• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

B

Bobo

Guest
Kratak istorijat:
Osnovan 1947 kao Metalski zavodi
1954 godine prerasta u Industriju traktora i mašina
1955 potpisan ugovor sa kompanijom Massey Ferguson
1962 konstruisan prvi domači traktor
Za 57 godina postojanja proizvedeno oko 800.000 traktora i 600.000 oruđa


Preuzeto sa Obrisan neispravan link.
 
I

Ivan_MF

Guest
Ja sam imao IMT-a 533 62 god ... to je bio nepoderiv traktor, jedino što mi se nije sviđalo što nije bio deluxe. Bio je jako zanimljiv traktor ... mogo si ga gutit i gutit ali on nije bacio ni trunke dima ...
 
R

robert

Guest
toboze john deere motor,obratite molim na ovu ''lijepu'' kabinu,u obliku peraje morskog psa!!
Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
A i oni i te male zadnje gume . Ne bi bio toliko loš da su gume normalne .
 
B

Bobo

Guest
I samo to od IMT-a uslikas?!?

Pa ja bih te tukao!


Ovi sto tebi nisu lijepi, vidim da nisi sjedio unutra... Mjenjac full sinhroniziran, s desne strane, ne u sredini ;) Shuttle (reverzer) kao opcija na svim 2000 modelima, "JD" motor koji je u svakom slucaju bolji od bilo koje "original" rakovice, hidraulika s EHR, grejno-ventilacioni uredjaj (GVU) serijiski, a klima kao opcija, hidro volan se takodjer ugradjuje serijski. Gramer sjedalo u serijskoj opremi, mislim da ide i Ei NIS radio u kompletu ;) Umalo zaboravih: kardan se pali preko PREKIDACA :shock: ... Ma sta da vam vise pricam. TRAKTOR STOLJECA!!!

Taj IMT od 70Ks zaore bilo koji zapadni traktor od 40KS bez ikakvih problema...
 
R

robert

Guest
grejno-ventilacioni?gvu? :? jel to mislis da ide radio-niš?mozda i šabac? :wink:
 
B

Bobo

Guest
Grejno ventilacioni uredjaj oni zovu onaj klinac sto imas u svakom autu i pravi ti propuh i ko za klinac kud god da usmjeris zrak, uvijek ide u oci ;)

A sto ti mislis da ugradjuju? Naravno da ide neki Ei radio, jer se treba rijesiti zaliha ;) Pa nisu blesavi da stavljaju SONY, jer bi to samo diglo cijenu traktora za 100-200€;)
 
B

Bobo

Guest
Tako je!

Najgore nesto sto je ikada od elektronike moglo biti napravljeno...
 
R

robert

Guest
i pretpostavljam hvata samo radio-niš? :lol: i ili uglavnom zuji i krči? :wink:
 
R

Ratarko

Guest
robert kaže:
i pretpostavljam hvata samo radio-niš? :lol: i ili uglavnom zuji i krči? :wink:

U pravilu DA ali samo kada ga uspiješ čuti od buke u kabini koju pravi motor i mjenjač koji drobi zupčanike :wink: :lol:
 
B

Bobo

Guest
Ratarko, ovo su vec neukusne sale...

Ei: LOS
IMT: ODLICAN

Te dvije stvari moras nauciti razlikovati, inace nikad od tebe pravog seljaka ;)

Na 2000 seriji vise kabina ne sjedi na mjenjacu, vec su se napokon sjetili izdignuti ju i staviti ju na "nazovimo" amortizere...
 
R

robert

Guest
moderno... :wink:
imam ja ujaka u vojvodini,kaze da ovi novi imt nisu ni za k.... njihova zadruga kupila jednog,pa mi se zali kako im nisu u serijskoj opremi dali tepsiju za skupljanje ulja! :lol:
 
R

Ratarko

Guest
HAHA , tepsiju u serijskoj opremi , jooooooj majko moja crnog humora :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh