• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

I

imt odra

Guest
Ronin kaže:
Dobro staro slavonsko selo kod mene nije tako lijepa situacija da bi dobio nešto besplatno inače što ima imt traktora nitko nije skinuo bocu pa zato i pitam, ima od većih kao 560 ali ta mi je predugačka i prevelika. Sve imam na traktoru od instalacije samo treba boca i dva crijeva jedno do boce i jedno od boce i manometar. Zima je dosadno je pa se eto raspitujem ako nije skupo da se s nećim zanimam malo. :p





imam ti ja od 533 onu bocu ja sam ju skinu radi kose jer mi je smetala ,a nisam je niti koristio
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
:p

[youtube:2uebft6v]YbnQ_sJ0wZo[/youtube:2uebft6v]

ako se ne varam, negdje medju ovim stranicama su zakopane i slike njegove..
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
imam i ja ;)
samo nisam siguran jesam li ih tu skinuo ili je bio link na farmphoto.
uglavnom, lijep traktorcek.. :)
 
D

dgeceg

Guest
frend je skinuo zadnji desni kotač na svom imt 539, jer mu nisu radile kočnice, i kad je došao do kočnica, sve blato je očistio, unutra podmazao one federe koji drže pakne i sve je stavio nazad i opet nije htjelo kočit jer zna tko zašto?btw.kada stisne desnu kočnicu gornja pakna se diže u zrak i ona skroz malo koči, dok ona pakna dolje se skoro niti ne pomakne,pomažite
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
dgeceg kaže:
frend je skinuo zadnji desni kotač na svom imt 539, jer mu nisu radile kočnice, i kad je došao do kočnica, sve blato je očistio, unutra podmazao one federe koji drže pakne i sve je stavio nazad i opet nije htjelo kočit jer zna tko zašto?btw.kada stisne desnu kočnicu gornja pakna se diže u zrak i ona skroz malo koči, dok ona pakna dolje se skoro niti ne pomakne,pomažite
1. unutra se ništa ne podmazuje .
2. novi set obloga dođe 100kn ..za oba kotača
3. kočnice se ne podešavaju na šipki nego onutar doboša .
4 poslikaj da vidim kako izgleda pa ću ti na slici objasniti kaj i kako dalje .
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Kočnicu podešavaš na malom zupčaniku s navojem unutar doboša, i ima jedna stvar koju možeš podmazat unutra a to ti je da ti ne cvile koćnice kad ih stisneš mene je to izluđivalo. Unutra imaš mali metalni oslonac na željeznom nosaću pakne i on struže po bubnju i cvili te ostavlja trag, mašću namažeš taj trag i kočnice više ne cvile. Nemoj ni u kojem slučaju da ti mast ili ulje dođe na pakne jer te više nećemo vidjet na forumu. Ako su ti šipke od kočnica prezategnute a mislim da tebi jesu i zato imaš mali hod unutar bubnja

Ovdje podešavaš kočnice.

Neispravan link obrisan!
 
B

Bobo

Guest
Posto je stiskao kocnicu dok je bubanj bio skinut, normalno je da ce se jedna pakna micati vise od druge. kad se bubanj namjesti, pomice se jedna pakna i kad dodje u kontakt s bubnjem, pocne se pomicati i druga, pa tek onda nastaje kocenje kao takvo.

Kako je puknuti i napisao, kocnica se ne stela na sipki, vec se tamo stela samo visina papucica, da obadvije budu u istoj visini, drugo nista. Sipke dotegnuti na istu duljinu, staviti bubnjeve gore, i postelati kocnice u grubo, i nakon 5-6 sati rada se fino dostelaju, kad sjedne sve na svoje mjesto. kocnice stelam na obadva traktora jednom godisnje, iako za to nema neke potrebe.

Kad se sve vec rastavi, po mojim iskustvima je pozeljno gornju paknu staviti dolje, a donju gore, jer se uvijek gornja prije pomice od donje i brze se potrosi, pa svakih 5 godina "rotacija" da se jednako trose, a ne da bude kao kod mene, da se nakon 25 godina gornja poderala skroz do zeljeza, a donja ima mesa jos polovicu...
 

KnjazMilos

Član
Tu od
13 Pro 2009
Poruka
166
tibor88 kaže:
:p

[youtube:2j893f4h]YbnQ_sJ0wZo[/youtube:2j893f4h]

ako se ne varam, negdje medju ovim stranicama su zakopane i slike njegove..

Nije valjda da je IMT stigao do Irske??????????????????? Ovo bilo kod nas ????????????????? :shock: :scratch :scratch :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :shock: :shock: :shock: :shock:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
puknuti u 100kn si uračunal i 5 piva? :scratch
jel tak je meni bila računica 70 kn pakne i 30kn pive.
 
B

Bobo

Guest
IMT je stigao i do irske, ali i do Sj. Amerike. Nasao sam par polovnih traktora koji se tamo prodaju. 539 i 560 novije linije (90+ godiste) su najzastupljeniji.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
daniels kaže:
puknuti u 100kn si uračunal i 5 piva? :scratch
jel tak je meni bila računica 70 kn pakne i 30kn pive.
Koliko me služi memorija(prokleti alkohol) tati su ponudili indijske 70 kn i srpske 100 kn .
I da su srpske jeftinije opet bi mu sugerirao da kupi njih .
 

nenad393

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
83
1.dal neko zna gdje se ispušta ulje iz diferencijala na 533/539 i koje ulje treba naliti unutra
2.u koju se stranu mora vrtiti onaj šaraf za štelanje kočnica...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,483
Sa lijeve strane mijenjača i na diferencijalu su ti čepovi večinom ključ 27. Unutra toči transhidraol.
Kaj se tiče kočnica čini mi se da bi lijevoga trebalo štelati prema gumi a desnoga prema diferencijalu a ako je kontra budeš videl dali ti je pedala niža ili viša.
 
B

Bobo

Guest
Za stelanje kocnica sam si urezao strelice u kojem smjeru se koji doteze, jer svaki puta pogrijesim ;)
 

nenad393

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
83
ok,hvala
dal treba biti zadnji kraj u zraku da se mogu vrtiti rukom kotači pa se onda štelati,to sam vidio kod jednog mehaničara
gdje se ljeva ulje u volan i u bosch pumpu i koje se ulje tamo ljeva...
 
B

Bobo

Guest
Za stelanje kocnica je svakako pozeljno da je kotac koji se stela u zraku i da ga mozes okretati rukom. Postelati podjednako i provozati se malo i stiskati malo jednu, malo drugu kocnicu u voznji. Cesto puta treba dodatno otpustati kocnice.

Ulje se sipa samo u linijske visokotlacne pumpe, i mjenja se kad i u motoru. Ulje koje sipas u motor, sipas i u pumpu. S gornje strane ima cep, i pri dnu pumpe ima jos jedan. Obadva se odvrnu i na gornji se sipa motorno ulje sve dok na donji ne krene curiti cisto ulje. kad ulje prestane curiti na donju rupu, zavrnuti sarafe.

U volan se sipa s gornje strane puza. Ulje mislim da ide hipenol, nisam siguran, jer ga nikad nisam sipao ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,483
Potvrđujem bobin post i dodajem. U volan možeš natočiti i polu tekuču mast jer su obično pikse volana poderane pa ti ulje prije iscuri na semeringe.
 

Najnoviji postovi

Na vrh