• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

B

Bobo

Guest
E, oko cjevi za dovod ulja i odzracivanje MORA biti zastitna guma koja sprijecava ispiranje masti s kuglica, i dolazak vlage u kocnice... Kad se jednom kocnice sastave, i kad se ubaci jos i opruga koja ce ih vracati u otpusteni polozaj, nema sanse da ce vise ikada otkazati poslusnost, samo ako ih se odrzava kako bi trebalo...
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Namucih se oko postavljanja slika, nadam se da ce sada bit dobro. Evo par komada stare "Brene" koja je dobila podmladak, bit ce slike u temi MF

IMT 5136 '84. godina








IMT 5106 '88. godina









treba ih dobro oprat, oba su na prodaju
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Kićo ovaj 5136 koliko ti izlaza hidraulike ima???
pamo na slici ima puno cijevi!
 
B

Bobo

Guest
Svaki 5136 ima dva dvoradna izvoda, koji se mogu pomicanjem rucice pretvoriti u jednoradne (kipanje prikolice). Znaci, 4 crijeva, dva lijevo i dva desno od mjesta gdje se kaci top-link.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Bobo kaže:
Svaki 5136 ima dva dvoradna izvoda, koji se mogu pomicanjem rucice pretvoriti u jednoradne (kipanje prikolice). Znaci, 4 crijeva, dva lijevo i dva desno od mjesta gdje se kaci top-link.


top-link=poteznica?
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
maiky kaže:
Bobo kaže:
Svaki 5136 ima dva dvoradna izvoda, koji se mogu pomicanjem rucice pretvoriti u jednoradne (kipanje prikolice). Znaci, 4 crijeva, dva lijevo i dva desno od mjesta gdje se kaci top-link.


top-link=poteznica?


Da tako i ja zove top link = poteznica,
ali pravilno poteznica = kuka za vuču prikolica
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
StricVujc kaže:
Prekrasni traktori :!:
Samo skinut kabinu da se dobije sportski izgled i teraj 8)
Ti strikane bi samo skidal kabine :lol:
Da je veča nebi škodilo ali....
Inače pravi strojevi :prayer:
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
zbalija kaže:
maiky kaže:
Bobo kaže:
Svaki 5136 ima dva dvoradna izvoda, koji se mogu pomicanjem rucice pretvoriti u jednoradne (kipanje prikolice). Znaci, 4 crijeva, dva lijevo i dva desno od mjesta gdje se kaci top-link.


top-link=poteznica?


Da tako i ja zove top link = poteznica,
ali pravilno poteznica = kuka za vuču prikolica

mi ne koristimo puno "poteznicu" kuku za vucu prikolice mislim na gornju
vec vise dolnju kuku automacku ili poluautomacku ili ti ga križ
 
B

Bobo

Guest
Ma za kog vraga treba veca kabina?

Inace:


Slika pokupljena sa srpskog poljoprivrednog foruma, nadam se da se vlasnik slike nece ljutiti.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Aha i otraga krilo ugradit a ujedno služi kao lift.
 
M

montoya1

Guest
Pitao sam čoveka iz IMT-a zašto su skinuli kabinu,kaže da je kao rađen kao pokušaj za izvoz negde u Afriku
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
montoya1 kaže:
Pitao sam čoveka iz IMT-a zašto su skinuli kabinu,kaže da je kao rađen kao pokušaj za izvoz negde u Afriku

u Africi su svi traktori bez kabine? :scratch

sad sam skuzio stvar! :!:
umijesto da montiras klimu skines mu kabinu neka bude "promaja"
pametni su ovi "susjedi" :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh