• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
pa sad da li vjerujes da li nevjerujes to neznam ali incae vozio sma obadva traktora vise puta pa znam kako idu,moze biti da je ovaj 539 sto sam vozio malo sa losijim motorom jer ima preko 10000rs imao je jednu generalku prije
Normalno da ti ne vjerujem jer ja sam vozio više njih više puta;)
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
ma i nema veze ali mislim da je 533 dugovjecniji i kvalitetniji traktor od 539

533 je preteca 539 i u odnosu na 539 ima puno nesavrsenosti od kojih je najznacajnija lanc u razvodu paljenja koji se cuje dok traktor radi. zatim bosch pumpa koja je na njemu serijski ugradena izgleda dosta rudimentarno u odnosu na klipnu pumpu kakvu imam na 539, kompresor isto tak. nikakvih temelja nema za potvrditi stav da je 533 dugovjecniji, mislim da je to neozbiljno tvrditi jer nepostoje nikakvi relevantni dokazi za to.
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
mamu mu uvijek sam se pito sta to zvecak u njemu, ma ok svako ima svoje misljenje ali i jedan i drugi su dobre masine i dobri radnici kao i svaki imt
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
ide jedan 539 4x4 s hidrauličkim volanom :)

original02hubivy8o903m7.jpg

original4f5gvh0kb10sn0e.jpg

originalc5kxc4x2tfv78lh.jpg
 
M

mikivz

Guest
ovo su meni najljepši traktori, dobar ti je ovaj štos gore sa gumama...DOTRAJAL,hahhaha, takav traktor nam je pomagao kada smo kuću gradili, fakat je legenda ovih prostora :)
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Tako imaju neki traktori da im nejde dim iz auspuha u kabinu ili na nju...tako ima i moj imt 539
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
ako imaš org. onda je drukčije, i pod drugačijim kutom.

Muhaničar, pa to ti služi da ispušni plinovi dobiju na ubrzanju kroz suženi dio, onda se lakše miješaju sa zrakom. Nešto kao da zadovolji euro norme :)

Ili ga je samo prigušio, sigurno brzo pokida gume..
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
dobar ovaj 539 4x4

evo naletih na oglasima na jednog imt-a 542, cijena 3000evra spusto bi 250 evra nize,neznam koje je godiste ali je radjena generalka kako kaze prosle godine,traktor je nesumnjivo farban,na koliko se radi generalka kod ovog imt-a,da li kad se remontuje motor treba pogledati i prenos sta je sa njim......... nije da ga bas ocu kupoavti ali gledam kako se krecu kod nas tu je cijena kao i ostalim a u rangu je cijene toma vinkovica

slika-115567-2010-08-1283208268-velika.jpg

slika-115567-2010-08-1283225924-velika.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Matrix hvala za ovu sliku. Taman na vrijeme da se napravi usporedba koljena na vrhu auspuha ;)

Kaj se tiče toga 542. Motor 5 000 rs pa do nekakvih 10 000 rijetko koji ali sa orginal dijelovima, a poslije generalke :scratch
Getriba, eventualno 4 i 5 brzina i konusno tanjurasti.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Istina je da slika govori tisuču riječi, ali zavisi iz kojeg kuta je slikana.
U cijene i vrijednost se nebi miješal ni na našem tržištu jer se tim ne bavim.
A za stanje kreni od lufta na volanu prema luftu na prednjem kraju pa onda provjeri luft na zadnjim kotačima i onda probna vožnja, dobro zagrijavanje, osluškivanje mjenjača, proba hidraulika pa tek onda motor. ;)
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Misliš ovak od oka?

da, od oka...
malo provjeri oko njega, ako ide 200 eurića mnaje, uzimaj...
neznam šta misliš radit, ali bolje njega nego 539...
bar ćeš moć isčupat neko drvo...
još ako je registriran, ti si na konju....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Je sigurno je registriran. Vidiš da i napred na blatobranima ima štop svetla. Pa ko nebi to pustil na tehničkom. Jedna prednja lampa za fazane, a druga za zajce. Kabina. Pardon natsrešnica samo takva ( vila promaja napred te pere kiša, a otraga ti curi za vrat) Motor mastan, a ispod njega neke točkice (možda je neka greška u betonu) U svakom slučaju malo previše masnoče za generalku od lani, ali možda i nije tak loš:scratch
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Je sigurno je registriran. Vidiš da i napred na blatobranima ima štop svetla. Pa ko nebi to pustil na tehničkom. Jedna prednja lampa za fazane, a druga za zajce. Kabina. Pardon natsrešnica samo takva ( vila promaja napred te pere kiša, a otraga ti curi za vrat) Motor mastan, a ispod njega neke točkice (možda je neka greška u betonu) U svakom slučaju malo previše masnoče za generalku od lani, ali možda i nije tak loš:scratch

kako ne, moraju i ovi kaj ga gledaju znat da on pokušava stat...
jbga, traktor je sigurno od lovca, znači da nije radio teške stvari, samo su ga pijani lovci vozili...
pa gle, kad se radi sijeno, nadstrešnica dobro dođe, sa neznam kakvo je vrijem kod matrixa....
masnoća je vjerojatno od nadolijevanja ulja (kojega sigurno malo troši)...
:rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::D:D:D:D
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
kako ne, moraju i ovi kaj ga gledaju znat da on pokušava stat...
jbga, traktor je sigurno od lovca, znači da nije radio teške stvari, samo su ga pijani lovci vozili...
pa gle, kad se radi sijeno, nadstrešnica dobro dođe, sa neznam kakvo je vrijem kod matrixa....
masnoća je vjerojatno od nadolijevanja ulja (kojega sigurno malo troši)...
:rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::D:D:D:D
Kaj si to rekel da su lovci pijanci? :axe:
Odmah da si povukel riječ ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh