• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
farmerLuka kaže:
Ima jedan novi model 577 za prodat u jednom selu nedaleko D Miholjca. 2004g odvojena kabina prednji pogon grijanje kabine mokre kocnice pojacani hidraulik plavi motor 1600rh.
imaš slike i cijenu???
 
F

farmerLuka

Guest
Slike nazalost nemam a cjena 12000e ali vjerujem da bi cijena isla dosta dole gazda mi je rekao "cijena je 12000 pa di se nadjemo" traktor je 100% ispravan sve originalno tvornicki na njemu osim prednjih guma stavljene su nove inace 577 DV jako brzo potrosi prednje gume neznam zasto valjda su uske za teski masivni prednji most.
 
B

Bobo

Guest
zjockoo kaže:
http://www.auti.hr/ostalo/oglas-611696/

Evo nešto što vjerujem da će mnogima ovdje biti interesantno. Zglobni IMT na prodaju, po slikama solidno izgleda, a pravo stanje...tko zna...


Duuuuugo se ovaj provlaci kroz oglase. Nista novo...
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
zjockoo kaže:
http://www.auti.hr/ostalo/oglas-611696/

Evo nešto što vjerujem da će mnogima ovdje biti interesantno. Zglobni IMT na prodaju, po slikama solidno izgleda, a pravo stanje...tko zna...


hehehe...
jako poznat traktor u mom kraju...
više je puta bio rastavljen nego što je radio...
inače, prije nekoliko stranica u ovoj temi sam ja stavio slike od tog traktora, na dan kada ga je taj čovjek kupio, i svaki put kada sam prolazio, ili je motor ili hidraulika bila raskopana...
za njim je bio jedno vrijeme zakačen 4-brazni okretač, a s njim je izorano manje od rali..
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Mrki88 kaže:
zjockoo kaže:
http://www.auti.hr/ostalo/oglas-611696/

Evo nešto što vjerujem da će mnogima ovdje biti interesantno. Zglobni IMT na prodaju, po slikama solidno izgleda, a pravo stanje...tko zna...


hehehe...
jako poznat traktor u mom kraju...
više je puta bio rastavljen nego što je radio...
inače, prije nekoliko stranica u ovoj temi sam ja stavio slike od tog traktora, na dan kada ga je taj čovjek kupio, i svaki put kada sam prolazio, ili je motor ili hidraulika bila raskopana...
za njim je bio jedno vrijeme zakačen 4-brazni okretač, a s njim je izorano manje od rali..
Etoti bobo , slika neznaći ništa ...samo da se selo divi
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
ma dobro, ovaj ga ima od negdje 9,10 mjeseca prošle godine, i samo je šarafao po njemu...
da mu je bilo poštenu generalku napravit, išao bi taj još ohohoho...
 
F

farmerLuka

Guest
vedrankc kaže:
12500€, kad bi ovu prvu znamenku, tj jedinicu maknuli, onda bi cijena bila ok.
Da ga prodajes na kile u staro zeljezo cijena bi bila veca od 2500 a ne ovako mislim lupat bez veze samo zato sto je imt.Ti traktori su napravili posla i posla treba ga dobro pretrest i radit ce posteno.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Ouu...sorry, ma, ja sam slučajno naletio na njega u oglasniku, pa reko da stavim jer uvijek se divite i nešto pričate o tim zglobnim IMT-ima pa ajd...
Znači, i nije neka sreća taj stroj...
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
pitanje za bobu a i ostale znalce imt-a
dakle imam na lageru 2 imt-a 577. jedan je godina 1980 i traktor kao traktor je jako dobar. prednja vuča ručno uključivana radi naprijed i nazad, volan super, hidraulika radi, kočnice ko zmaj drže, motor reže da uha bole povlači ide super. nema kabinu malo je to mana, barem meni ali je on takozvani čoškaš, ako me razumijete stara linija. e sad bobo znam da kaže da je bolest prednja vuča, ali čovjek je radio s njim i kaže nikad nikavih problema nije imao. skreče pod prednjom vučom, ne lupa, lako se uključi-isključi i kaže da je samo to uključivanje promjenio jer je bilo neko "automtsko" i to se sve. kuplung je malo lošiji, al to me ne brine to bi složio traktor nije nigdje mastan malo samo semering na radilici prednji pušta, al inače je sve suho ko barut i znam da raktor nije nikad forsiran, jer nije kum puno radio s njim, ai pazio ga je dosta. i gume su zadanje nekih 80 %, a prednje ajmo reč 50% ,cijena je 3800 eura i još bi pustio jer se poznam snjim odavno a ako ga neču uzet on več ima kupca za njega, ali ga je ponudio meni.

znam za još jednog 577 godina je 1989 motor isto jako dobar nije živ ko ovaj od kuma, ali motor svoje norme zadovoljava. gume su mu sve 4 60% isto prednja vuča radi naprijed i nazad ručno se uključiva, ima kabinu, hidraulika dobra, kočnice malo slabije i masti na poklopcu ventila. i malo ima desni krajnik lufta na volanu drugo je sve oke. traktor je također dobar te sitnice se daju riješiti.

nebitno sad godine ali mene zanima samo od te 2 tipe koji bi bio bolji izbor bez obzira na ove kvarove kaj sam nabrojio to več imam gdi nabaviti i nije mi neki problem to složiti naravno nije novi traktor, ali ova novija linija ili ona starija čoškaš. jest da je sic u banani ali ja ga podigne i sve oke bude.
al se dvoumim između ta 2 traktora ovaj je spustio na 5900 i niti centa niže a kum je rekao 3800 al još bi nešto pustio al to su skoro 2 ista ali "različita" traktora i sad sam totalno izvan sebe neznam koji zna najčeše biti bolestan stariji (čoškaš) ili noviji okrugla hauba
 
