• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

B

Bobo

Guest
OoOoOoOoOoOoOoO... Majstore, pa gdje si ti do sad? ja mislio da ti nas zaboravio?

Daj mi reci jes ovo zbilja vuko, il je to samo tako uslikano?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ja sam vukao s 565 3 pune prikolice, ali 5... 8) :D


i s 539 3 prazne :roll: :roll:
7f8bde1b.jpg
 
B

Bubu

Guest
:D
Ja sam licno zakacio i dovukao sa njive na donjoj poteznici po suvoj i ravnoj leniji. Lenijom je slajfovao 2. na gas a po asfaltu sam vukao 5. brzom ali sam morao da nisanim svaku raskrsnicu u selu po 100 metara ranije i da saltam u nize brzine jer nisam uopste imao kocnica. Traktor, prikolice i teret ukupno teze oko 30 tona... Kod mene je inace normalno da se vuku 3 ili 4 pune prikolice. Zao mi je samo sto nisam uspeo da snimim putovanje.
 
U

ursus4514

Guest
Bubu kaže:
Evo da vidite malo kakve sam ja egzibicije pravio ove jeseni..

....Bome fino ti idee...pravo je to 5 prikolica!
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
[youtube:2zt2zf47]v_zr1BqHzDs[/youtube:2zt2zf47]
Poz Joe! :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ovo morate vidjeti!!!! :mrgreen:
[youtube:xiz2ipvc]biozz-a3KeU[/youtube:xiz2ipvc]
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,170
Dečki, može li netko skinuti ovaj filmić o malom fergusonu i poslati ga jumbo mailom?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ZJ kaže:
Dečki, može li netko skinuti ovaj filmić o malom fergusonu i poslati ga jumbo mailom?
oš u 3gp ? orginal ima 16 mb... btw niš pametnoga ni edukativnog
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
jesu prazne, ali opet se tu skupi tereta.
jos jednom se potvrdjuje ona, sta imt zna sta je tesko.. 8)
 
B

Bobo

Guest
tibor88 kaže:
jesu prazne, ali opet se tu skupi tereta.
jos jednom se potvrdjuje ona, sta imt zna sta je tesko.. 8)


Jeste vidjeli? mali je prejak za svoje godine...


**SPAM** Cekam da to netko ponovi s torpedom 4006 s takvom lakocom i elegancijom kao sto je to izvedeno na ovom videu ;) **SPAM**
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
je da su prazne ali ovo da mi je netko pričao rekao bi mu da laže.
ŠANANA svaka čast što si postavio ovako fantastičan video.
 
B

Bobo

Guest
A sto bi bilo da ti kazem da je susjed iz sela s 539 uz i niz uzasna brda dovukao svojoj kuci 8t zobi u zmajevki i kad su izgrabili da ju je opet preko tih brda vratio nazad?

Ja to nisam vidio, jer sam bio u pelenama tad, al ima vise od 20 svjedoka koji su cekali sa lancima i sajlama da mu pomognu uzbrdo, al nije bilo potrebe. Valjda je neka oklada bila al ovaj ju je dovukao bez ikakve pomoci, sto meni izgleda nezamislivo.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
sve je moguće osim drvenog šporeta :lol:
ja sam jednom vukao dvoosovinku praznu nosivosti oko 5t uzbrdo sa 539 po šljunčanoj podlozi gdje nisam mogao voziti prebrzo radi prevelike uzbrdice i ta me prikolica zaustavila na po brda i počela vući u rikverc ali sva sreća u tome što sa strane ima brina na koju se naslonila i tu me zaustavila.poslije sam morao da dođem sa zetorom i on je to odradio bez po muke. :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
josip123 kaže:
je da su prazne ali ovo da mi je netko pričao rekao bi mu da laže.
ŠANANA svaka čast što si postavio ovako fantastičan video.

hehe, nisam mislio da če ovaj video izazvati tako pozitivne komentare!!!!
ma ferac je fenomenalan :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ja sam osobno vukao 3 prazne prikolice s 539, pronarku koja je teška 2100 kg, jednu sa 1000 kg i jednu oko 900, znači oko 4t ukupnog tereta, uz jedno brdo izvukao je to u 1, direktnoj, al su mu dost obrataju pali, al išlo je ok, asfaltirana je podloga bila!
tak da može 539 :D :D

ovih 8 prikolica, prve 3 prave bunkerašice, svaka je min. teška 2,5t, 4. je isto tehnostrojka oko 1,5t mase, a zadnje 4 sve skupa oko 3t, ukupno znači cca 12 tona, a to je bome dosta, zato svaka mu čast, istina sve je to na kotačima, al svejedno, teret je teret :mrgreen: :!:
 

cisko

Član
Tu od
8 Ožu 2009
Poruka
38
Re: IMT "Hladan motor"

sta je na velikoj zimi (ca. -5 do -20 stupnjeva) bolje za motor, da se ugrije na mjestu ili da se vozi
kulturno i tak se zagrije? naravno, ulje mora biti namjenjeno za te temperatur.

prije se je reklo da je na mjestu bolje motor zagrijati, tak cujem od starih sofera. koliko su oni strucni, to je drugi par cipela.
danas vele da ga treba u voznji zagrijati, jer prije se zagrije pod optrecenjem.

komu sada vjerovati?
 
B

Bobo

Guest
Mislim ono... traktoru ventilator stalno radi, tako da mu je vise-manje svejedno stajao on na mjestu ili se vozio, bez obzira na vanjsku temperaturu.

Ako imas mogucnost, svakako je bolje da sto prije krenes u voznju, al nikako pun gas i ganjanje. Do 1500 okretaja najvise i polako dok ne digne temperaturu.
 
E

emiter

Guest
Pozdrav,imam jedno pitanje. Zanima me postoji li kakva razlika između dizni za IMT533 I IMT539?
Pitam zato jer u zadnje vrijeme imam problema s paljenjem, a prije nekoliko mjeseci sam na svoj MF35 ugradio dizne od IMT533 pa mislim da bi u tome mogao biti problem.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
slutim da bi trebalo biti velike razlike...ali neću napamet govoriti da nebi kakvu glupost izvalio :D

samo nek se bobo javi il netko od mehaničara pa ćeš odmah doznati :!:
 

Najnoviji postovi

Na vrh