• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: Imt 539

e da ne otvaram drugu temu zanima me da li bi se dalo na imt 539 ugradit servo volan kak ima primjer imt 560. samo drukčije riješit onaj cilindar koji okreče kotače
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: Imt 539

kikic MF kaže:
e da ne otvaram drugu temu zanima me da li bi se dalo na imt 539 ugradit servo volan kak ima primjer imt 560. samo drukčije riješit onaj cilindar koji okreče kotače
Ne prati se forum ,ha?
imaš ovdje Neispravan link obrisan!
PA klikini na ovo Neispravan link obrisan!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Denis01 kaže:
pozdrav svima, nov sam i pozdrav svima, ima neko imt 539p i kak je zadovoljan s njim

imamo ga mi, 2000. godište je, curi dosta, al koliko radi ide ko lud i prezadovoljni smo ;) ;) :D
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kaj ima negdje popis rezervnih dijelova za IMT 533/539 ,tocno po kataloškom broju
Pa da npr. za ležaj pišu dimenzije itd.?
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
ima tu negde malo poišći,ja sam skinul isto.
a imaš u krugama dučan sa djelovim lik zna za svaku sitnicu koja je,a da ti sam veliš čuj trebami to al neznam kak se zove,lik je fantazija.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ma imam to ,tu ima IMT kataloški broj i naziv ..npr. čahura ..meni treba mjere tih čahura ...simeringa , ležajeva i tak .
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ferko - oko 1500 kg
monting 8t - oko 2500kg + nekih 6t pšenice

[youtube:2cix0bks]WG_uusoJP0E[/youtube:2cix0bks]

8)
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ovo je dobar video al fego se neda a vidi mojeg sad al moj se bogme predao siroče :( :oops: :lol: al ništa bez teškog traktora al se i zetor 6245 imal kaj nosit s njom

i601375_Slika002.jpg
i601374_Slika001.jpg
i601373_Slika000.jpg
i601379_Slika003.jpg
 
A

AGRIPLUS65

Guest
za sarafit odlicno ,samo lezi pod njega goni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
da da to sam i razmišljal al je malo zeznuto neče hidraulik držat jedino da ga osiguram nekak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: netreba po njem šerafat 3213 sati ima dans mjenjano ulje i radi ko urica suh ko barut ko da jučer izašao iz majke tvornice i to je makina neda se on ikad kvara na njemu da pokucam u drvo sad malo zeza volan malo očeju kotači bježat pa se gega po cesti al problem se riješi nogu na sponu i vozi miško.
na jesen se tak planira stavljat servo volan i neke izmišljotine skamijat da to izgle i bude u originalu
 
T

Toyo

Guest
bok!
ja bi imao jedno pitanje.... :scratch
moj IMT 559 ima 3+2 brzina, je moguče da bih imao 10+2? 8)
kako bi to napravio? možda 4,5 stavio nutra ili menjao celi menjač?
molim za pomoč
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,170
toma84 kaže:
Cijeli mjenjač od 542 ili 549
Toma, jesi li ti našel 5-brzinca?
 
T

tojga

Guest
dali ko zna sta je sa mog traktora???
imam IMT 542 5 brzina stalno mijesa brzine!!!!!!!!!!
do sad je bio kod puno majstora dali mozda neko zna sta mi je sa traktora!!!!!
MOL :lol: IM VAS RECITE AKO ZNATE !!!!!!!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
tojga kaže:
dali ko zna sta je sa mog traktora???
imam IMT 542 5 brzina stalno mijesa brzine!!!!!!!!!!
do sad je bio kod puno majstora dali mozda neko zna sta mi je sa traktora!!!!!
MOL :lol: IM VAS RECITE AKO ZNATE !!!!!!!
Malo bolje objasni ..
... skinuti kučište volana , promjeniti opruge na šnaperima i rucku mjenjaca + zatik ..to je za početak
Ako su vilice poderane može pomoci navarivanje rucke mjenjaca ..ali za to treba živaca i vremena ...a boga mi i majstora
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
ZJ kaže:
toma84 kaže:
Cijeli mjenjač od 542 ili 549
Toma, jesi li ti našel 5-brzinca?

Zvao za par getriba, neki mi predlažu da ne mjenjam, neki da stavim. Cjene su bile od 5000-8000kn pa sad trenutno je na 3 brzine :mrgreen:
 
T

tojga

Guest
toma84 kaže:
ZJ kaže:
toma84 kaže:
Cijeli mjenjač od 542 ili 549
Toma, jesi li ti našel 5-brzinca?

Zvao za par getriba, neki mi predlažu da ne mjenjam, neki da stavim. Cjene su bile od 5000-8000kn pa sad trenutno je na 3 brzine :mrgreen:

nemoj mijenjat bit ce ti brzi al ti taj mjenjac nist ne valja ja ga imam¸¸!!govorim ti iz prvr ruke
 

Najnoviji postovi

Na vrh