• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Mislim da bi to tak nekak odprilike trebalo biti.
Ili pozicija - dugo naopačke ovisi koja lampica je zelena a koja plava :scratch



Uploaded with ImageShack.us
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Bimbo kaže:
nisam siguran, možda je od grijača
To pak još nis videl na IMT-u. :scratch
Jedino ako je bila domača zadača :lol:
 
D

dabegovic542

Guest
kod mene na 542 je jedna tj. lijeva za lijevi žmigavac i desna za desni žmigavac i obje su zelene boje! ;)
sve ostale kontrolke imaš na kombiniranom instrumentu.
 
V

vedo

Guest
Eto ga ljudi,danas mi odoše četkice na anlaseru (IMT 560).Naime,imao sam stare četkice,koje su otišle prije 2 godine,i njih sam zamijenio sa novim.Eto,jedva da su izdržale 2 godine(Što ti je današnja kvaliteta :butthead: :butthead: :butthead: )
 
B

BAGERISTA

Guest
Kod mene je na 560,,,tu ljevi i desni žmigavac...lampice za njih... :mrgreen:

nakraju to je i ista komandna ploča,ko kod 560..ako se ne varam,,,samo je sat za okretaje drukčiji.. :scratch
 
V

vedo

Guest
StricVujc kaže:
http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-oglas-1375553

Kakav je ovo motor V10? Mercedes zacjelo...
Inace jako lijepi primjerak zglobnog IMT-a trebalo bi takvo nesto kupiti :D

Samo je pitanje u kakvom je stanju
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
da,mercedesov je to motor...zato i traju tako dugo,sumnjam da bi domaći motor izdržao isto što i mercedes.
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
da znam da je rijec o mercedesovim motorima kad su u pitanju zglobni IMT traktori, ali mislio sam da je V8 najjaca verzija ali ovo izgleda ima 5 cilindara sa svake strane zato sam se malo zacudio. :eek:
U svakom slucaju meni se jako dopada i onaj IMT koji je izgledom slican breni samo sa mercedesom V6, e to mi je zvjerski traktor! 8)
 
M

mladi kosac

Guest
motor je mercedes v10,nešto je mala cijena.stric vujc jel ti misliš na imt 5170,dobar je on ali su diferencijale lomili dok su ih razrađivali
 
B

Bobo

Guest
StricVujc kaže:
da znam da je rijec o mercedesovim motorima kad su u pitanju zglobni IMT traktori, ali mislio sam da je V8 najjaca verzija ali ovo izgleda ima 5 cilindara sa svake strane zato sam se malo zacudio. :eek:
U svakom slucaju meni se jako dopada i onaj IMT koji je izgledom slican breni samo sa mercedesom V6, e to mi je zvjerski traktor! 8)

IMT 5360 nosi V12 motor, a IMT 5500 nosi V12 biturbo motor ;)... V8 je jos mal motoric, u usporedbi s ovima ;)

Nije istina da svi bas lome diferencijale, ako se pravilno koriste i odrzavaju. Ako je bio na kombinatu, i vozili su ih vecinom "soferi" koji nisu ni upute od traktora procitali, pa su s njima cuda izvodili i lomili su sve zivo na njima... zglobni su vukli 8 i vise brazdi bez problema na dubini koju pozelis, ali kad ga majstor sa 6 piva u organizmu uhvati pod svoje, ne bi me cudilo da su i po pola pucali.

Ljudi imaju te traktore u privatnom vlasnistvu, pa nikome nije otisao diferencijal prilikom normalnog koristenja...

5170 i 5210 su traktori kakve covjek moze pozeljeti. Ako ga neces paziti, svaki ce se pokvariti. Tko je IKAD zvao mehanicara da mu napravi servis na IMT-u prije sezone? Dok ide, ide, a kad se nesto "nekim cudom" slomi, onda je traktor kriv...
 
