• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
A to je znači to :scratch

Nisam ja ni rekel da se kužim. Ja sam se prikopčal tu da se nekaj naučim.
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
muhanicar kaže:
A to je znači to :scratch

Nisam ja ni rekel da se kužim. Ja sam se prikopčal tu da se nekaj naučim.

Decki ja ne znam dal to radi na ljubav ili na lijepe oci, ali uglavnom cini mi se da 577 imaju prednji diferencijal s desne strane, ne u sredini pa se mozda zato ne vidi kardan iz ovog kuta, a mozda ga niti nema tko ce ga znati... trebalo bi posjetiti covjeka koji prodaje i pogledati... Ja i bi to napravil jer mi se 577 jako dopadaju ali nemam toliko love, a i daleko sam od RH tak da mi ostaju samo slike... :cry:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Strikane ovdje uopče nije riječ o kardanu ni o diferencijalu nego o poluosovini.
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
muhanicar kaže:
Strikane ovdje uopče nije riječ o kardanu ni o diferencijalu nego o poluosovini.

Oooo aa u tri coska :oops: :oops: :oops:
pa ovo uopce nema prvi pogon :evil:

Tolko me zaslijepila ljepota ovog traktora s prve slike da nisam ni obratil pozornost na drugu :( . Fala bogu da si ti muhanicar budan. Sreca da nisam kupil to i onda bi se cudil zakaj ne vuce prednja vuca... mozda zato jer je nema :lol: :lol:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
vedo kaže:
Ne razumijem zašto je išao u rikverc uz to brdo
Pa da pokaže da nemože :lol:
matrix123456 kaže:
e jebes ti njega kad on ovde nemoze izaci rikverc sa prvim pogonom
E vidiš Matrix. Tu dolazi do izražaja rad na leru ;)
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
xex meni je ovaj traktor bas primamljivo izgledao ali ovako uopste mi se ne dopada kod mene je ovakav teren 50% gdje bi on trebao radit
 
I

IMT560

Guest
pozz raja ev da s vama podjelim i ovo, dosao je jos jedan imt 542 u moje dvoriste, danas ga kupio traktor 1987 godiste, pa dok ga malo isprobam u poslu javm kakav je :D ...sad evo slike koje su bile na oglasu, a orginalne moje slike ubrzo...



 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
matrix123456 kaže:
ma malo i u rikverc ali cisto sumnjam da b i naprijed mogao bez lanaca
Bobo jeb...la te sezona kombajni i žito. :lol: :lol: :lol:
Pa jel ti vidiš kaj ovaj čovek pripoveda. :lol: :lol: :lol:
 
Z

zetormanlover

Guest
Pozdrav kolege poljoprivrednici..
Ma, mene zanima dal se novi modeli IMT traktora proizvode bez kabine odnosno ima li IMT mogucnost da kupis traktor bez kabine.. Jer kad sam nazvao trgovca koji prodaje IMT traktore on mi je rekao da takvu mogucnost nemam na niti jednom modelu vise, sto je meni malo cudno.. Pa ako se netko razumije vise od mene bih molio da mi odgovori.. Unaprijed hvala.. ;) ;)
 
B

BAGERISTA

Guest
zetormanlover kaže:
Pozdrav kolege poljoprivrednici..
Ma, mene zanima dal se novi modeli IMT traktora proizvode bez kabine odnosno ima li IMT mogucnost da kupis traktor bez kabine.. Jer kad sam nazvao trgovca koji prodaje IMT traktore on mi je rekao da takvu mogucnost nemam na niti jednom modelu vise, sto je meni malo cudno.. Pa ako se netko razumije vise od mene bih molio da mi odgovori.. Unaprijed hvala.. ;) ;)

To je laž,reci ti njemu da laže slobodno i da ga sram može bit kad daje netočne izjave... :axe:
Osobno mogu potvrdit,jer mi je susjed kupio traktor newholand,bez kabine,,po meni je napravio veliku grešku,jer pogotovo kad bude radio s malčerom(manji malčer) neče mu bit ugodno i da izađe čist iz kabine:blackeye :blackeye :? ,ali nema veze njegov izbor....bez kabine ga je došao koštat jedno 4500eura,manje,tako mi je on rekao ...
Tako da ne vijerujem da IMT,ne prodaje traktore bez kabine,kad i danas možeš kupit 539,bez ili sa kabinom.......ako ima od drugih proizvođača,zašto nebi bilo od njih :lol: :lol:

Tako da ti reci tom trgovcu,ako ga nije volja radit neka traži drugi posao,a ne ljudima davat netočne informacije...... :twisted: :evil:
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
muhanicar kaže:
matrix123456 kaže:
ma malo i u rikverc ali cisto sumnjam da b i naprijed mogao bez lanaca
Bobo jeb...la te sezona kombajni i žito. :lol: :lol: :lol:
Pa jel ti vidiš kaj ovaj čovek pripoveda. :lol: :lol: :lol:

xaxaxaxaxax da da cucemo i njegov komentar na to koji ce bome biti poooooooodugacak :mrgreen: :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh