• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
U mene susjed inače švecer imao je takvog IMT 555 prije par godina prodao je ga kao IMT 558 nekim nepućenim ljudima za 3200 €, stavio mu motor sa tamića.
 
A

aleksandar

Guest
ja sam ovde novi i imam imt 577 dv,i ocu da mu stavim turbinu ka na imt 590 sta treba de se sve promeni????
 
B

Bobo

Guest
Kao prvo, dobro nam dosao...

Sto se 577 tice, moras mjenjati klipnjace, klipove, lezajeve, usisnu i ispusnu granu, prestelavanje PVP, dovod i odvod ulja za turbinu te jos kojecega i jos je pitanje je li ovo moguce napraviti, a da bude donekle sigurno i da traje bar 5 000rh...

Po meni neisplativo za raditi
 
B

Bobo

Guest
aleksandar kaže:
ok....jel ima nek omozda da proda ceo motor????

590 ima perkins motor i to ces po mom misljenju jako tesko pronaci. Suti i radi s normalnim 577 kao i do sada, vjeruj mi, bolje ces proci.
 
A

aleksandar

Guest
napravicu ja njega......pa ce se on igrati sa ovim rusevima u mom selu!!!!!

bobo koje ti traktore imas i koliko hektara radis????
 
B

Bobo

Guest
aleksandar kaže:
bobo koje ti traktore imas i koliko hektara radis????


Ne pisi dva komentara jedan za drugim! Ako imas sto za nadopisati u temu, koristi tipku UREDI.

Inace, bilo bi dobro da procitas temu O nama i da se i sam tamo predstavis, tamo ti pise sve bitno o svakom aktivnijem clanu foruma, pa tako i o mani.

Inace IMT 539 i 549DV, radim oko 15ha zemlje.
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Gdje je službena stranica od IMT-a? Ne nalazim niš na googlu možda je više nema :?: Znam da sam prije mnogo godina pregledavao njihovu stranicu ali zaboravih adresu :!:
Molim vas link
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
vedo kaže:
StricVujc kaže:
Gdje je službena stranica od IMT-a? Ne nalazim niš na googlu možda je više nema :?: Znam da sam prije mnogo godina pregledavao njihovu stranicu ali zaboravih adresu :!:
Molim vas link

http://www.imt.co.rs/imt2005/srpski/index.html

Imam jedno pitanje za IMT-oljupce.Šta znači oznaka "de luxe" na traktorima

Da našao sam tu stranicu ali to je jadno izgleda da to više ne održavaju ne može se ući u galeriju proizvoda. Htio sam naći slike onih čudnih modela koje sam vidio tamo pred nekih 5-6 godina...

Inače meni se čini da De Luxe znači da traktor ima zračnu instalaciju t,. kompresor i posudu za komp. zrak? To je moj dojam mene isto zanima da li sam u pravu pa molim znalce za pojašnjenje :scratch
 
B

Bobo

Guest
Tako je, de luxe oznacava zracnu instalaciju na IMT traktorima. Na 533 se u DL paketu opreme jos spominje i spera, te dvostepeno kvacilo...

A ova stranica je vec dugo dugo vremena aktivna i tu i tamo ju osvjeze, ali nsita posebno. One stare stranice se uopce vise ni ne sjecam kako je izgledala, ako cemo iskreno.

IMT.co.rs je sluzbena web stranica IMT tvornice.
 
J

jokapz

Guest
Post Postao/la aleksandar dana 12 tra 2010, 19:38
pa ce se on igrati sa ovim rusevima u mom selu!!!!!

Jel ti nije jednostavnije kupit ječeg rusa pa se onda ti rugaj slabijim rusima u selu jer sumljam da če se IMT 590 igrat sa rusom ako je 82.1 u pitanju...
 
B

Bubu

Guest
De luxe je oznaka koja se prvi put pojavila na prvim modelima 533 ako se ne varam i ona oznacava da traktor ima DVOSTEPENO KVACILO!

@aleksandar

Ako hoces drugi motor-potrazi polovan ili nov motor Perkins T4.236 ili 1004-4T! Ta 2 motora ti pasu sraf na sraf umesto S44 motora koji je na 577. I ja razmisljam isto kao i ti, samo nikako da uhvatim vise vremena da se pozabavim tom tematikom.

Standardni 577 DV ionako moze da parira svakom Rusu 82.1, sa turbom ce mu posteno odmaci! ! !
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,170
Bubu kaže:
De luxe je oznaka koja se prvi put pojavila na prvim modelima 533 ako se ne varam i ona oznacava da traktor ima DVOSTEPENO KVACILO!

@aleksandar

Ako hoces drugi motor-potrazi polovan ili nov motor Perkins T4.236 ili 1004-4T! Ta 2 motora ti pasu sraf na sraf umesto S44 motora koji je na 577. I ja razmisljam isto kao i ti, samo nikako da uhvatim vise vremena da se pozabavim tom tematikom.

Standardni 577 DV ionako moze da parira svakom Rusu 82.1, sa turbom ce mu posteno odmaci! ! !
Mislim da ovo ne stoji. Nemam ni jednoga, no nemreš uspoređivati ta dva stroja ni po čemu.
Prvo, Rus ima neusporedivo više, i puuuuno bolje raspoređenih brzina. Čak da mu je motor i slabiji, u nekim će operacijama biti brži.
Drugo, Rus ima motor veće zapremine i samim time elastičniji i upotrebljiviji u većem rasponu okretaja.
Treće, puno bolja kabina, na platformi iznad traktora.
Četvrto, način uključivanja kardana...i da dalje ne nabrajam.
 
B

Bobo

Guest
Cak se i ja slazem sa ZJ da 577 nema sto traziti kraj rusa 82, bilo koje vrste. Usporedba uopce ne stoji.

IMT je po meni ljepsi od 82.1, al tu sve drugo prestaje.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,170
Bobo kaže:
Cak se i ja slazem sa ZJ da 577 nema sto traziti kraj rusa 82, bilo koje vrste. Usporedba uopce ne stoji.

IMT je po meni ljepsi od 82.1, al tu sve drugo prestaje.
Bobo, crni Bobo, kaj ti bi?
Pa mi se i počeli slagati :scratch :lol: :lol: :lol:
 
B

Bubu

Guest
Momci moji, ja imam 2 577 a vozio sam vise Belarusa nego sto ste vi videli zato sto ih ceo moj komsiluk ima pa i skoro celo selo (misli se na ukupno preko 50 komada Belarusa 82, 82.1, 820..)
Za kabinu stoji da je udobnija i to nema price ali sto se motora i menjaca tice uopste nije pravilo da Belarus bolje radi operaciju od IMT-a zbog menjaca! Kada budete radili sa oba paralelno kao sto smo mi radili, sve ce vam biti jasno!.. :D
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Nešto o luftu volana na IMT-u:

Čini mi se negdje na ovom forumu pročitah da je normalno oko 15 stupnjeva da ima lufta :?: :?:

Moj ima i malo više od toga ali ne jako puno. No ipak desni kotač jako šamara pri večim brzinama.
Moje pitanje je da li se može smanjiti taj luft otpuštanjem/stezanjem spona ili se može i mora nešto u kučištu volana poštelati. Mislim da bude trebalo mijenjati lagere na prednjim kotačima, lijevi kotač mogu rukama gurati lijevo-desno i osjeti se da ima mali hod
 
V

vedo

Guest
Koji imaš IMT?? Mi imamo IMT 560 on ima mehanički volan(jaaako težak) i vrlo malo lufta
 

Najnoviji postovi

Na vrh