V

vedo

Guest
Bobo kaže:
StricVujc kaže:
da znam da je rijec o mercedesovim motorima kad su u pitanju zglobni IMT traktori, ali mislio sam da je V8 najjaca verzija ali ovo izgleda ima 5 cilindara sa svake strane zato sam se malo zacudio. :eek:
U svakom slucaju meni se jako dopada i onaj IMT koji je izgledom slican breni samo sa mercedesom V6, e to mi je zvjerski traktor! 8)

IMT 5360 nosi V12 motor, a IMT 5500 nosi V12 biturbo motor ;)... V8 je jos mal motoric, u usporedbi s ovima ;)

Nije istina da svi bas lome diferencijale, ako se pravilno koriste i odrzavaju. Ako je bio na kombinatu, i vozili su ih vecinom "soferi" koji nisu ni upute od traktora procitali, pa su s njima cuda izvodili i lomili su sve zivo na njima... zglobni su vukli 8 i vise brazdi bez problema na dubini koju pozelis, ali kad ga majstor sa 6 piva u organizmu uhvati pod svoje, ne bi me cudilo da su i po pola pucali.

Ljudi imaju te traktore u privatnom vlasnistvu, pa nikome nije otisao diferencijal prilikom normalnog koristenja...

5170 i 5210 su traktori kakve covjek moze pozeljeti. Ako ga neces paziti, svaki ce se pokvariti. Tko je IKAD zvao mehanicara da mu napravi servis na IMT-u prije sezone? Dok ide, ide, a kad se nesto "nekim cudom" slomi, onda je traktor kriv...

Bobo,možesš li bojasniti kakav je to V12 biturbo motor.Čuo sam za turbo motore,oni su brži od običnih motora,imaju malo slabije ubrzanje,i za duplo kraće vrijeme im se radi generalka tj.imaće generalku prije ovih običnih motora(ispravi me ako griješim)
 
B

Bobo

Guest
Biturbo znaci da ima dva turba. V12 znaci da ima cilindre rasporedjene uzduzno po V presjeku. Sa svake strane traktora, auta, kamiona, aviona... ide 6 cilindara. takva vozila obicno imaju dva suspuha, za svaku stranu motora po jedan. Turbo moze ici na V motor, ali jedan veliki, sto znaci da je motor u ubrzanju jos tromiji nego obican turbo, pa se stavljaju dva manja turba (za svak ustranu po jedan) da im se smanji masa, a bolje odradjuju posao nego jedan veliki. Moderni auti imaju jedan manji i jedan veci turbo, pa se nadopunjuju, a taj koncept je zamjenjen turbinom koja ima varijabilno kuciste, pa vise pojam "turbo rupa" skoro i ne postoji...

Da su ti motori kraceg vjeka, i to kao sto ti kazes u pola nego obican, to nije istina. Trajnost im je podjednaka, ako govorimo o modernim motorima gdje je dizel bez turba nezamisliv... A ovi mercedesi na IMT-ima su vjecniji od traktora, tako da se tu nemas sto bojati.
 
M

mladi kosac

Guest
bobo to što si rekao da su ih vozili šoferi koji nisu pročitali ni upute je 100% istinito,čovjek iz sela koji je radio u kombinati kada sam pričao s njim o breni 5136 i zglobnom imt-u rekao je da su oni govna od traktora i da ništa ne valjaju a drugi čovjek mu je rekao:pa nije ni čudo što traktori nisu valjali kada su 3-4 šofera radila s njima dan-noć i stalno ih ganjali
 
B

Bobo

Guest
A i da te pitam tko je ikad servis zvao za IMT traktor? Svi samo voze i toce, mjenjaju ulje i ne misle. U mom selu se ventili redovno stelaju na samo dva traktora i obadva su moji. A samo kad se nesto pokida se zove majstor...

Zamisi sad neki NH traktor ili JD nedaj boze, pa svake godine zvati servis na 500 radnih sati da se pregleda i pretrese traktor... koliko bi dugo radili ti traktori da se prema njima odnosi kao do sada sto su se IMT-i odrzavali?
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,113
koliko bi dugo radili ti traktori da se prema njima odnosi kao do sada sto su se IMT-i odrzavali?

Pa nebi dugo radili,ali nije ti to bas za usporedbu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh