• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Rekao vam je jedan forumaš ...najte biti blesavi traktor nije za šumu , ža mi je da vam nemrem linkat .
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Zato je valjda i neki pametni čovek zmislil ŠUMSKI-TRAKTOR !
A to kaj mi delamo je tak jer se nucamo stim kaj imamo i kaj si moremo priuštiti.
Nema se kod nas 300 000€ za kotschenreutera :|
A to kaj ja naprimjer nucam Ursusa v šume to je takionak amaterski 8)
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
rjetko ko ima para da kupi nov tegljac za sumu
pa evo kod mene u mom kraju ljudi koji se bave sumom imaju po jedan ili dva tegljaca ali svaki od njih ima traktor sa sumskom opremom ili bar sa vitlom uz te tegljace a neko nema ni tegljaca nego samo traktor ali opet radi i zaradjuje, rjetko se koji pocetnik u tom poslu zaleti da uzme nov tegljac,nego provo traktor pa ako sta zaradi nesto vece kupuje

nego odosmo mi sa teme

evo nadjoh po oglasima imt 555 1965 god cijena 2000 evra,kako uvezen iz slovenije
valja li cemu ovaj traktor,zasto je ovako visok da li je kvalitetan ko imt 558 itd,da li neko ima ovakv traktor je li ovo imt-ov proizovod ili je sklapan po licenci
slika-8761-2010-03-1269665102-velika.jpg

slika-8761-2010-03-1269669666-velika.jpg

slika-8761-2010-03-1269686528-velika.jpg

slika-8761-2010-03-1269662652-velika.jpg
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
koliko ja znam ima neke razlike na motoru sam sam zaboravio koje bilo je vec price o tom traktoru taj 555 ima takav prednji most pa ga jos i zovu roda...
 
V

vedo

Guest
StricVujc kaže:
http://www.njuskalo.hr/traktori/imt-577-dv-ima-kabinu-moze-zamjena-oglas-1406803
kako je lijep 577 bez kabine :shock:

heej striče pa ti si non-stop na njuškalu :lol: :lol: .Šalim se naravno,ali zašto u oglasniku piše da ima kabinu.Ne sviđa mi se bez kabine,nekako me prednji točkovi bodu u oči tj. preveliki su :supris: :supris: ,ljepši je 560(obični) bez kabine.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Bode mene u oči bolje onaj ogromni akumulator, a nekak mi je čudan i onaj prednji pogon. Uopče ne vidim poluosovinu, tj križ :scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
muhanicar kaže:
Bode mene u oči bolje onaj ogromni akumulator, a nekak mi je čudan i onaj prednji pogon. Uopče ne vidim poluosovinu, tj križ :scratch

Ja ne vidim da je ta prednja vuča uopče prikopčana,,jer nema križeva,barem ih ja ne vidim........
Iskreno nikad vidijo takav model s tim kotačima odispred,,,ali i zadnji blatobran je ljepo poderan..............
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Pa to je i meni bilo balo čudno, pa si mislim možda ne vidim dobro.
Da samo jedan, obadva.
 
B

BAGERISTA

Guest
Šta ljudi ne naprave od traktora i strojeva,,,majko moja,,ima ljepih i starih održavanih strojeva,,,ali ima i novijih poderanih...

Imam ja jednog pacijenta u blizini,,,nebi mu dao ni karijolu trulu da vozi a kamoli da sijedne za volan bilo čega... :?
ja još u svom životu nisam upalio vozilo da nisam vidio ulje i vodu,a krenuo vozit ništa prije 5 do10min zimi i oko 5 po ljeti,,,ostalo mi je u krvi još od malena kad me pokojni dida učija, a na šleperima sam imao problema s vozačima radi toga...
Sad ja učim dijecu isto,nije bitno dali je motor,auto ,kamion ,bager ili bilo šta.. 8) 8)
 

nenad393

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
83
kolko je ta cifra u eurima,meni se čini da nije puno zato što je nov,ali mi se ti novi imt uopće ne sviđaju,nisu ni upola kvalitetni ko oni stari :?
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
nije puno obzirom da kod nas traze 3500e za '88. godinu :blackeye
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
muhanicar kaže:
Bode mene u oči bolje onaj ogromni akumulator, a nekak mi je čudan i onaj prednji pogon. Uopče ne vidim poluosovinu, tj križ :scratch

izgleda da se slabo kužiš, to ti radi preko bluetootha
 

Najnoviji postovi

Na vrh