• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

K

kakan99

Guest
ZJ kaže:
kakan99 kaže:
zanima kakvi su imt 577-8 jer namjeravam uzeti 578 pa me zanima kakvi su motori mjenjaci izdrzljivist..........
mislim ovog uzeti
http://www.auti.hr/ostalo/showAdvert282719.html
To ti je komunalni traktor i bilo bi šteta skinuti ovu kosilicu s njega.
Osim toga, pitanje je jel' ovaj traktor uopće ima hidrauliku na sebi, jer mu nije ni trebala.
na koju hidrauliku mislis ja ga mislim imati bas za odrzavanje kosenje trave ,...... zato bi ga i uzeo nije neki novac treba ga ofarbati i malo porihtati ako je sto potrebno i zanima me jel su motori isti 577i578 jer je tata mislio 577 uzeti onaj strtiji model ??? ali posto smo naletili na ovoga trebalo bi ic pogledati pa vidit stga to je uopce
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,170
Na stražnju hidrauliku, u 3 točke, s kojom se podižu plugi, npr. Ako je bil otpočetka s ovakvom kosilicom, velika je vjerojatnost nema stražnju hidrauliku. To kaj na slici ima poluge koje nose pumpu i spremnik ulja, nikaj ne znači.
 
K

kakan99

Guest
ZJ kaže:
Na stražnju hidrauliku, u 3 točke, s kojom se podižu plugi, npr. Ako je bil otpočetka s ovakvom kosilicom, velika je vjerojatnost nema stražnju hidrauliku. To kaj na slici ima poluge koje nose pumpu i spremnik ulja, nikaj ne znači.
meni ju netreba jer i tako mislimo ostaviti kosilicu gore
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
jučer pričam sa susedom veli da ide kupit dizne za 539 e sad jel trebaju na štelanje ili ne?j mislim da netrebaju jel one bi trebale bit več tvornički naštelane ili sam u krivu?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
daniels kaže:
jučer pričam sa susedom veli da ide kupit dizne za 539 e sad jel trebaju na štelanje ili ne?j mislim da netrebaju jel one bi trebale bit več tvornički naštelane ili sam u krivu?
On će vjerojatno kupiti uloške dizni ..i ako je tako ? -da, treba štelati.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Normalna stvar da se mora nastelati tlak na kojem otvaraju. Sta bi on stavio nove uloske i to je to hahahaa :lol:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
a ja sam ga pital kaj če mu nove sam da naštelat stare baš ak treba koja kupi novu ili mu taj stari kam ide da neku kaj ima za neku siču.
ne on oče nove.
jel kao štelanje i nove dizne mu dođu na isto.
velim neznam ja sam predpostavljal da netreba.al znači u krivu sam.
ja sam svoje izvadil komplet čiča poštelal sam jedu je trebalo kak ti ni bila najbolja,platil nis niš jel mi je anlaser slagal a ovo mi napravil gratis :D.
 
B

Bobo

Guest
Ja sam ove godine na 539 promjenio sva 3 uloska brizgaljki, te sve 3 visokotlacne cijevi. Majstor mi je poznanik, i kad je nove uloske stavio i isao provjeriti tlak, nista nije trebalo stelati. Po njemu nije ni uloske trebalo mjenjati, al sta je JE, traktor puno bolje radi s novim uloscima, iako brizgaljke nisu prestelavane...
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
evo u prolazu slikao kod jednog poznanika njegovu staru novu prinovu pa da podjelim sa vama....
9d081bdf.jpg
4a038d91.jpg


kraj njega su fiat od 160ks i belarus od 90ks, prema njima mi izgleda stvarno moćno....
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Marko355 kaže:
Dali je to onaj što je bio u oglasima negdje?


vjerojatno...
inace,meni je jako lijep za oko, u prolazu ga vidim sa plugom 4-brazde premetnjakom,ali nisam ga vidio kako radi s njim....
 

ferdogidler

Novi član
Tu od
3 Pro 2009
Poruka
13
trebao bi mi radionički ili katalog, knjiga (ako netko ima skenirano da stavi ovdje ili za skinut od nekud)gdje su svi djelovi od traktora objašnjeni i kako sve to funkcionira.za traktor massey ferguson 35,ali njih ima malo pa može za imt 533/539

dali se traktor kvari ako se pali na baklju,i jeli to možda razlog zašto dimi bijeli dim i neradi ravnomjerno
 
T

Toyo

Guest
imam jedan pitan. zašto teško pali traktor kad je malo mrzlo?...ili ne vužge
akumulatori so puni, grelna svečka je nova.........šta bi onda bilo?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Toyo kaže:
imam jedan pitan. zašto teško pali traktor kad je malo mrzlo?...ili ne vužge
akumulatori so puni, grelna svečka je nova.........šta bi onda bilo?
Trreba uliti toplu vodu u sistam hlađenja
 
B

Bubu

Guest
Evo da vidite malo kakve sam ja egzibicije pravio ove jeseni..






A evo mog drugog 577...

//img706.imageshack.us/i
 

Najnoviji postovi

Na vrh