• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
Kaj si to rekel da su lovci pijanci? :axe:
Odmah da si povukel riječ ;)

[FONT=&quot]gli tak ko i dobrovoljni vatrogasci, sa tim da su još i lovci možda gorši

[/FONT]

:finga::finga::finga::finga::drinkers::drinkers::drinkers:
 
U

ursus4514

Guest
Ovako, da se ja ubacim u temu malo.. ja sam na Imt-u 565 promjenio lamele u koćnicama uglavnom sve i napravio kocioni sustav nove gumice i sve ostalo... ee sada nakon svaka 3 mjeseca mi procuri ulje na kocionom sustavu i morma mjenjat gumice.. ako netko zna gdje imaju neke kvalitetnije gumice za kupit neka napiše... pozzdrav i hvala.. :D
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
možda je stvar u ulju? poznato je da se neka ulja ne slažu s nekim gumicama...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Ovako, da se ja ubacim u temu malo.. ja sam na Imt-u 565 promjenio lamele u koćnicama uglavnom sve i napravio kocioni sustav nove gumice i sve ostalo... ee sada nakon svaka 3 mjeseca mi procuri ulje na kocionom sustavu i morma mjenjat gumice.. ako netko zna gdje imaju neke kvalitetnije gumice za kupit neka napiše... pozzdrav i hvala.. :D
Možda ti kočnice nisu dobro poštelane, a pošto cilindar ima mali hod možda klipič izlazi previše van.
Ako ste tokarili ploče ili neko prije vas, a niste stavili deblje lamele nemaš kam poštelati.
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
xexe lovacki imt

ma ima kum u mene istog on mu je mastan skroz a predihtovo ga prosle godine motor nije los radi dobro pali od prve drzi kompresiju vuce ali bali na sve strane,inace sa njim radi u sumi i podnosi razna opterecenja,kao npr kad zakaci za njega par kubika

ex nebi ja ostavio ovu nadstresnicu skinuo bih je i napravio bullbarove oko cijelog traktora kako na ovim sto rade u sumi
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
"LOVCI" - hrvatska riječ za skupinu ljudi koja kroz šumu ide u birtiju.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,034
"LOVCI" - hrvatska riječ za skupinu ljudi koja kroz šumu ide u birtiju.
Mali ispravak gotovo točnog navoda:
"LOVCI" - hrvatska riječ za organiziranu skupinu pijanaca koja kroz šumu ide iz jedne u drugu birtiju.
 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,142
evo par slika za sve fanove imt-a imt 5200 sa mercedesovim v8 motorom

slika0004.jpg


slika0005.jpg


slika0008f.jpg


slika0009.jpg


slika0010.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,142
Taj traktor sam slikao u donjim crnogovcima kod dinka bilešića na farmi,traktor je u vlasništvu gosp.borošenka iz štivice a on je taj traktor kupio od gosp,grivičića.traktor dok je dovežen iz štivice do crnogovaca potrošio je 50 litara goriva
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Taj traktor sam slikao u donjim crnogovcima kod dinka bilešića na farmi,traktor je u vlasništvu gosp.borošenka iz štivice a on je taj traktor kupio od gosp,grivičića.traktor dok je dovežen iz štivice do crnogovaca potrošio je 50 litara goriva

hvala, buduci da je opce poznato da je od stivice do crnogovaca udaljenost xy? km...
Covjece ne znam o kojoj drzavi je rijec, a ne da bih znao jel to malo ili puno potrosio ovaj predivni stroj! Molim stoga za pojasnjenje jer me fasciniraju ti zglobni IMT-i sa mercedesovim motorima
 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,142
Udaljenost između štivice i donjih crnogovaca je nekih 10-ak km,ja sam iz hrvatske,brodsko-posavska županija blizu nove gradiške
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Udaljenost između štivice i donjih crnogovaca je nekih 10-ak km,ja sam iz hrvatske,brodsko-posavska županija blizu nove gradiške

Uh to je poprilicna potrosnja 50 l/10 km- jezivo... Ali da je stroj lijep, lijep je nema sta!
 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,142
da trktor je stvarno dobar samo da je bio stalno održavan i servisiran svi ti zglobni imt-ei bi i danas vozili.kabina mu je u malo lošijem stanju
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Nema se tu što održavati kad mu smrvi diferencijal čim vidi tešku zemlju.Nikad na nijednom nije otišao motor(mercedes)ili mjenjač(zf) već samo diferencijal.
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Gledam po oglasniku par IMT 5136, prekrasni su to strojevi, nije da mislim kupovati ali ovako informativno jel zna netko koliko te "brene" zapravo trose goriva?
 
B

Bobo

Guest
Ako Brenu dobro zaposlis, s pravim plugom i dobrim sjetvospremacem, nece potrositi puno.

Ima rezervoar od 270l i s njim odradi 10 sati oranje baz problema 1. direktnom s 3x14" plugom.

Brenina bezina za oranje je 4. spora, jer tu pri 1800-2000 okretaja ima brzinu od 8-9 km/h, ali u laksoj zemlji ide 1. direktnom samo tako. Sad jedan kolega planira sastaviti 4x14" plug i orati 4. sporom, i tako jos malo povecati produktivnost, samo ne zna kako ce to raditi, ako bude mogla vuci, sastavit ce i za drugu brenu 4x14" i da vidis posla...
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
stavljao sam vec ove slike na forum

dsc00241800x600p.jpg


ferko nosi plug u garazu posto je mf previsok.
evo i jedne losije snimke..

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=n9_CHCLkeHI[/YT]

da nebi bilo zabune, ovo je stari plug ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh