• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Štelaš u kotaču, a ne na šipkama.
Ajde falim te bože da koči nakon toliko muke.
Sad tak i tak sve koči.
 
Posljednje uređivanje:

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
To bi ga sigurno nagnalo da sve raskopa pa da vidimo i slike diferncijala :mrgreen:

mogu se slike diferencijala dobiti i na drugi nacin a da se @bagerista ne nagovara da rastura svog IMT-a

kako sam razumio covjek ima problema s kocenjem; obloge nove (debele), dobosi ravni, pedala visoka a opet kilavo koci
moje iskustvo govori: obloge i samo obloge, jer ih danas radi svako ziv.....
isti slucaj je sa kidanjem obloga, kad ocvika zakovice....

@bagerista sta si mjerio ovo gore dobos - pakne? pretpostavljam nagib pakne/papuce
 
B

BAGERISTA

Guest
Jesam mijerio sam dali je isti razmak,na svim dijelovima pakne,,,tako da pakna bude u centru s dobošem...tj. da bude nagib podešen kako treba,da ljubi na doboš punom paknom,,,a ne samo krajevima..
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
evo jedan vrlo zanimljiv imt,naime on je imt 533 ali je sa sperom kompresorom i dvostepenim kvacilom,u motor ubaceni klipovi od 539 ili sta vec uglavnom motor ima snage ko 539,brzi diferncijal i mali ide ko zmaj,vise puta sam radio sa njim i traktor je stvarno dobar


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

inace vlasnik je stavio naljepnicu od 558 cisto sale radi

a evo jednog zanimljivog oglasa imt 5136dv 7000km ili 3500 evra u njemackoj kaze prevoz je obezbjedenj samo da se palte dazbine
slika-116079-2010-08-1282930648-velika.jpg

slika-116079-2010-08-1282952922-velika.jpg

slika-116079-2010-08-1282995987-velika.jpg

slika-116079-2010-08-1282971864-velika.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
evo jedan vrlo zanimljiv imt,naime on je imt 533 ali je sa sperom kompresorom i dvostepenim kvacilom,u motor ubaceni klipovi od 539 ili sta vec uglavnom motor ima snage ko 539,brzi diferncijal i mali ide ko zmaj,vise puta sam radio sa njim i traktor je stvarno dobar
Samo neznam kaj ti je tu zanimljivo :scratch

Prevedi mi ovo brzi diferencijal ;)
 
B

Bobo

Guest
Samo da vam kazem da poznam covjeka ciji je ono 5136 i ja znam da je taj traktor u Pozegi i da je taj oglas iz njemacke "navlakusa"...

Traktor se prodaje za 70 000Kn i vrlo je uredan. slagan je od pocetka do kraja. Imali su vise takvih traktora i jos uvijek prodaju neke djelove sto su im ostali...

I dajte mi samo recite, sto ce imt 5136 u njemackoj?
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
muhanicar

pa htio sma reci da je intresantan,sa tom naljepnicom i tom opremom no nema veze.
pod brzim difom. sam mislio na to da je brzi nego ostali 533 i 539 kao sto imas brzi i sporiji imt 558,kodn as se tako kaze a nemora zancit da je ispravno vjerovatno je u pitanju mjenjac

ooooo da bobo vidim da mi je odnekud slika poznata ma na njegovu bruku kad zajebava narod
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
muhanicar

pa htio sma reci da je intresantan,sa tom naljepnicom i tom opremom no nema veze.
pod brzim difom. sam mislio na to da je brzi nego ostali 533 i 539 kao sto imas brzi i sporiji imt 558,kodn as se tako kaze a nemora zancit da je ispravno vjerovatno je u pitanju mjenjac
Naljepnica meni osobno nije fora.
533 sa šperom, kompresorom i dvostepenim kvačilom imaš kolko hočeš (čini mi se da su nosili oznaku deluxe).
Klipovi od 539 (91,5) :scratch. Da ti iskreno velim toga sam se naugrađival i nisam baš sa tim oduševljen.
Jedino ako je pumpa prilagođena, ali nikad nije i nemože biti živ kao 539;)
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
ma dobro za mene je to fora jer covjeku su stalno trubili neki kao znalci i on kad ga je kupio stavi naljepnicu od 558,i ovi znalci kazu ma znao sam ja cujem ja po zvuku kako on radi itd
a meni je pun ***** takvih no nema veze

sta jea radjeno ne znam ali traktor ide ko lud u sumi i u transportu se dosta dobro pokazao cak je brzi od 539 a gas prima ko 539 to je sigurno
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
pa sad da li vjerujes da li nevjerujes to neznam ali incae vozio sma obadva traktora vise puta pa znam kako idu,moze biti da je ovaj 539 sto sam vozio malo sa losijim motorom jer ima preko 10000rs imao je jednu generalku prije
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Samo da vam kazem da poznam covjeka ciji je ono 5136 i ja znam da je taj traktor u Pozegi i da je taj oglas iz njemacke "navlakusa"...

Traktor se prodaje za 70 000Kn i vrlo je uredan. slagan je od pocetka do kraja. Imali su vise takvih traktora i jos uvijek prodaju neke djelove sto su im ostali...

I dajte mi samo recite, sto ce imt 5136 u njemackoj?


Baš me zanima kaj bi rekel švabo da mu stviš IMT na dvorišče....

Bez uvrede za taj stroj!
Al večina skojim sam pričal vele i za Zetora da je istočni šrot ....

Dal netko zna dal je ikad koji IMT ili TV izvožen u njemačku?
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
Baš me zanima kaj bi rekel švabo da mu stviš IMT na dvorišče....

Bez uvrede za taj stroj!
Al večina skojim sam pričal vele i za Zetora da je istočni šrot ....

Dal netko zna dal je ikad koji IMT ili TV izvožen u njemačku?


Za TV znam da su se izvozili u sljedeće države:
Austrija, Španjolska, Portugal, Mađarska, Čehoslovačka, nešto
Malo u DDR , a za Zapadnu Njemačku ne bi znao.
Sa tim da je TV ima sa Čekoslovačkom, Španjolskom i DDR
Robnu zamjenu oko nekih dijelova (npr. motori, ležajevi, dijelovi hidraulike)…
 
Na vrh