B

Bobo

Guest
Gledaj, sto se bolesti na prednju vucu tice, 577 je po tome poznat, ali ako ovaj prvi ide "na poznato" i ak ti covjek kaze da valja, onda valja. Sve ovisi o materijalu koji je koristen, obrada mehanicka i termicka. Jedina mana po meni je servo volan koji jako jako cesto zna praviti probleme jer ljudi nit mjenjaju ulje, a i kad su krajnici losi, oce se jedna cahura u cilindru (u biti razvodnik hidraulicni) razbiti i volan vise ne radi.

Dobri su to traktori, samo ako se svako proljece mjenjaju sva ulja u prednjoj vuci, bez obzira na kvalitetu ulja. IMT je to ;)

Uglavnom, ako ti nije bitno starija il novija linija, ak ovog prvog poznas i znas sto je i kako s traktorom radjeno onda tu nemas sto puno razmisljati. Za razliku u cjeni ovog prvog upicanis da bude ovakav:

imt577staratipasredjen.jpg
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
vidjet ču kako če biti s novcima dali ču moči izač na kraj s njim. volan nema lufta niti malo i okreče se skroz lagano. to ima od mog kuma kolega i kaže da neču pogriješiti s tim traktorom jer je redovno održavan i da nije nikad teški posao radio. najteže mu je bilo 20" tanjrače vuč i plug 2x12.
takva je boja tvornička na njemu samo kaj nema kabine i ima šire gume od ovog. inače traktor je uščuvan i sat je stao na 800rh i čovjek kaže da je to bilo prije nekih 4-5 godina a da u tih par godina nije niti 500 rh napravio.
kad bih ga kupio stavio bi utovarivač na njega ali neznam kolko bi to pametno bilo dali bi to funkcioniralo na takvom traktoru. kako bi se s tim pponašao???
 
F

farmerLuka

Guest
Koliko ja znam da s prednjom vucom koja se ukljucuje rucno nema problema a automatska lomi kratku polu osovinu znaci samo kupuj s rucnim ukljucivanjem i nema problema.a za staru liniju i novu bolje uzmi novu mada je i losiji traktor nema veze razlika je onaj stari i novi je velika imas bolji volan puno okretniji traktor bolja kabina preglednija malo tisa i mozes ju malo bolje izolirat od buke bolji polozaj sjedenja ispravljenih ledja u slucaju nekog popravka mjenjaca ili hidraulike kabinu lako prebacis nazad imas jos bolje kvacilo puno mekse i imas pomocni klip hidraulike s desne strane traktora i jos jedna bitna stvar staru liniju je problem sad prodati a gdje za koju godinu i cijena je mala a nova linija kod nas je dosta trazena i dosta skup.
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
koliko sam skužio razlika u cjeni je 2000€, a ovaj stariji poznaš tako da nemaš šta puno razmišljati, nabaciš kabinu s blatobranima od novijeg i nema puno razlike, ipak 2000€ danas je velik novac, ako ga misliš u skoro vreme prodavat onda je možda bolji noviji
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ma vidit ču još nisam kod novaca pa nebi o tome. to sam bio kod kuma pa sam išao pogledati a ovog novijeg sam vidio kod čovjeka dok sam vozio mljeko s kamionom tak da je bilo usput. uz još par 577 kaj sam vidio ovaj najstariji je još najbolji bez obzira na godine.
imam neke kompe s tastom oko 4340 pa ako nabavim za njega utovarivač kupnja otpada a inače bi uzeo starijeg
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
kikic MF kaže:
ma vidit ču još nisam kod novaca pa nebi o tome. to sam bio kod kuma pa sam išao pogledati a ovog novijeg sam vidio kod čovjeka dok sam vozio mljeko s kamionom tak da je bilo usput. uz još par 577 kaj sam vidio ovaj najstariji je još najbolji bez obzira na godine.
imam neke kompe s tastom oko 4340 pa ako nabavim za njega utovarivač kupnja otpada a inače bi uzeo starijeg

kikić, šta ti točno tražiš??
kolko vidim, traktor oko 80ks sa prednjim utovarivačem, a moj jedan kolega bi možda prodao Fiata, mislim 85-90 sa utovarivačem...
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ne tražim traktor to je slučajna ponuda imt-a 577 pa sam naletio slučajno na još jednog pa sam pitao koji bi bio bolji izbor. ne kupujem skup traktor da načletim na nešto jeftino da treba popraviti bi kupio al ovak mi je sve preskupo a i fiat je cijena velika
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
kikic MF kaže:
ne tražim traktor to je slučajna ponuda imt-a 577 pa sam naletio slučajno na još jednog pa sam pitao koji bi bio bolji izbor. ne kupujem skup traktor da načletim na nešto jeftino da treba popraviti bi kupio al ovak mi je sve preskupo a i fiat je cijena velika

istina, spominjao je oko 12000€, a nije baš nešto očuvan, već je imao jednu generalku...
detalje neznam, al koliko sam ga ja vidio, dobar je, al malo ipak previše...

http://www.auti.hr/ostalo/oglas-611696/


pa kupiš chuksa za te pare... :lol: :lol: :mrgreen:
 
Na vrh