• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

B

Bobo

Guest
Pa kako nije za usporedbu? da se svaki IMT u zadrugama redovno servisirao kako je trebalo, svi bi bili ispravni i ne bi dosli na los glas...

Dino, koji IMT 115ks?!? imas 100 i 130, sad oces s prednjom vucom ili bez nje ;)
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Sa prednjom vučom,kupio mi poznanik velikog IMT-a sa utovarivačem za 10 000 kuna,reparirao motor za još 5 000 i traktor kao zmaj. Nema broja na njemu,on kaže da je 115 konja,ali meni više izgleda kao da je to IMT 5136,ali on kaže da nije.
Uslikao bih ga,ali je tako brzo proletio pokraj ceste da nisam stigo ni mobitel izvadit iz đepa. :)
 
B

Bobo

Guest
Pazi, postoji mogucnost da se napravi IMT 115ks. To dobijes kad na 5106 stavis klipove od 577, tj kad razbusis cilindre na 5106. Ako traktor ima turbo, onda je to 5136, a ak oga nema onda je 5106, samo pitanje s kakvim klipovima. Taj onda ima 100ks, dok turbak ima 130-135.

Ako nemaju prednju vucu, onda su oznake 5100 i 5130, ali su takvi rijetki za vidjeti.
 
M

mladi kosac

Guest
na imt-u jedino što se mjenja je ulje i filteri ulja i goriva t toči i vozi dok ne stana a i jd ili nh bi isto otišao kao zglobni imt-i da se ne radi servis
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Izgleda da se nekome jako zamjerila kad je gore novi blok.
Barem tak meni izgleda :scratch
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
E tu su sad dvije mogučnosti:
Da je sređen tip-top kako piše i da nema greške na traktoru i
da je samo ušminkan za prodaju :scratch
Teško je sa slike reč kaj je,ali svaka čast onome tko si je dao toliki trud na njemu..
 
B

Bobo

Guest
Poznam vlasnika tog traktora, iako smo se vidjeli samo jednom u zivotu, decko se cini ok. Ima i ursusa 1634, te neki CASE, zaboravio sam oznaku. Brene su njegovi ukucani doslovce DIPLOMIRALI, ali kad kazem DIPLOMIRALI, to i mislim.

Znaci SVE sto ju je ikad mucilo ili moze muciti on joj zna svaku boljku. Radio je prepravke na kardanu da moze normalno raditi, i koliko sam skuzio da je malo poboljsao sistem, ali i dalje je to boljka... Cjena je takva kakva je i u to ne ulazim, ali mislim da je sve sto je u oglasu napisano i zbilja uradjeno na traktoru. Koliko mi je poznato da je njegov otac radio samo s "Brenama" zemlju i da nije htio nista drugo... Zato i znaju sve zivo o njima i imaju za njih jako puno djelova.

Necu nikome praviti reklamu, samo eto, posto je covjek sugradjanin i prijatelj, da malo pojasnim situaciju.
 
M

mladi kosac

Guest
ako je istina ono što je napisano u oglasu o traktoru onda vrijedi ali ja mislim da je cjena malo velika,bobo odakle ja taj traktor?
 
S

sava

Guest
Bobo kaže:
Poznam vlasnika tog traktora, iako smo se vidjeli samo jednom u zivotu, decko se cini ok. Ima i ursusa 1634, te neki CASE, zaboravio sam oznaku. Brene su njegovi ukucani doslovce DIPLOMIRALI, ali kad kazem DIPLOMIRALI, to i mislim.

Znaci SVE sto ju je ikad mucilo ili moze muciti on joj zna svaku boljku. Radio je prepravke na kardanu da moze normalno raditi, i koliko sam skuzio da je malo poboljsao sistem, ali i dalje je to boljka... Cjena je takva kakva je i u to ne ulazim, ali mislim da je sve sto je u oglasu napisano i zbilja uradjeno na traktoru. Koliko mi je poznato da je njegov otac radio samo s "Brenama" zemlju i da nije htio nista drugo... Zato i znaju sve zivo o njima i imaju za njih jako puno djelova.

Necu nikome praviti reklamu, samo eto, posto je covjek sugradjanin i prijatelj, da malo pojasnim situaciju.

Ja ga imam i nemislim ga prodavati.Traktor je "84" godiste i jos uvek dobro funkcionise. Ako ga ne odrzavas propasce kao i sve sto se ne odrzava.
 
J

jokapz

Guest
Za tu Brenu mogu potvrdit sve što je Bobo reko, dobar sam s vlasnikom tog traktora i znam da ju je sredio ko za sebe.
 
V

vedo

Guest
jokapz kaže:
Za tu Brenu mogu potvrdit sve što je Bobo reko, dobar sam s vlasnikom tog traktora i znam da ju je sredio ko za sebe.

Pa zašto je onda mijenja za manji,noviji traktor :?: :?:
 
B

Bobo

Guest
Zato jer ima dva novija, veca traktora ;) treba mu manji traktor za "sitnarije"...
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Bio sam i ja kod njega u radioni dok se sklapo taj traktor, iso po neke dijelove pa vidio svojim ocima. Svaka mu cast koliko si je truda dao i koliko je ulozio u njega samo sumnjam da ce te novce dobit jer jednostavno IMT vise nije na cijeni (mislim na ove vece imt_e) i puno se vise traze zapadnjaci. Gore navedeni traktor je zbilja uradjeno sve kako pise pa ko voli... :)
 
M

mladi kosac

Guest
znači isplatilo bi se uzet taj traktor ali da je cjena manja za 10000-20000 kn
 

Najnoviji postovi

Na vrh