• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,483
Ima ulošci koji idu na 539 imaju oznaku 267 a ulošci koji idu 533 oznaku 133 ili 916, ali iz mojeg iskustva nema neke velike razlike naročito kaj se tiče paljenja.
 
B

Bobo

Guest
Znam samo da na 539 drugaciji ulosci idu za klipnu, a drugaciji za rotacionu pumpu...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,483
Ja koliko znam razlika je samo u pritisku na 539 između rotacione i klipne pumpe.
 
B

Bobo

Guest
Kupio nove uloske i nosim brizgaljke na prestelavanje kod mehanicara. pitao me koju pumpu imam i odmah nazvao trgovinu gdje sam ih kupio (pozna trgovca) i rekao da dolazim i da mi zamjeni uloske za neke druge (ne znam oznaku tocno). Kad sam pitao kakve veze ima, receno mi je da je razlika velika izmedju rotacione i linijske pumpe i da ne pasu ovi ulosci koje sam donio...
 
B

Bobo

Guest
Prvom prilikom. Kod tog mehanicara ce ici 539 na generalku kad se vrijeme malo proljepsa, tak da ti onda mogu saznati o cemu je tocno rijec.
 

nenad393

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
83
bolji je nego što izgleda,a svjetla mi puno pomažu kod policije kad nemam vozačku :D ,srećom ih kod mene uopće nema za vidjeti...
 

nenad393

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
83
dobro bi mi došla kabina,uvjek me u šumi opali grana po nosu :lol: ,koliko košta polovna kabina,jel komplicirana za ugraditi...
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Jedno čist pitanje informativno. Cijena boce za kompresor za imt 539 nova, polovna? Sve imam ali bocu nemam :)
 
B

Bobo

Guest
Ronin kaže:
Jedno čist pitanje informativno. Cijena boce za kompresor za imt 539 nova, polovna? Sve imam ali bocu nemam :)

Pitaj u selu, vjerovatno je netko nekad skidao bocu, jer mu je iz nekog razloga smetala. ja sam sebi nasao malu bocu besplatno, jer je covjek skinuo s traktora jer mu je kukuruzovina pokidala crijeva za zrak, pa ju je maknuo s traktora. Cak cu uz nju dobiti i neka crijeva koja njemu ne trebaju.

ja sam tvornicki imao onu dugacku sto ide uzduzno sa strane, pa su ju skinuli jer je smetala za bocnu kosilicu.
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Dobro staro slavonsko selo kod mene nije tako lijepa situacija da bi dobio nešto besplatno inače što ima imt traktora nitko nije skinuo bocu pa zato i pitam, ima od većih kao 560 ali ta mi je predugačka i prevelika. Sve imam na traktoru od instalacije samo treba boca i dva crijeva jedno do boce i jedno od boce i manometar. Zima je dosadno je pa se eto raspitujem ako nije skupo da se s nećim zanimam malo. :p
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,483
Pitaj kod Gašpara Dubrava pušćanska 01 3353 469 ili 098 280 354. To ti je kod zaprešiča. Čovijek ima rabljene dijelove.
 

Najnoviji postovi

Na vrh