim ni mi bitno al ak je problem sam u tom da ni naštelano pa da to složim.
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
64g. nije imala dvostepeno ni šperu. Imao sam jednog 71 on je imo dvostepeno ali ne i šperu..
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
a možda je ko slagal jbg nepem ga rastavljat da provjerim,kad ovak sve radi dobro. :D
 

ANGUS

Novi član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
19
DF&Torpedo kaže:
Mercedes motor, to je ok na njemu, ali ostatak traktora je rađen bez nekog inžinjerskog znanja. Getriba je od nekog kamiona (FAP-a), diferencijali i reduktori od bagera (ULT), uglavnom traktor je kao da ga je neko izradio u kućnoj radinosti.

Na sličan način se izrađuju ovakve strojke
http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Big_foot.JPG



Vidiš nisi u pravu, getriba je ZF, diferencijal ZF, konusno tanjurasti je Radoje Dakić kao i reduktori.
 
M

montoya1

Guest
Moj drugar je imao IMT 5270 i bio je prezadovoljan s njim ,kupio ga je neispravnim menjačem,sredio ga je za male pare,dve godine je uslužno tanjirao kaže da je potrošnja 15-20 l po h,naleteo mu je dobar kupac pa ga je prodao i kupio fenda od 120 ks sad je i ovoga prodao i opet traži 5270 i mene navraća na isto ,naj verovatnije ću ga kupiti ako se pojavi negde na licitaciji od ovih što "farbaju"neću
 
F

Ferđolinac

Guest
Evo nisam znao gdje da pitam a nisam tjeo otvarati novu temu pa ću pitati ovdje.

Imam IMT 533, sa jedno stepenim kvačilom, imam konje i trbeba mi dosta sijena, pa sam našao presu Welger ap41, ispravna, a za male novce. Pa me zanima dali bi moj IMT mogao presati sa njom, malo bi mi bio problem to sa jednostepenim pa moram izbacivat iz brzine ako mi presu malo zaguši.
 

rudamaca

Aktivni član
Tu od
6 Ruj 2007
Poruka
495
Ako baliras razumnu kolicinu za svioje potrebe, 533 moze tjerati ap41 .Istina da ga njise ,ali ide .Dvostepeno kvacilo bi dobro doslo, a koristice ti i inace .
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ma tjera ju bez frke..ja sam tero sa 533 ponekad dok bi 539 bio zauzet i sl.išlo je i sa jednostepenim ok,samo problem je u velikoj masi,jer dok stsisneš kvačilo sve staje,no kad smo ugradili dvostepeno,ide jako fino..
 
T

tonko

Guest
Imt 539

Pomoć ljudi kupio 539, kao nov stvarno pali ko mina tvornička boja i sve ok, krenuo doma i ono šok. prednji desni kotač se trese kao lud, kaj napravit jel skup popravak?
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Re: Imt 539

Upri nogom sponu desnog kotača u kabini dok se voziš po cesti i nemaš frke mislim da se skoro svima na imt-u to trese problem je u pužu volana razloka se i onda trese
 
T

tonko

Guest
Re: Imt 539

ali, zar se nebi obadva tresla da je puž volana, a nema ni lufta na volanu
 
Z

zekan7711

Guest
Re: Imt 539

Ronin kaže:
Upri nogom sponu desnog kotača u kabini dok se voziš po cesti i nemaš frke mislim da se skoro svima na imt-u to trese problem je u pužu volana razloka se i onda trese


i mwni isto :(
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: Imt 539

ronin ti je dobro rekao da ti je to puž volana.neznam koliko puž volana košta ali mi se čini da je puž volana u BIH 80km.
 

rudamaca

Aktivni član
Tu od
6 Ruj 2007
Poruka
495
Re: Imt 539

Eh,vec smo o tome raspravljeli. Puz volana ganja direktno lijevi kotac, a na desni se prenosi preko zupcanika.Povecani zazor izaziva tresenje . Podignes prvu stranu, i smotas volan do kraja. ako se i dalje klima, vjerojatno su cahure, ako prestane onda su zupcanici (segmenti ) izlizani u srednjem polozaju , koji se najcesce i koristi .
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Re: Imt 539

jel imaš lufta u rukavcu?
ja sam neki dan mjenjal ležaje i pikse(čahure)krajnike,bolcnu i piksu bolja je široka neg one dvije uske.
sam sad mi je čudan na volanu treba se naviknut da ga nemoram lovit. :lol:

gle ja sve popravke krenem sa 1000kn pa di stane,sreča još nis prešel 500kn.
 
T

tonko

Guest
Re: Imt 539

Još jedno pitanje u vezi 539, kad mu dam pun gas ne radi #mirno# nego kao da prekida na momente i onda izbaci bijeli dim kad prekine?
Kaj mu je?
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Re: Imt 539

Moguće filteri od goriva treba nove ili očistit stare to bi prvo moglo bit.
 

Najnoviji postovi

Na vrh