• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
Bobo kaže:
2050 ne... samo mozda sajamski model, a za ova dva jaca znam da su napravljeni samo prototipovi.

U srbiji se 2050 mogao kupiti na sajmu kad je i predstavljen, te godine sam i ja na sajmu bio a cjena mu je tad bila kao i 549 DV o.l. kao sto ja imam.

Ja sam trebao kupiti 2050 s JD motorom, ali nisu ih vise proizvodili, jer kao ne mogu dobiti homologaciju za njih nesto ima fali...

Sad prave 539, 539DV, 549, 549DV, 577 DV, 550.10 i 550.20 i vise NISTA... MISLIM da po zelji ide 546, al nisam siguran...

kaj s 542, jel njih još rade????
 
F

farmerLuka

Guest
Ma rade oni sve modele samo treba imat dobru vezu i davidis naprave ti kakav hoces .
 
B

Bobo

Guest
mislim da se 542 odavno vec ne pravi...

Ako se traktor pravi za poznatog kupca, mozes dobiti sto god zelis. Uvijek je bilo tako, pa ne vidim zasto ne bi bilo i sad.
 
B

Bubu

Guest
Sto se 533 tice-motor kao motor je neunistiv zato sto je takav-kakav je! U taj motor mogu da se ubace naknadno klipovi od 539 sto vecina ljudi radi i onda se on pretvara u sasvim drugi traktor. Iako nije zestok na gasu kao 539, mnogo se bolje ponasa od standardnog 533.
Vozio sam razne traktore ali sto vise vozim ove moje matore 577-sve mi se vise svidjaju iako imaju blizu 30 godina i mnogo radnih sati. Cinjenica je da je taj S44 zlo od motora-cak se i noviji Perkins motori na osnovu cijih motora je Rakovica dobila licencu ne razlikuju od maticnog motora A4.248! :D
Ovi noviji IMT traktori po meni imaju neka mnogo bolja tehnicka resenja ali im zavrsna obrada farbanja i uklapanja limarije i nije bas na zavidnom nivou. Za zavrsnu obradu sklopova i samo sklapanje ne znam ali se nadam da su uradjeni kao i oni stariji. . .
Evo i nesto snimaka da vidite kako se kod nas radi:

http://www.youtube.com/results?search_q ... ackov&aq=f
 
V

vedo

Guest
Bubu kaže:
Sto se 533 tice-motor kao motor je neunistiv zato sto je takav-kakav je! U taj motor mogu da se ubace naknadno klipovi od 539 sto vecina ljudi radi i onda se on pretvara u sasvim drugi traktor. Iako nije zestok na gasu kao 539, mnogo se bolje ponasa od standardnog 533.
Vozio sam razne traktore ali sto vise vozim ove moje matore 577-sve mi se vise svidjaju iako imaju blizu 30 godina i mnogo radnih sati. Cinjenica je da je taj S44 zlo od motora-cak se i noviji Perkins motori na osnovu cijih motora je Rakovica dobila licencu ne razlikuju od maticnog motora A4.248! :D
Ovi noviji IMT traktori po meni imaju neka mnogo bolja tehnicka resenja ali im zavrsna obrada farbanja i uklapanja limarije i nije bas na zavidnom nivou. Za zavrsnu obradu sklopova i samo sklapanje ne znam ali se nadam da su uradjeni kao i oni stariji. . .
Evo i nesto snimaka da vidite kako se kod nas radi:

http://www.youtube.com/results?search_q ... ackov&aq=f

Imaš puno klipova na jubitu,da li bi nam mogao staviti koju sliku IMT da vidimo vanjski izgled ;)
 
B

Bubu

Guest
:D
Ima nesto slika na ovom forumu, samo morate prelistati mnogo ranije postove. Potrudite se da ih pregledate a ja cu se potruditi da okacim jos slika. . .
 
A

aleksssandar

Guest
da li neko zna nešto više o imt 550 ? perkins motor . neka kaže :)
 
F

farmerLuka

Guest
IMT 550 ti nema perkins motor vec JD. IMT 550.10 i 550.11 ti imaju perkinsa.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Na IMT533 mi na minimu propada hidraulika!
dali je kvar u pumpi ili je moguce da su gumice na cijevi koja spaja pumpu sa gornjim podizacima ????
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
maiky kaže:
Na IMT533 mi na minimu propada hidraulika!
dali je kvar u pumpi ili je moguce da su gumice na cijevi koja spaja pumpu sa gornjim podizacima ????
Sve je lako , loša pumpa , loš cilindar , loše brtve ..ili sve pomalo .
Počni od nalakšeg odnosno najeftinijeg .
Dobar početak je izmjeriti pritisak koji daje pumpa itd,itd.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,472
Veliš na minimumu (misliš gasa) . Predpostavljam pod teretom.
Najprije provjeri O-ringe na koje sumnjaš.
Gledaj da ti opadne cjevčica nutra dok buš ju metal ;)
 
D

domagoj

Guest
Ima li itko iskustava sa IMT 569DV? Što se tiče pouzdanosti i kvalitete?
Mi smo ga nekad imali i to nije nikako funkcioniralo, traktor je bio groblje iako je bio star svega 4-5 godina i u super stanju kad smo ga kupili.
Na njemu je samo motor bio dobar, sve ostalo jednostavno nije funcioniralo.

Čisto me zanima jel to samo nama bio problem ili je generalni problem serije?
 
B

Bobo

Guest
Koliko mi je poznato da se tu radi o 565 s 5 stupnjeva prijenosa. Nema tu nista lose, samo si na krivog naletio.
 
D

domagoj

Guest
Čudno...unutra su sve upute za paljenje i sl. bile na engleskom.
Možda za strano tržište, pa daj samo složi da ide što dalje...

Jako brzo nam je otkazalo uključenje prednjeg pogona. Imao je ručno uključenje i jako brzo se izlizao zub koji uključuje zupčanik za pogon kardana prednje vuče.
Jako brzo su se izlizali semerinzi na reduktorima prednjih kotača i stalno je kapalo ulje iz tih reduktora.
Hidraulika je isto brzo otkazala, padala je sama od sebe, i na kraju nije moglo dići nikakav veći teret, bilo na poteznice ili na kipanje; a i jedna od ručica hidraulike u kabini je bila blokirana.
Špera nije radila.
Otišao druk lager.
Grijanje kabine nikako nisi mogao natjerati da radi.
Crko alternator, membrana AC pumpe pucala 3-4 puta..i 100 drugih problema...

Na kraju stari se riješio groblja i kupio MB trac i preporodio se....
 
D

domagoj

Guest
Samo hoću reći, da je MB trac iako stariji 10-ak godina i puno više izrađen, bio DALEKO ispred IMT-a.
Prije svega mislim na pouzdanost, mada su i komande i rukovanje sa MB-om par svjetlosnih godina ispred...
 
F

farmerLuka

Guest
MB track je bio bar tri puta skuplji od 569 tako da to sve govori i usporedjivat IMT sa MB to je glupo IMT je odlican traktor a tvoj sto je bio takav kakav je to je stvar srece takve stvari se znaju dogodit JD-u i fendu pa nikom nista sve im se oprosti a na iMT kad pregori zarulja odma na njega drvlje i kamenje daj ljudi stavam je nemojte pricat gluposti
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
muhanicar kaže:
Gledaj da ti opadne cjevčica nutra dok buš ju metal ;)

Znam! :D
mislim staviti neku čeličnu zicu kroz cijevcicu tako da mi poslije posluzi ko vodilica (lektrodu)
koje je duzine cijevcica?????
 

Najnoviji postovi

Na vrh