• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
evo da se i ja malo pohvalim :)
moja crvena furija ( 539 ) došla sa servisa, pa da malo nabrojim: popravljenja struja, radi sve jedna moguća sijelica, žmigavci, štopke, brisač, svjetlo u kabini, rotacija... :) struje kao u hidrocentrali, dalje, ulje, filteri, novi semering, nova ac pumpa, ova bila pri kraju, novi akumulator, filteri goriva, antifriz... pihhhh, ima na prolječe da radi kao nov :)

i kolko je to dekintiralo racun u banci?
 
M

m123

Guest
koliko me dekintiralo?
pa nisam siguran tačno, nisam kupovao sve u isto vrijeme, neke stvari sam dobio u neke kompenzacije, nešto sam imao, pa šta god da kažem biće nerealno, konkretno keša oko 200 evrića, ali mislim da to nije ni približno puno koliko sam posla odradio, još je majstor dva dana čačkao oko njega, ma sve živo je mjenjao, čak mi je i brave za paljenje od sebe promjenio, dobar neki čovjek :D
ma ja to sve zbavljam nekako ispod cijene,i stalno nešto kupujem, da mi se ne nakupi odjednom puno, pa zaboravim i šta sam koliko platio, a i on mi uvijek uzme malo za ruke, jer stlano nešto kod njega radim, sada mi je riješio traktor i sada sam kod njega ostavio prskalicu, pravim neki patent, pa ću mu i tu još para dati, ali sve u svemu, mislim da sam predobro prošao :gitarist:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
koliko me dekintiralo?
pa nisam siguran tačno, nisam kupovao sve u isto vrijeme, neke stvari sam dobio u neke kompenzacije, nešto sam imao, pa šta god da kažem biće nerealno, konkretno keša oko 200 evrića, ali mislim da to nije ni približno puno koliko sam posla odradio, još je majstor dva dana čačkao oko njega, ma sve živo je mjenjao, čak mi je i brave za paljenje od sebe promjenio, dobar neki čovjek :D
ma ja to sve zbavljam nekako ispod cijene,i stalno nešto kupujem, da mi se ne nakupi odjednom puno, pa zaboravim i šta sam koliko platio, a i on mi uvijek uzme malo za ruke, jer stlano nešto kod njega radim, sada mi je riješio traktor i sada sam kod njega ostavio prskalicu, pravim neki patent, pa ću mu i tu još para dati, ali sve u svemu, mislim da sam predobro prošao :gitarist:

ajoj, to mene sve ceka u prvom mjesecu, pa dok ne napravim sve kak se spada, ne vozim traktor na registaciju dok ga cijelog ne sredim po volji!!

usput, krecem od nule... :madmana: :drinkers:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
za davač je bitno da ima šerafe a da je na navoj,poluga se lako skrati,veči je problem fino izrezat rezervar da to ljepo dihta a ne da curi.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Spremink na IMt-ju :
-nema isti presjek preko cijele visine .
Da bi takvi pripasani pokazivać radio linerno rebali vi se vraški potruditi
-visina je užasno mala u odnosu na kapacitet .
mali nagib traktora davao bi potpuno krivi rezultat .
Zaključak , bolje otić u birtiju i kavalitetno potrošiti vrijeme
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
i kaj bi u birtiji neg se napili i onda to išli slagat da baš probamo kak dela.:rolfer:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Spremink na IMt-ju :
-nema isti presjek preko cijele visine .
Da bi takvi pripasani pokazivać radio linerno rebali vi se vraški potruditi
-visina je užasno mala u odnosu na kapacitet .
mali nagib traktora davao bi potpuno krivi rezultat .
Zaključak , bolje otić u birtiju i kavalitetno potrošiti vrijeme
A da ga probaju do čepa natočiti, pa da vide kolko ih to more umoriti.
Mislim da bi im to bil najbolji merač :scratch
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
Ma šta će vam mjerač na IMT-u :scratch Mene još nikad šiba nije iznevjerila :)
Vrbova šiba pod sicom i vozi...
 
M

m123

Guest
i ja kontam što oni toliko razbijaju glavu oko toga, i kod mene grančica stoji negdje pri ruci, ako se ide raditi nešto veliko, ponesem flašu od dvije litre u kabini, ostavim je negdje u polju, i ako nestane, naspem da mogu otići do kuće i natočiti pun rezervoar, dvije litre je dovoljno. i eto, riješeno ;)
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
ma ne razbijam glavu oko tog opče mi ni bitno to imat na ferđi,al eto od dosade možda to složim.
 

Najnoviji postovi

Na vrh